Nje kenge per ty.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kenge per ty.

Per te vecantin ROKODOKU... !

O hardo nga bohesh mer plak ?

 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Nje kenge per ty.


Per te gjitha single ladies ne forum....put a ring on it...or whatever you want :lool:


ps o poet ti ku je mo, une ketu jam :lool:
 

London

carpe diem
Titulli: Nje kenge per ty.


Per te gjitha single ladies ne forum....put a ring on it...or whatever you want :lool:


ps o poet ti ku je mo, une ketu jam :lool:

Jo thuj aleksus ma mir mos nigjon lol lol
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Nje kenge per ty.


Për shqiptarët anembanë, urime 6 vjetori i pavarësisë të dashur forumist.
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kenge per ty.

Mon-o flm per pershnetjen :)

NA 1 per ty !

 

London

carpe diem
Titulli: Nje kenge per ty.

SunLiGht Nev Soul Didi RoKo

[video=youtube;-HOQAhTUjWY]http://www.youtube.com/watch?v=-HOQAhTUjWY[/video]
 
Titulli: Nje kenge per ty.

Kush tjeter pervec meje:manikyr:

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Nje kenge per ty.

Danger, po te kthej borxhin dhe meqe fillove ti besh dedikimet :p

 
Titulli: Nje kenge per ty.

Kjo per Didin se me ka marre malli shume fare :ser::cekic:

 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Marla ...

 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Ren djalin..:)) qe sot ka ardh ne mejs forum,,
Dhe nga Maj le te dali njehre nga pertokallet :p
Per vajzat e forumit,Reni nga Prilli Maj,,hap ankandin e njohjeve pranverore ahahhahah..:p

Nen nje pertokalleeee...:p

[video=youtube;-p8VvpKzXOk]http://www.youtube.com/watch?v=-p8VvpKzXOk&hd=1[/video]
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Nje kenge per ty.

ahahahahahahhahahhahaha

si ma ke gjet midene ..ku eshte ajo ikona qe vjell??

ja edhe une po te pershendes me kete ...meqe si kjo me dukesh ti mu :p

[video=youtube;hL_JPB0_-E0]http://www.youtube.com/watch?v=hL_JPB0_-E0[/video]
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Nje kenge per ty.

kete L0v3rM4n meqe i dukemi copa copa :p

 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Nje kenge per ty.

[video=youtube;nqI-xxOKkI0]http://www.youtube.com/watch?v=nqI-xxOKkI0[/video]

Kam ca kohe e kam kapur me single girls :lool:

Per ju goca ....time is tickin away :lool: :lool:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Nje kenge per ty.

ohhh joooo Marlaaaa

[video=youtube;i-ta8NC6DO4]http://www.youtube.com/watch?v=i-ta8NC6DO4[/video]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top