Nicktjeter & Bledi_Shady

E kalon vetingun ky çift?

  • Po

    Votat: 10 83.3%
  • Jo

    Votat: 2 16.7%

  • Totali i votuesve
    12

Katil

Antarë i Respektuar
@L0v3rM4n tani ver pak sondazhin e katilit me mua ?
O sonte o kurre do marrim cf meritojme ne jete ?
E ka vendos ai si zaptues i gjykatës forumit pa kaluar asnjë filtër vetingu,ta realizoj vetë përgjigjen e vetingut :p
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Une Katilin se kam pare te luaj kaq bukur asnjehere se sa me nickun,kishin nje kimi waw,por @Bledi_Shady dhe @Nicktjeter sec kane nje gje ,po sec u ngjit kaq shume,po sec i afron dhe reaksionon keta te dy ,se di.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Une Katilin se kam pare te luaj kaq bukur asnjehere se sa me nickun,kishin nje kimi waw,por @Bledi_Shady dhe @Nicktjeter sec kane nje gje ,po sec u ngjit kaq shume,po sec i afron dhe reaksionon keta te dy ,se di.
Unë nuk luaj me Nickun.
E ça un se kam kët reaksion??
 

Katil

Antarë i Respektuar
E ke bere reaksionin kur nuk isha une ketu??
He tani behuni bujar se sdo e ndani Nickun ne 100 pjese???
Kur nuk ishe ti na çiftëzuan bashkë.?Por bashk skemi reaksion kemi thjeshtë relax superior?
 

Katil

Antarë i Respektuar
  • Dashuri
Reactions: Ivy

Katil

Antarë i Respektuar
Ky cifti me pelqen shum
E thashe se plasa lol

Ps. @Katil sorry :p
Unë e kuptoj që ti don të mbash Nickun e zënë që të më zësh mua por ska gjë unë prap sytë nga Nicku i kam.?apo mos vallë i ke ngulur syt Nickut dhe sheh si rival më të dobët të përzgjedhurin tënd e kshtu më eleminon mua e bën @Nicktjeter për vete kollaj më pas??
 

Katil

Antarë i Respektuar
Bledi mund t'jete cun flori, por une Nikun e shof me shume me Katilin, pervecse dashurise qe ja fal pa kushte, i mbush dhe barkun me sufllaqe.

Votova JO.
Ajo më mbush mendjen me Trileçe:p
 
Top