Ngjasimi mes antarit dhe nje aktor filmash...?

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
@Bebw me ngjason me aktoren turke Sevda Erginci

original.jpgKurse @LeVoyageur s'di pse mu kujtua tani aktori Mel Gibson te ai filmi qe degjonte komplet ca mendonin grate, nqs e ke pa. haha.
Po ta nis foton pm ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mu vetja me ngjan me Zybeyde Hatun(sja di emrin e vertet asaj) ! ?? Uf moo! Seriali im i preferuar ( Buyuk selcuklu) Ose ne sakte do doja se une ngjaj si natyre me shume me nenen e Sencer Bey-ut.


By the way @[^_^] i ngjan Sencerit po te i njejti serial ?

@Marla me ngjan me ate gocen warrior qe luan me batmanin/supermenin. Jane nja 6-7 veta ata me superfuqi por e kam fjalen per ate vajzen nga antikiteti.o greqia o fiset Maja.

@Monique me ate flokekuqen kacurrelse qe lufton. film per kalamaj.

@Loverboy me Sandokanin ???

Cilin sandokan se kane luajtur shume aktore :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Loverboy
Me ngjason me Sulltan Sylejmanin?
Lufton per drejtsi,nuk i ka friken askujt
Ka qef te ket femra per rreth vetes ?

me seriozitet i merr vendimet.
madje dhe unazat i ka si te sulltanit?Perzgjedhjen e femrave ta kam besu ty :p :lol:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
une ngjaj me ema stone thone, ama pa make up 🤣🤣
 
Top