Një aktor serb propozohet për rolin e Adem Jasharit

KAON

Anëtar Aktiv
Jam shume darkort qe Artı sheron plage qe askush tjeter s,mundet, ama le ta bej me tjera gjera ose me te tjeret jo me kosove - serbı :p Une mendoj se kete e dıne me mıre te zotet e shtepıse dhe nuk besoj se kosova e don dıcka te tılle n nje moement kur serbıa akoma ste lejon flamurın ne stadıumet e vet. Jane ata qe na kane rene ne qafe ne ndaj skemı pse marrım asnje hap ne per te rregulluar gje me ta!!

Kuptoj njesoj si ty,,, mbase jo aq thell sa ti e te gjithe DARDANET qe e perjetuat gjith ate sketerr plot shekuj! Un nuk mendoj qe ti shtrim doren dikuj pa pasur rrespekt! E i vetmi lidhes eshte rrespekti per ndo qenie te gjall. E nese ata nuk pranojne te japin doren me rrespekt do e vujane mbi kurrizin e tyre. Ata po lejojne nje aktor serb te luaj figuren e nje trimi per liri. Le ta bejne e te provojne emocionin e nje njeriu te vetem por universal,sepse ai perdori dhunen per nje dashuri te vetme qe ka njeriu LIRI-n ... Populli Ilir eshte i vetmi popull qe nuk zaptoj e dhunoj token e tjetrit. Le ta marrin vesh pra edhe brezat e rinj serb, si ka qen e verteta e kesaj historie legjendare. Un kete vizion kam , ballkani ka qen vater e nxeht gjithmon dhe a e di pse?! Sepse kjo toke ka pare shum padrejtesi mijra vjet, e tani ka ardh koha qe te merret vesh e verteta!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Une do e shihja me sh qejf.
Madje ne kinema do blija gjitha vendet. Ta shihja per qejf tim ne sallen bosh.
Nese do ishte i keq do bertisja buuu e do hidhja pop-corn ( asnje sdo ankohej)
Ne te kundertet prisni oponionin tim te vyer.
 
Top