Nje kuiz i lehte llogjike

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
je duke u kthyer ne shtepi , eshte nate dhe bie shume shi .kalon me makine perpara nje ndalese autobuzi dhe shikon qe 3 persona jane duke pritur autobuzin .
1- nje plake e moshuar qe duket ne gjendje jo te mire shendetsoore
2-nje miku jot qe dikur te ka shpetuar jeten
3-goca me te cilen je i dahuruar cmendurisht
ne makinen tende ka vend vetem per nje per nje tjeter person , ti nuk mund te kthehesh mbrapsh njehere qe je larguar qe aty . cilin nga keta persona do shoqeroje me makine deri ne destinacionin qe deshirojne ???????? mendohu mire perpara se te pergjigjesh :
a) do shoqeroje plaken deri ne spital e keshtu ti shpetoje jeten
b)do shoqeroje mikun tend te vjeter duke ja kthyer nderin
c)por nga ana tjeter mund te mos gjeje me goce me te cilen je cmendurisht i dashuruar

llogjiko forumist llogjiko :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

te kisha pas makinen logaritese afer e kisha zgjidh po kshu sbej dot gje:);)
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

A eshte miku i lidhur me ndonjeren prej atyre??? :D

Une do kisha thirrur ambulancen per plaken, dhe ofruar mikut per ta cuar ne shtepi, nuk do kishte pranuar dhe kisha marrur vajzen qe dashuroj, miku kishte marrur urbanin :D LOL
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

te kisha pas makinen logaritese afer e kisha zgjidh po kshu sbej dot gje:);)

po jo mer plak jo se nuk duuhet makina llogaritese ...eshte komplet llogjike .... kete tetin u a kan bere njehere 200 personave ....vetem njje prej tyre arriti ta zgjidhte
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

A eshte miku i lidhur me ndonjeren prej atyre??? :D

Une do kisha thirrur ambulancen per plaken, dhe ofruar mikut per ta cuar ne shtepi, nuk do kishte pranuar dhe kisha marrur vajzen qe dashuroj, miku kishte marrur urbanin :D LOL

jo mo miku s'eshte i lidhur me asnjeren .... tashti ti mund te ikje edhe pa marre asnjerin nga te 3 , i lije aty ....po puna eshte te gjesh zgjidhjen me te duhur .... nuk eshte kjo qe the ti
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

do merja vajzen en makine plakes i therrisja smbulancen shokut i therrisja taksine :) te gjithe ne shtepi te gezuar :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

ose dhe kjo do i lija makinen mikut te conte vajzen qe e dashuroj ne shtepi sepse tek personi qe dashuroj kam besim dh e nuk mendoj gjera te keqija un do rrija me plaken duke prit ambulancen dh edo u ktheja ne shtepi me taksi :) ne ket ore te vone gjete ma na e ber ket ti se eshte lodh truri
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

ose dhe kjo do i lija makinen mikut te conte vajzen qe e dashuroj ne shtepi sepse tek personi qe dashuroj kam besim dh e nuk mendoj gjera te keqija un do rrija me plaken duke prit ambulancen dh edo u ktheja ne shtepi me taksi :) ne ket ore te vone gjete ma na e ber ket ti se eshte lodh truri

te kjo i je afruar paksa ......
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

do i lija makinen mikut te conte plaken ne spital dhe un me vajzen do u kthenim bashke me taksi apo ne kembe ku di un ika se do flej tani se ngela ne forum jam ber si gogoli :) naten
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

me gocen do prisje autobuzin ..... ik fli i qete se e gjete :D ...naten
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

nese une nuk kam te drejte te kthehem ne te njejtin vend po ata tjeret a kane te drejte te kthehen dy her ne te njetin vend]
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: nje kuiz i lehte llogjike

nese une nuk kam te drejte te kthehem ne te njejtin vend po ata tjeret a kane te drejte te kthehen dy her ne te njetin vend]

lere gafi se u gjet
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

hahahahahaha gjeta kuizin plako sma merte mendja qe do e gjeja qekam i pa pam :)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

je duke u kthyer ne shtepi , eshte nate dhe bie shume shi .kalon me makine perpara nje ndalese autobuzi dhe shikon qe 3 persona jane duke pritur autobuzin .
1- nje plake e moshuar qe duket ne gjendje jo te mire shendetsoore
2-nje miku jot qe dikur te ka shpetuar jeten
3-goca me te cilen je i dahuruar cmendurisht
ne makinen tende ka vend vetem per nje per nje tjeter person , ti nuk mund te kthehesh mbrapsh njehere qe je larguar qe aty . cilin nga keta persona do shoqeroje me makine deri ne destinacionin qe deshirojne ???????? mendohu mire perpara se te pergjigjesh :
a) do shoqeroje plaken deri ne spital e keshtu ti shpetoje jeten
b)do shoqeroje mikun tend te vjeter duke ja kthyer nderin
c)por nga ana tjeter mund te mos gjeje me goce me te cilen je cmendurisht i dashuruar

llogjiko forumist llogjiko :p

Thjesht shokut do i kisha lene makinen qe te conte plaken ne spital edhe vete do kisha marre urbanin me gocen qe dashuroj tmerresisht.
 

NnnnnN

OutLaw
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

Miku merr makinen time dhe e shoqeron vajzen qe un e dashuroj,
un pres me plaken te vij e ta marre ambulanca
kthehet shoku dhe shkojm diku ta pimë nga nje, ose e percjelli per ne shtepi :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

hahaha e kam gjetur un akoma se kuptuat hostel mos u bej kopjac haha
 

KOZANOSTRA

`CrimineL-CarteL-RebeL`
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

hahaha Brravo devil se una isha tu e lexu nga fillimi, po mendoja kujt tja prish e kujt tja ndrreq ketu lool po jo shum e veshtir per tu gjet ,, una vet si fillim se mendova keshtu :p:p thash po le mikun ne timon plaken ne vent par, dhe una me vajzen ne bagazh. hahaha ky do ishte mendimi ime i par :p:plool
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

Thjesht shokut do i kisha lene makinen qe te conte plaken ne spital edhe vete do kisha marre urbanin me gocen qe dashuroj tmerresisht.

vetem se the thjesht po te them nuk e ke gjet :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

vetem se the thjesht po te them nuk e ke gjet :p

Sa e padrejte eshte kjo bote.çfaj kam une qe nje shoku im ma kishte thene oara disa kohesh.
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

ja edhe nje tjeter :
je rruges duke vozite me makine me shpejtesi ,papritmas te dalin ne rruge nje plake nje grua e re dhe nje vajze .cilen do e kishe shkell.
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

ja edhe nje tjeter :
je rruges duke vozite me makine me shpejtesi ,papritmas te dalin ne rruge nje plake nje grua e re dhe nje vajze .cilen do e kishe shkell.

frenat! apo koçnicat :p
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nje kuiz i lehte llogjike

ja edhe nje tjeter :
je rruges duke vozite me makine me shpejtesi ,papritmas te dalin ne rruge nje plake nje grua e re dhe nje vajze .cilen do e kishe shkell.

Nqs kisha mund me e ndal makinen pa i shkel asnjeren mir po nqs nuk kisha mundur ia kisha len makines se cilen :p ose te triat i kisha ndjekur me makin qe ti shkel te triat mos ti hy ne hak tjerav :)
 

gafi

Anëtar i Nderuar

Ghost

Anëtar i Nderuar

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
1610080_457188561077709_293485613_n.jpg
 
Top