Ngjarje e rëndë në Shkodër, ekzekutohet me 18 plumba

Një ngjarje e rëndë u regjistrua mbrëmjen e sotme në qytetit e Shkodrës. Një 23-vjeçar u ekzektua me 18 plumba automatiku. Bëhet fjalë për Gledis Krajën, i lindur në Lezhë, i cili në të kaluarën ka qenë edhe futbollist, teksa rezulton aktiv në faqen e Federatës Shqiptare të Futbollit.

Gledis-Kraja.jpg

lg.phpNga të dhënat rezulton se i ndjeri në vitin 2013 ka qenë pjesë e klubit të Vllaznimit të Shkodrës, duke luajtur në nivele amatore, kryesisht në kampionatin e të rinjve.

Kraja.jpg

Vllaznimi.jpg

PANORAMSPORT.AL
 

Attachments

 • Gledis-Kraja.jpg
  Gledis-Kraja.jpg
  107.9 KB · Shikime: 0
 • Kraja.jpg
  Kraja.jpg
  100.3 KB · Shikime: 0
 • Vllaznimi.jpg
  Vllaznimi.jpg
  99.9 KB · Shikime: 0
 • Gledis-Kraja.jpg
  Gledis-Kraja.jpg
  107.9 KB · Shikime: 0
 • Kraja.jpg
  Kraja.jpg
  100.3 KB · Shikime: 0
 • Vllaznimi.jpg
  Vllaznimi.jpg
  99.9 KB · Shikime: 0
Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të vrasjes së mbrëmjes së 17 gushtit të ish-futbollistit, 23-vjeçarit Gledis Kraja në qytetin e Shkodrës. Bëhet fjalë për Sebastian Smakaj i cili është shpallur kampion kombëtar në “Taëkondo” për peshën 80 kilogramë.

ish-futbollisti.jpg

lg.phpSebastian Smakaj, njihej në Shkodër si shoku i viktimës Gledis Kraja. Mësohet se pas një sherri për motive të dobëta, detajet e të cilit nuk dihen ende, Smakaj i ka bërë pritë Krajës dhe e ka qëlluar me breshëri automatiku në orën 21:55, ndërkohë nuk i mbijetoi dot plagëve duke ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës.

Smakaj5.jpg
 

Attachments

 • Smakaj5.jpg
  Smakaj5.jpg
  65.1 KB · Shikime: 0
 • ish-futbollisti.jpg
  ish-futbollisti.jpg
  87.8 KB · Shikime: 0
 • Smakaj5.jpg
  Smakaj5.jpg
  65.1 KB · Shikime: 0
 • ish-futbollisti.jpg
  ish-futbollisti.jpg
  87.8 KB · Shikime: 0
Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të vrasjes së mbrëmjes së 17 gushtit të ish-futbollistit, 23-vjeçarit Gledis Kraja në qytetin e Shkodrës. Bëhet fjalë për Sebastian Smakaj i cili është shpallur kampion kombëtar në “Taëkondo” për peshën 80 kilogramë.

ish-futbollisti.jpg

lg.phpSebastian Smakaj, njihej në Shkodër si shoku i viktimës Gledis Kraja. Mësohet se pas një sherri për motive të dobëta, detajet e të cilit nuk dihen ende, Smakaj i ka bërë pritë Krajës dhe e ka qëlluar me breshëri automatiku në orën 21:55, ndërkohë nuk i mbijetoi dot plagëve duke ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës.

Smakaj5.jpg
Ça bohet mër burr llafi parë thika plumi...
Edhe të rinj me kariera punë etj.
Gjynof për të dy!

Ec e maj shënim tashi vargun e vdekjeve....
 

Attachments

 • ish-futbollisti.jpg
  ish-futbollisti.jpg
  87.8 KB · Shikime: 0
 • Smakaj5.jpg
  Smakaj5.jpg
  65.1 KB · Shikime: 0
 • ish-futbollisti.jpg
  ish-futbollisti.jpg
  87.8 KB · Shikime: 0
 • Smakaj5.jpg
  Smakaj5.jpg
  65.1 KB · Shikime: 0
Ça bohet mër burr llafi parë thika plumi...
Edhe të rinj me kariera punë etj.
Gjynof për të dy!

Ec e maj shënim tashi vargun e vdekjeve....
Po kushedi se ku e ka prek tjetrin . Ne ato momente gjaku nxeht ta nxin faqen ene jeten . Mjer ajo familje qe ju shkoj djali se kushedi me sa mundime i kan rrit e vjen tjetri per kokerr t qejfin e gjun n pluma si me qen tu gjujt n derr . Veq qoft i xhenetit ?
 
