Një bark i sheshtë arrihet kështu

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Mos flisni mbrockulla se i kam provu une dhe rezultat pambuku arrihet🤣
 

Ledia

❤Shkodrane❤
He mos ja fusni kot. Icik bark ka lezetin e vet te nje mashkull. Ci du meshkujt stek bilardoje 🤪
 

Vajza

V.I.P
Qefe qefe kjo dynja.mu sme pelqejne meshkujt si stek bilardoje.me pelqejne te kem ku tja ngul dhembet dhe thojt 😂😂😂
Të ketë shpatulla po të jetë i plot po, ama bark të ketë jo. Në bark nuk ngulet thonjtë, un ne shpinë dua tja ngul lool
 
Top