• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nje kenge per ty.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kenge per ty.

Edhe smund te lej Zanen pa pershendetje se merziten dhe gocat e tjera pastaj :p Zana : Gjeje vet se skam link : Ain’t Nobody- Felix :rose:
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kenge per ty.

Levineeeee :happy:
[video=youtube;d-diB65scQU]https://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU[/video]
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Nje kenge per ty.

Malsi..:)) pak pranver e pak stine.
Je qe je shikoj pak vajzat ne vidio.Cila te pelqen :p Te fejojme ,se do na besh kredin ketu ne Fv po te lame gjate beqar ahahhahahahaa.

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Nje kenge per ty.

Edhe smund te lej Zanen pa pershendetje se merziten dhe gocat e tjera pastaj :p Zana : Gjeje vet se skam link : Ain’t Nobody- Felix :rose:
Flm, te prsh Malsi.

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Nje kenge per ty.

Ne formen me ekskluzive, Per veten time :))

....kur ajri te hidhet i perveluar nga atmosfera..kur shirat te mos bien me mbi toke por drejt qiellit..
Kur kohet te mos njohin me kohe...kur ne te mos shkruajme me fjalet e mendimeve...
Atehere vetem disa tinguj jane liria e jone e pafajshme. Ne nje bote te fajshme dhe plot komplikacione...:))

 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Nje kenge per ty.

Pershendes Monique - fajtoren e bubullimave lol
Pershendes Nevertiti - qe degjoj caos-in tim ato muj ku isha vetem nje spektatore ne jeten time <3

 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Nje kenge per ty.

Nje pershendetje dhe per Malsin, Aver dhe Gerti2

Nuk e di nese hyn ne shijet e juaja
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Nje kenge per ty.

Per ty qe e pelqen Dido..Thjesht madheshtore :)
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Nevertitin dhe Aver :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Nje kenge per ty.

Pak kthim ne kohe,ritem,,tinguj nostalgjie :))
Kenga per: D-M,Aver,Soulinen ,Nick,Malsi .
Dhe per kush ta pelqej si kenge.

 

Aver

VIP
Titulli: Nje kenge per ty.

Per dy koleget kuqaloshe Nev dhe Marla.

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Nje kenge per ty.

dangerous

 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Nje kenge per ty.

per Zanushen
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top