Nje deshire..

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nje prekje dore!
Por e di qe kjo deshire, per aq kohe sa do jetoj ne kete jete mishtore s`do e kem te mundur!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
T'me beheshin vete ato slidet e mesimit qe do jap neser dhe s'i kam nis akoma :rolleyes::rolleyes:
 
Top