Një incident me dron, por fatmirësisht pa përplasje fizike si ai në përballjen Serbi-Shqipëri, është regjistruar në ndeshjen e La Liga mes Athletic Bi

Screenshot_8-1.jpg
Një incident me dron, por fatmirësisht pa përplasje fizike si ai në përballjen Serbi-Shqipëri, është regjistruar në ndeshjen e La Liga mes Athletic Bilbao dhe Eibar.Screenshot_7-1.jpg

Droni që kishte dhe një mesazh mbi një copë portokalli ra në mes të fushës duke ndërprerë takimin për disa momente.Screenshot_6-1.jpg

Sipas mediave spanjolle, në mesazh shkruhej që ndeshjet e Kampionatit Europian të Futbollit Euro2020 të mos luhen në BilbaoScreenshot_5-1.jpg

A2news.com
 
Top