Ngrohja globale!

Aleks30

Banned
Ju kerkoj ndjes per titullin e temes se ne fakt nuk ka lidhje fare me kte por, lexova diku se per te marre fonde rreth nje studimi, mjafton ta titullosh ngrohja globale. Dhe une e bera per te marre pak vemendje nga ju se vertet jam ne hall.
Une do doja shume te dija:
A ulet barku duke fjetur gjume?
Pyes per nje shok se une vet jam i palestruar
?
Flm.??
 

Hope

◕‿◕
Cfare ke pire kaq heret? He te keqen, kalo nga Pavioni V se me @Bebw do ta gjejme e ty nje trajtim :p
Going Crazy Donald Duck GIF
 

Bebw

Antarë i Respektuar
@Aleks30 paske vendosur të shfrysh barkun e të zgjerosh vrimën e Ozonit me ngrohjen tënde globale lol ??hë dreq çfarë ke pirë? se na skuqe faqen ?
Tototepsin shoqa @Hope do ja bëjm në fillim apo pasi ti ket kthyer dhe nja dy gota ?
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Pika qe sju bie. Akoma skeni dal qe andej ju?
Po jeni qe jeni, beni ndonje kurs aty per infermieri
?????
Ne kemi avancuar shumë or ti shok ,jemi bërë specialiste ?
 

Aleks30

Banned
@Aleks30 paske vendosur të shfrysh barkun e të zgjerosh vrimën e Ozonit me ngrohjen tënde globale lol ??hë dreq çfarë ke pirë? se na skuqe faqen ?
Tototepsin shoqa @Hope do ja bëjm në fillim apo pasi ti ket kthyer dhe nja dy gota ?
Po ktu po ta ngas llafin o shejtane. Se do shkoj me pushime e doja te vija nje pirsing. Mirepo nuk u dukte fare se me eshte bere kerthiza si vrima ozonit ta haj dreqi
????
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Po ktu po ta ngas llafin o shejtane. Se do shkoj me pushime e doja te vija nje pirsing. Mirepo nuk u dukte fare se me eshte bere kerthiza si vrima ozonit ta haj dreqi
????
Aaaaa e kuptoj hallin tënd të keqen vllai ? , shoqa @Hope ate balonin kozmik qish do ja montojm këtij shokut se paska rrugë për në Mars?! ?
Dëgjo këtu shejtan ,më mirë vër pirs te hunda dhe sipër p(v)etullës ,ngjan më hot ?
 

Aleks30

Banned
Aaaaa e kuptoj hallin tënd të keqen vllai ? , shoqa @Hope ate balonin kozmik qish do ja montojm këtij shokut se paska rrugë për në Mars?! ?
Dëgjo këtu shejtan ,më mirë vër pirs te hunda dhe sipër p(v)etullës ,ngjan më hot ?
Tani ma thua?!?
Kam harxhuar ter ato para. Kam blere nje perle. Kjo nuk vihet ne hunde por te kerthiza.
E provova por me rri e vogel dreqi. Nuk duket fare
??????????????
Ik o dreq ik se lam nam. Ik se mu ftoh quneshti pa ju nuk merrem une. Ta prishni temen fare
Une kam hall ju taĺleni
Ik se nuk ju kam shoqe
??
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Ju sjenj normal, prandaj sna mban me toka e u be vrime ne Ozon se mendja jone mbi-ngrohet me tere keto neurona qe vini ju ne pune :p
home video belly GIF
???seç po më vijn ca mendime perverse ??? shpejt më jep një pills të mbledh neuronet ???
 

Aleks30

Banned
Aaaaa e kuptoj hallin tënd të keqen vllai ? , shoqa @Hope ate balonin kozmik qish do ja montojm këtij shokut se paska rrugë për në Mars?! ?
Dëgjo këtu shejtan ,më mirë vër pirs te hunda dhe sipër p(v)etullës ,ngjan më hot ?
Tani ma thua?!?
Kam harxhuar ter ato para. Kam blere nje perle. Kjo nuk vihet ne hunde por te kerthiza.
E provova por me rri e vogel dreqi. Nuk duket fare
??????????????
Ik o dreq ik se lam nam. Ik se mu ftoh quneshti pa ju nuk merrem une. Ta prishni temen fare
Une kam hall ju taĺleni
Ik se nuk ju kam shoqe
???seç po më vijn ca mendime perverse ??? shpejt më jep një pills të mbledh neuronet ???
Loooootttt
???????
 
Top