Nje kenge per ty.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Gertin
[video=youtube;mzJj5-lubeM]https://www.youtube.com/watch?v=mzJj5-lubeM&list=PL0ACAD8FCBB343FE3[/video]
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Nje kenge per ty.

Shpresoj te te pelqej Gert :)

[video=youtube;BcL---4xQYA]https://www.youtube.com/watch?v=BcL---4xQYA&app=desktop[/video]
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Nje kenge per ty.

Ku Malsi? :))
Per ty Malsi..!

 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kenge per ty.

Për Klau-n . Nuk eshte nata e vetme qe jam zgjuar prej teje ,por eshte e para qe e bej publike dhe per ty .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Nje kenge per ty.

veten

[video=youtube;LNGEsU-BbHc]https://www.youtube.com/watch?v=LNGEsU-BbHc&list=RDLNGEsU-BbHc&index=1[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Poetin .. Respekte mik uroj te jesh mire ne cdo aspekt :hug:

 

Sunrise

Sunshine
Titulli: Nje kenge per ty.

per #Call

[video=youtube;jD-nG2i9sOQ]https://www.youtube.com/watch?v=jD-nG2i9sOQ[/video]
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kenge per ty.

Kur ulemi te ham ne fund ngelen embelsirat ,ato qe mezi presim , meqe eshte komenti fundit per sot ,,,,,per Klaun kjo kenga edhe dil ndonjeher se vajtem dite pa te pare
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Nje kenge per ty.

[video=youtube;rpsI-yDzzcU]https://www.youtube.com/watch?v=rpsI-yDzzcU[/video]

Do te kercej gjithe naten me ty nen petkun e yjeve ..... ;) Per Malsin
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Nje kenge per ty.

per Nevin :)

 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Nje kenge per ty.

[video=youtube;-XB7aftz6zY]https://www.youtube.com/watch?v=-XB7aftz6zY[/video]
Per me te miren e forumit tone... Per Nevertitin :)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Nje kenge per ty.

dangeros ..

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Nje kenge per ty.

Per kitrra123 :knick:

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top