Nje arsye e forte per te hyre ketu dhe ajo deri ne braktisje ....

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Nje arsye perse jeni regjistruar ketu ne Forumin virtual :)???
Kush ju a ka referuar kete ???
Per me teper na tregoni ju.Tani me thoni :

Cila do te ishte ajo arsye aq e forte qe do braktisnit Forumin Virtual???
Cfare do ju detyronte te benit kete????


Ok si teme pjesa e siperme ka qene e Briciolo por une meqe doja e dija pak kete te dyten vendosa t'i bashkoj te dyja :)

Ju mirepres te gjitheve !
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Sa shume doni te dini dhe ju te dyja... :p :p

Nje shoqe qe ishte e rregjistruar ketu,qe dhe asaj ja kishte keshilluar kusheriri,me njohu me kete faqen... Fillimisht e ndiqja pa u rregjistruar,pastaj kur me terhoqi me temat e tij u rregjistrova.

Kur te mos kete me interes per mua,kur te mos me jape me asgje si forum do iki...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Jam rregjistruar kot me duket se se mbaj mend as mire (jam rregjistruar ne shume se ishte si mode athere)
Ma mer mendja gugli :D

Po te shikoja se do isha i padeshirueshem , nuk do kisha cfare te jepja me per kete forum , dhe nqf se do ndryshonte karakterin qe ka kaq vite :)
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Mua ma ka referuar grricese, nje isha anetare speciale e FV-se.

Arsyeja qe do me bente te shkeputesha nga FV-ja ?

Do ishin shume, fillimisht mundesia per te hyre ne internet, apo edhe koha e lire.
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
rastesisht me duket se e gjeta duke kerkuar per dicka shqiptare ne fillim te 2006.
me terhoqi me vone dhe u ngjita.
nqs dikur do me jete merzitur forumi apo komjuteri ne pergjithesi,nqs dikur do jem i palexueshem dhe i padeshirueshem.... ndoshta dhe do largohem.
si dihet cna sjell jeta!!!!
 

bora dr

100%shqiptare
e braktisa njher sepse ndodh qe ti heqin postimet ose temat per arsye qe me duken te paparanueshme...
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
braktisur se kam braktisur as1here..........po shpesh jam shkeputur per 1 periudhe te gjate per arsye pune,kohe etj etj...........jam kthyer gjithmone ama kjo dmth qe me pelqen te rri ne shoqerine tuaj,me pelqen te shkruaj dhe te diskutoj ne shqip.......kte forum e zbulova rastesisht kur po kerkoja ca keng shqip.........e do largohesha nga ktu nqs ambjenti do behej i papelqyeshem per mua.........
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Un perveti kam hyr per te shkarkuar nje Film dhe pastaj shiqoja nga jasht dhe thjesht me pelqeu Fv e pastaj jam ber pak a shum shoqri e Disave dhe Nuk e kam braktis them se vetem ndonje dit nuk kam qen Online por per ta braktisur nuk mendoj sa te jem Gjall por edhe Sa te jet i hapur Forumi Virtual e nqoftse me bejn Adminat per tu larguar ather Po Pak me Kok posht por prap se prap Un rrespektoj ata qe me rrespektojn ;)
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Kam hyre fillimisht kete vit ne prill,mbaj mend qe po kerkoja dicka per shkole...nje info dhe rastesisht hyra tek ky site....me pelqeu dhe u regjistrova..........!
per tu larguar......ehh duhet te kete nje arsye vertet te forte :eek:k
 

Trendelin

FULL OF PATOS
Jam regjistruar per here te pare hhmmmm para gati dy vite e gjys (kish pak qe ishte hap si forum ateher ky). U regjistrova sepse pa u regjistruar nuk merja dot kenget nga realiteti.org a dicka e tille nese nuk gabohem, gjithsesi motivi ishte lehtesia per te download-uar keng. :D

Ne fillim nuk shkruaja fare ktu. Bera nje periudh 2mujore qe shkrova ateher kur sa isha regjistruar por pastaj u shkeputa dhe e lash fare pasdore. Me von, pas gati nje viti mu rikujtua faqja, u riktheva, ndrova nick-name (nje nder rastet e tjera :D) dhe ja tek jam. :kercim: :kercim:


Per tu larguar, boh, mungesa e kohes se lire me mer mendja do ish aryeja themelore.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Arsyeja qe futem kendej eshte cilesia e shkrimeve te personazheve te ketij forumi...


Arsyeja e braktisje ska arsye do me perjashtojn per fjalorin tim.hahaha
 
Nje arsye perse jeni regjistruar ketu ne Forumin virtual :)???
Kush ju a ka referuar kete ???
Per me teper na tregoni ju.
Tani me thoni :
Cila do te ishte ajo arsye aq e forte qe do braktisnit Forumin Virtual???
Cfare do ju detyronte te benit kete????
Ok si teme pjesa e siperme ka qene e Briciolo por une meqe doja e dija pak kete te dyten vendosa t'i bashkoj te dyja :)
Ju mirepres te gjitheve !


