Nicktjeter & Bledi_Shady

E kalon vetingun ky çift?

  • Po

    Votat: 10 83.3%
  • Jo

    Votat: 2 16.7%

  • Totali i votuesve
    12
Pergjigja e 20 pyetjve nga

@Nicktjeter per @Bledi_Shady1.Cila është pjata juaj e preferuar? -Byreku shqiptar
2.Në ndonjë moment ai / ajo do një kafshë shtëpiake - Mbase nje qen ose mace.
3.A vuan ai/ajo nga alergjitë? -Po
4.Cili ishte një nga momentet më të lumtura të jetës së tij/saje para se të takohej me ju?-Njohja me persona te rendesishem per te.
5.Cili ka qenë momenti më i trishtuar i jetës tij/saje deri më tani? -Se di
6.A doni fëmijë dhe nëse po sa dhe kur? -Jo,si kemi pasur ne plan
7.Sa shpesh shkoni të vizitoni familjen tuaj?-0
8.Cilat tradita familjare do të dëshironit të mbanit? - Burri o burri.
9.Cili është pushimi juaj ideal?-Shikimi i aurorave boreale
10.A ju pëlqen të kurseni apo shpenzoni gjithçka që fitoni? -Pak e pak
11.NE cilin vit ka lindur ai/ajo?- Vitet e Jezusit
12.Ku do të dëshironit të jetonit brenda disa viteve? Australi-Canada
13.Kush ka më shumë ndikim në të se ai/ajo? Ai
14.Cila është keqardhja juaj më e madhe?-Se njoha me para
15.A doni llogari bankare të ndara ose të përbashkëta?-Fifti fifti
16.Cfare ngjyre i pelqen atij/asaj -Ngjyra e perendimit
17.Cili është vizioni juaj ideal për të ardhmen? Rehatia
18.A ka ndonjë zakon apo karakteristikë që nuk i do ai / ajo? Provokimet
19.Cfare do të dëshironit të ndryshonit kryesisht për të? Asgje
20.Cilat janë vlerat kryesore që ai/ajo ka?
Durimi,embelsia

@Bledi_Shady per @Nicktjeter

1-Ka disa pjata qe pelqen ti konsumoj me shpesh se te tjerat, por fokusin e ka te gjerat e shendetshme tani edhe ka hequr dore nga choco creme (sepse ai na bene me pala)
2-Sigurisht. madje kemi vendosur qe do marim 2 qenusha.
3-po. i ka alergji njerzit e keqinj :p
4-Momentet me te mira i ka pasi me njohu mua lol
5-Kur ju keput teli i kitares lol
6-nje do edhe ate thote, do ta pjerdh ne dajak
7-shume shpesh
8-do ti bejme mix
9-kemi pasur qef te shkonim te shikonim Aurorat, por kemi ndryshuar mendje. Jemi nisur drejt Astralise :p
10-I kemi varur leket ne qafe, aq shume i kursejme :p
11- (nuk i tregohet mosha gocave)
12-Jemi midis Australise edhe ketyre vendeve Skandinave
13-Ka disa qe i ndjek me kenaqesi
14-duhet te ishim njohur me perpara
15-une akoma nuk kam nje llogari bankare lollol
16-I dashuron ngjyrat.
17-Vetem udhetime do bejme
18-asnjeher nuk i pi ujin qe qe mbetet ne fund te shishes
19-nuk do ndryshoja, edhe nuk do kerkoja te ndryshonte gje
20-nuk i tregoj jo se i meson Katili lollol
 
Cfar ndodh mbasi jepet votimi se spo e kuptoj kte teme? ?
Lexo pyetesorin ku te çifiti eshte pergjigjur per njeri tjetrin dhe jep voten tende
ne fund do vendosim nese e kalojne proven apo jo ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Lexo pyetesorin ku te çifiti eshte pergjigjur per njeri tjetrin dhe jep voten tende
ne fund do vendosim nese e kalojne proven apo jo ?
Ok, por s’ju pergjigje pyetjes. Ja e kalove pyetsorin, edhe ca pastaj? Mbyllet tema me aq. ?
 
Qellimi ky eshte , e beson publiku dashurine e çifteve ketu? apo te infektohemi edhe ne te tjeret kot?
pra nese nuk marrin votat e duhura
do quhen çifte fake
 

Katil

Antarë i Respektuar
Më vjen mirë që kam lënë aq gjurmë sa të përmendem edhe tek një temë ku sbëj pjesë.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Edhe mund te thoni ndonje thashethem me rregullu ose me prish pune lol
gjykata i merr parasysh te gjitha lol
Ah kur behet fjale per tema serioze une sbej chit-chat ?
Mgjth e thashe andej matane se c’me zune syckat.
Ky cift eshte bere pr njeri-tjetrin.

Pershendes nga larg @Katil-in dhe i them riktheju sufllaqes! Lol
 
Edhe diçka i shajt kush nuk voton lol
 

Katil

Antarë i Respektuar
Edhe unë Rrugaç jam,por nuk dukem :p
 

Katil

Antarë i Respektuar
Nuk i kuotoj hiç kta që rrijn me tnjejtën pjatë gjelle çdo ditë,hiç fare dmth.?
 
Ah kur behet fjale per tema serioze une sbej chit-chat ?
Mgjth e thashe andej matane se c’me zune syckat.
Ky cift eshte bere pr njeri-tjetrin.

Pershendes nga larg @Katil-in dhe i them riktheju sufllaqes! lol
Çudi ne fakt se ty ste vjen doresh me dhon opinione prandaj thash lol
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ah kur behet fjale per tema serioze une sbej chit-chat ?
Mgjth e thashe andej matane se c’me zune syckat.
Ky cift eshte bere pr njeri-tjetrin.

Pershendes nga larg @Katil-in dhe i them riktheju sufllaqes! lol


Unë përshëndes Nicktjetër që bëri të mundur largimin e sufllaqeve nga jeta ime dhe i them që sido të shkojë i jam mirnjohës.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Lexo pyetesorin ku te çifiti eshte pergjigjur per njeri tjetrin dhe jep voten tende
ne fund do vendosim nese e kalojne proven apo jo ?
Po sqenke mire,te lexojme ne nje roman,ishim be koka shteti tani,nuk endeshim ne forum????
 
Top