Ngjyrat e flokëve që do të jeni trend në vitin 2019

VIP

V.I.P
1-252-780x439.jpg
Viti 2018 ka qenë i mbushur me shumë ngjarje interesante, dhe shumë trende të flokëve na kanë befasuar për të mirë.
Por, duke marrë parasysh se këtij viti po i vjen fundi, padyshim se me ndryshimin e vitit do të ndryshojnë edhe trendet e ndryshme – duke i përfshirë ato të flokëve.
Telegrafi më poshtë ju sjell disa prej ngjyrave të flokëve që pritet të jenë më në trend gjatë vitit 2019.
aaa.jpg
bbb.jpg
ccccc.jpg
eeeee.jpg
fffff.jpg
iiii.jpg
Telegrafi.com
 

Attachments

  • 1-252-780x439.jpg
    1-252-780x439.jpg
    71 KB · Shikime: 0

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
ngjyra te bukura...por une pse nuk heq dot dore nga floket e zinje?...

kur shkoj ne parukeri...them me vete kete here do ti ndryshoj...por jooo kthehem njesoj...vetem me ndonje shkurtim balukesh dhe ngjyre me te theksuar se me pare...
 

Hera

Banned
Nje rrefle mund te bej por te ndryshoj e gjitha jo nuk e bej dot nuk e dinperse po jo ...por ngjyra te bukura qenkan
 
Top