Shpesh here veprojme edhe pa arsye thjesht kurioziteti ,cfare ka?! , cfare thuhet?! , ka ndonje gje me vlere apo jo?! ect..
megjithate mua me ka referuar nje anetar i FV dhe te them te drejten nuk jam zhgenjyer qe u rregjistrova
me perpara merresha me gjera te kota ne pc , si lojra te ndryshme o chat o msn tani i kam lon te gjitha gati gati (si pi mo) :D
arsye per te lene Fv nuk kam per momentin
por mbase mund te futem me orare me te shkurtuara kur te filloje shkolla
sa te ekzistoje interneti dhe pc ime ketu do jem (plasni nga inati :p:D)
 

DeviL

Is Not Here…
Bohh hyna per 1 arsye qe skam pse ta tregoj dhe se di por po ajo arsye spo me le te largohem!
 

Garipe

Antar Aktiv
Gjithmon koha kaloheshe me shoqerin neper kafe apo ku ta di un.Tani nuk ben dot pa FV eshte ber nje pjes e jona dhe te jemi te sinqert eshte gje e mir se fundja koha eshte e shkurter dhe duhet te shijohet.Nese sdo te jesh pjes e nje mjedisi ku ndihesh ne siklet.Menyra me e mie eshte futu ne forum dhe dita shijohet.Mua me ka referuar nje shoqe dhe nuk pendohem qe jam midis jush.:ciaoo:
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Nje arsye perse jeni regjistruar ketu ne Forumin virtual :)???
Kush ju a ka referuar kete ???
Per me teper na tregoni ju.Tani me thoni :

Cila do te ishte ajo arsye aq e forte qe do braktisnit Forumin Virtual???
Cfare do ju detyronte te benit kete????


Ok si teme pjesa e siperme ka qene e Briciolo por une meqe doja e dija pak kete te dyten vendosa t'i bashkoj te dyja :)

Ju mirepres te gjitheve !

Me thene te drejte nuk eshte se ka pasur ndonje arsye te vacante thjeshe nje dite duke fyre neper faqe te ndryshme ne net ndeshem me kete faqe, edhe rregjistrohem.
Nuk mendoj se do te kishte ndonje arsyeje te forte ta braktisja kete forum kur une hy disa here ne dite ketu, me pak fjale na eshte bere fiksim. Vetem nese do te me jenin ndonje ban keto te eforumit. (por nuk mendoj se do te arrij deri ne ate grade saqe te me perzene nga forumi.  )
 

albstudent

FORCAT RENEA
Shum e thjesht fshiehen postimet dmth nqs shkruan nje fjali dhe tek gjalia ka ndonje fjal me sens humori fshihet .. Mua sme pelqejne keto rregulla kaq te ashpra aq me teper ne nje komunitet virtual . Kjo mund te jet arsyeja se esht hera e dyt qe me vin moderatoret gjoja kam thyer rregullat ... nejse
 

ida angel

:)
V.I.P
referuse te kjo faqe ka qen zonaime.com klikova dhe u regjistrova menjehere, me pelqeu si forum per faktin se mund te gjesh material nga te gjitha llojet dhe te jepet e drejta per te diskutuar e per te shprehur mendimin tend,gjithashtu me beri pershtypje mikepritja qe tregon forumi ndaj anetarve te rinj.

arsye per braktisje: nuk mendoj te ket ndonje shkak qe te braktis forumin,i vetmi shkak mund te jet heqja e linjes se internetit nga shtepia.
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Nje arsye perse jeni regjistruar ketu ne Forumin virtual :)??? Per kuriozitet..ne fillim
Kush ju a ka referuar kete ???Askush kerkova dicka ne google..dhe me gjeti atè argoment nga 1postim ketu i FV..
Per me teper na tregoni ju.Tani me thoni :

Cila do te ishte ajo arsye aq e forte qe do braktisnit Forumin Virtual???Nuk e di..meqe unè ndjek shum ndjenjat e mia(ka ditè qe vetem rrij ketu dhe lexoj..ka ditè qe shkruaj shum)..kshtu qe nese do e braktisi FV nuk do te kete ndonje arsye te veqant..apo per shkak se me fshihen apo jo postimet..kam filluar te mos i jap shum rendesi..se prapse prap mbesin te fshir :D
Cfare do ju detyronte te benit kete????
Ndoshta naj arsye personale..

