Nje mysliman duhet ti rrije besnik Allahut dhe jo gruas se tij

Lauri

Anunnak
Allah akbar. Allahu na i ruajt dijetaret islam
Nje mysliman duhet ti rrije besnik Allahut dhe jo gruas se tij

 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Nje mysliman duhet ti rrije besnik Allahut dhe jo gruas se tij

hahahhahhhahahhahaha dmth sipas ketij burra dhe gra mos e vrisni mendjen , tradhetoni se besnik duhet me i nejt allahut ....por mos boni gjynaje se u vret allahu krese

tashi ku eshte ndryshimi midis tradhetis dhe gjynofit???
 
Top