Nga nje gjeagjeze

Lolita25

So EmoTionaL
As un nuk kuptova, vetem se kur permenden keto lloj biruca, mendoj se ka lidhje diqka me gjilperen.
Por prap nuk guxoj ta them.
Ndeshkohem nese gaboj :p ?

Yyyy...han dajak biles :p
U bone ti :D
 

eldi

trafikante
per ti shikuar pulat pa qime (cullak) e gjeta a

:dong::dong: fiks fare. me pa pulat lakuriqe. :kercim::kercim: te me falni per vonesen e kthimit te pergjigjes. :ciaoo:
 

metiboy

G-lan-G
ok tash edhe nje gjegjeze tjeter


Ai qe e ben nuk e ben per vete,
ai qe e blen nuk e blen per vete
dhe ai qe e perdor nuk e sheh


qao ju pershendes
 

erl

Antarë i ri
Titulli: Nga nje gjeagjezeGjeni gjeagjezen dhe thoni nje tuajen me pas:DKur ndalon te me shohesh, gjithmone me sheh,por sado qe te zgjatesh doren nuk do ja dalesh dot kurre te me prekesh. Vete nuk mund te spostohem, por nese provon te afrohesh une largohem nga ty. Cfare jam?
hija juaj eshte
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nga nje gjeagjeze

Gjeeagjeze femijesh :lol:

Ka kembe po nuk vrapon.....kush eshte :p
 
Top