Ok si teme pjesa e siperme ka qene e Briciolo por une meqe doja e dija pak kete te dyten vendosa t'i bashkoj te dyja :)

Ju mirepres te gjitheve !

zhgenjyy te :kiss
 

sensuu

sweet
V.I.P
rastesisht jam regjistruar ne forum,pa dashje:p
me pelqen forumi.
s'e besoj se do e braktis ndonjehere,vetem nese do shkeputem vetem per ca kohe sic ndodh shpesh.
ose sic tha gjarperesha te me bejne banned ,po edhe atehere ,do fus mik Nostran qe te mos me bejne banned ahahha :D
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Arsyja qe jam rregjustruar ketu ka qen krejt shkarazi dmth po kerkoja te gjeja nje sit shqipetar per te shkarikuar keng e aty ishte dhe forumi e keshtu vazhdoi e ter historia :D
E persa i perket fundit apo braktisjes se forumit ,besoj qe skam asnje arsye te fort he per he qe ta bej ,por jetes si dihet :D gjithesesi me deshir sdo u largoja asnjeh
er ..
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Nje arsye perse jeni regjistruar ketu ne Forumin virtual :)???

Osht qitu rrotull ni Pise... Ajo mka shty me u regjistru ktu. Edhe bile me dhun mka detyru. Emrin spo ja thom, do ta kuptoni vet kur kjo çeshtje te kaloj ne duart e gjykates dhe gjithqka do te dal ne siperfaqe :p
 

*deliza*

VIP
V.I.P
Une e di qe kam kerkuar ca materiale per ekonomi dhe kur kam hy per ti shfletu ato kam bo edhe nje xhiro edhe neper forumet tjera :) .e keshtu jam regjistruar......atehere kam qene me nje nick tjeter dmth para 2 viteve tani jam me tjeter e ashtu......arsye per ta lene forumin sbesoj te kete pervec nese forumi behet me pak interesant per mua ose ose e kunderta une behem jo interesant me per froumin :D.
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
sepse me ngulm me donin ktu , se une gjasme te shkrij :D :p .... e di qe jam hot .... do e le , diten qe sdo te jem me shkrires :p
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Osht qitu rrotull ni Pise... Ajo mka shty me u regjistru ktu. Edhe bile me dhun mka detyru. Emrin spo ja thom, do ta kuptoni vet kur kjo çeshtje te kaloj ne duart e gjykates dhe gjithqka do te dal ne siperfaqe :p


Aty rrotull ne preshev vec dy pise kemi LOL LOL kshu qe le ta nxjerri koken vet ajo qe ka referu ket formin perpara se ti shkruaj un LOL
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
e dini tash mo nuk po m'kujtohet as qysh e kom zbulu forumin virtual(mduket kshtu gabimisht tu kerku diqka tjeter) por arsyeja osht me kalu kohen + me lexu diqka qe s'osht italisht....pse e lo forumin??beh nqs m'mungon koha m'duhet me rrallu kuptohet veq me lon kejt beh s'shoh arsye t'vlefshme, noshta kur t'me bohet teper bajat veq lidhjet me ata njerzt e forumit qe ne nje far menyre du i mbaj sigurisht edhe ma tutje...
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Osht qitu rrotull ni Pise... Ajo mka shty me u regjistru ktu. Edhe bile me dhun mka detyru. Emrin spo ja thom, do ta kuptoni vet kur kjo çeshtje te kaloj ne duart e gjykates dhe gjithqka do te dal ne siperfaqe :p

Jo gjithkush mund te beje sakrifica te tilla ,sakrifice e madhe fare kjo po sidomos qe ka qene me dhune :p
 

orchidea

Antar Aktiv
FORUMIN DO E BRAKTISJA VETEM NESE ZDO EGZISTONIN ME PC. NE SHTEPI KAM DISA PROBLEME ME LIDHJET NE INT POR SA TE DAL JASHT KAM SHUME AFER INT-CAFFE PUC TE GJITHE FV:ciaoo:
 

alfonci

Veri investigatio
Jam aktiv tek fv sepse me intereson te jem i lidhur me shqiperine, me aktualitetin atje. Meqe fizikisht nuk me jepet mundesia per te qene, fv eshte nje mundesi shume e mire per mua per te njohur realitetin shqipetar nga larg, por nga perspektiva e te tjereve (anetareve te fv). E ardhmja ime me kerkon nje njohuri sa me te mire te aktualitetit, te shkuares ne menyre qe te keme perspektive per te ardhmen.

Aryseja qe do te largohesha eshte vetem nese nuk kam kohe dhe mundesi per te qene aktiv.

*ne fv kam gjetur nje fushe mirenjohjeje dhe hapesire qe forumet e tjera shqipetare s'ma kane dhuruar. Mbase nuk mund te jete shume analitik ne fushen qe me intereson, zhvillimet politike, por gjithsesi ka element te rendesishem, njerez me njohuri dhe qe jo vetem kane "tru" por e vejne ate ne pune.

Ska pyll pa derra, por e mira e mund te keqen...
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
rastesisht jam regjistruar ne forum,pa dashje:p
me pelqen forumi.
s'e besoj se do e braktis ndonjehere,vetem nese do shkeputem vetem per ca kohe sic ndodh shpesh.
ose sic tha gjarperesha te me bejne banned ,po edhe atehere ,do fus mik Nostran qe te mos me bejne banned ahahha :D

Meqe eshte keshtu po e bej edhe une mike nostren :)
 
Top