• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nis avazi në Dhërmi: 5 mijë lekë për një… copë djathiBregdeti jugor i Shqipërisë bëhet thuajse çdo sezon veror temë barsaletash për çmimet shpesh më të kripura se uji i detit të bukur të atyre anëve.

Këtë verë me sa duket avazi i zakonshëm ka nisur shpejt.

Në këtë faturë të dërguar në Dita nga një lexues bie në sy çmimi i një… cope djathi: plot 500 lekë të reja.

Fatura është lëshuar sot nga një restorant në Dhërmi.

“Në menu ishte shënuar 250 lekë. Në faturë, dyfishi. Kur e pyetëm kamarierin, na tha që menuja ka çmimet e vjetra, çmimi i djathit është me menunë e re” – shkruan lexuesi që ka nisur foton.

Me sa duket do jetë djathë me qumësht dallëndysheje:)
Dita
 

Guest20

Offline✌
Me mire me ja fut pushimeve jashte,se sa te paguash 500 leke copen e djathit,apo kush e di sa do shkoje nje birre,e tjerat me radhe!
 
E njejta histori gjithandej.
Tjeter cmim ne menu e tjeter pagon.
Kjo eshte ajo qe nuk me pelqen.
Vere edhe 1000 leke copen po deshe por shkruaje tamam ne menu.
Po desha e marr, po s'ma mbajti nuk e marr.
Vdesim ne shqiptaret per t'ja fut i cik tjetrit.
 

sensuu

sweet
kush eshte duke ju shku njeher.....ate djathin ta fusin ne by,,, si tha ai lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kete vere do shkoj patjeter ne Dhermi,me ka marre malli.
Normalisht do ha nje cope djath ahhahaha.

Nuk ka kontrolle, sepse ti kepusesh ne gjoba dy tre here,i stabilizojne cmimet qe cke me te.
 

Aver

VIP
Ne dhermi ndalem per dreke sa here qe kaloj andej rruges per Sarande. Cmimet nuk jane te lira por nuk jane as kaq astronomike sa i bejne ne media. Pastaj kjo eshte pune qejfi.. ke vende me te lira sa te duash ne bregdetin e shqiperise.
 
Top