Nje deshire..

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Nuk te realizohen deshirat po ti thuash 🤔🤔🤔

Po nje mund te ishte pshmb te jetoja ne honolulu 🧞‍♂️
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Kam nje deshire shume te madhe.te harroj inatet .te mos mbaj me nerv me asnje. Shpresoj qe me ikjen e 2021 te ikin dhe keto.dhe qe 2022 te ma realizoj kete deshire
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Qe bota te jete me e mire.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Per nje kafe ne Tirane tek ~ `5 -Maji. :))
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Te me jape Zoti vullnet e te mbaroj ate teze, se sinqeriiiiisht................nuk e di dmth. :rolleyes:
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Qe te jemi secili i mire 😉
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Ti coroditen deshirat te gjitheve mesiper, lemsh u befshit 😜
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
kam disa deshira jo vec 1 🙂
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Deshira ime eshte te shoh personat e zemres time te buzeqeshur dhe plot shendet!
Te tjerat mund te presin... te tjerat rregullohen.
 
Top