Po kushedi se ku e ka prek tjetrin . Ne ato momente gjaku nxeht ta nxin faqen ene jeten . Mjer ajo familje qe ju shkoj djali se kushedi me sa mundime i kan rrit e vjen tjetri per kokerr t qejfin e gjun n pluma si me qen tu gjujt n derr . Veq qoft i xhenetit ?
Ore normal ne flasim kot. Po ai i ka bo dhe prit, por edhe sikur të ishte për momentin e kupto nuk e kom edhe për rastin po në përgjithësi.

Mirë para 20 vjetsh 97 etj njerzit mo pak të civilizuar.
Po sot osht bo mo keq....

Tamom mjerë të dyja familjet!
 
Ore normal ne flasim kot. Po ai i ka bo dhe prit, por edhe sikur të ishte për momentin e kupto nuk e kom edhe për rastin po në përgjithësi.

Mirë para 20 vjetsh 97 etj njerzit mo pak të civilizuar.
Po sot osht bo mo keq....

Tamom mjerë të dyja familjet!
Nuk ka lidhje civilizimi se sado i civilizum t jesh prap smund t sqarohesh me dike se na shqiptart e kena fort problem ket çeshtjen e nderit . Dikush e kryn se e detyro puna dikush nga halli se i kan ardh shpatullat per muri dikush se i kan cenu n'familje dikush se ka qen tap n alkol dikush do me marr hak . Dmth jan shum motive por sado sado motiv i dobet ...nuk nxirret 18 plumba se vetem hamsit qe ska ku shkon ma keq ja shkarko mundesisht 5 kallasha sa mos t ken munci as familja me e njoft ?‍♂️

Zoti mos na provoft n kto pun se problem
 
Nuk ka lidhje civilizimi se sado i civilizum t jesh prap smund t sqarohesh me dike se na shqiptart e kena fort problem ket çeshtjen e nderit . Dikush e kryn se e detyro puna dikush nga halli se i kan ardh shpatullat per muri dikush se i kan cenu n'familje dikush se ka qen tap n alkol dikush do me marr hak . Dmth jan shum motive por sado sado motiv i dobet ...nuk nxirret 18 plumba se vetem hamsit qe ska ku shkon ma keq ja shkarko mundesisht 5 kallasha sa mos t ken munci as familja me e njoft ?‍♂️

Zoti mos na provoft n kto pun se problem
Ashtu është miku im taman e the mos na sprovofte!
 
Tmerr o zot.Po shuhen njerez te rinj ne moshen me te bukur.Kemi frike te lexojme portalet se gjithmone kronika e zeze mbizoteron. Nuk e kuptoj si jane bere keta njerez keshtu ?
 
Ju bon keq vapa, ne vend me shku me vra dike qe bon hije kot paskan vra gjithe ket cun :d
 
Po per mobiljet pse apo ceshtje femre ?


Hehe njera thot simpatik
Ti thu i palestrum ?

Po si king si ngordhalaq apo i shemtut shpirti esht i dhimbshem
Po ti o burr femrat shofin edhe anën estetike.
Kjo s'do me thonë që për një të shëmtuar s'do ndjenin keqardhje ?
 
Po ti o burr femrat shofin edhe anën estetike.
Kjo s'do me thonë që për një të shëmtuar s'do ndjenin keqardhje ?
Po pse a n'kshu rastesh i shofin aaa
Se nese do ishte nje femer n vend t atij i bie sikur ne t'themi :
Wtf gjynaf kjo goca se paska pas gjith at trup?
 
Po per mobiljet pse apo ceshtje femre ?


Hehe njera thot simpatik
Ti thu i palestrum ?

Po si king si ngordhalaq apo i shemtut shpirti esht i dhimbshem


Jo mo doja te thoja di te zgjedhe dhe vdekja. Por sdua ti jap nota humori se gjynaf i shkreti iku i ri nga kjo bote.
 
Jan genjeshtra
Vec 1 ne shpatull dhe e ka pershkru zemren.bejne mashtrime mediat .
@London me siguri do i njohin se jan perashjane
Ku ka me e njoft @London at maj ne 97 ka ken nbelgjik me mu, shyqyr qe ka ik i ri ky london se ishte ba belaqur qafardhiet ? E perseris shqipnia me shqiptar sbahet kurr. Allahu e meshiroft viktimen.
 
Top