Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

Si ne filma horror :(,,,shume raste te shemtuara ndodhin ne Veri te Shqiperise,,,thua se shteti nuk egziston fare!
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

Si ne filma horror :(,,,shume raste te shemtuara ndodhin ne Veri te Shqiperise,,,thua se shteti nuk egziston fare!

---Dje lexova tek Shekulli per aktin e shemtuar te nje djali te ri, i cili kishte qene i burgosur ne nje nga burgjet e Veriut. ---

kjo te ler te kuptosh se ky perdhunuesi i femijeve ka qene nga Jugu duke u hakmarre ne gardianin me origjine nga Shengjini i lezhes i cili eshte Veriu-i shqiperise.
 

Зngjεll

___________
Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

---Dje lexova tek Shekulli per aktin e shemtuar te nje djali te ri, i cili kishte qene i burgosur ne nje nga burgjet e Veriut. ---

kjo te ler te kuptosh se ky perdhunuesi i femijeve ka qene nga Jugu duke u hakmarre ne gardianin me origjine nga Shengjini i lezhes i cili eshte Veriu-i shqiperise.

Boboboobob te ngeli Jugu ne goje more ncncnnc cfare paske qene pse more ai djali qe perdhunoi femijen nga ishte re nga Jugu ??? Nga veriu e kishe keshtu qe mos u mundo te mbulosh M... me SH.... (te me falni per keto fjale:() .
Shqiperia anembane si ne Jug e Veri ne Lindje dhe perendim po behet nje katastrofe humane, po humbasin te gjithe vlerat e te qenit njeri, po humbasin moralin.
Fol njehere si ehste per te folur dhe mjaft fole pa lidhje fare
 
Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

---Dje lexova tek Shekulli per aktin e shemtuar te nje djali te ri, i cili kishte qene i burgosur ne nje nga burgjet e Veriut. ---

kjo te ler te kuptosh se ky perdhunuesi i femijeve ka qene nga Jugu duke u hakmarre ne gardianin me origjine nga Shengjini i lezhes i cili eshte Veriu-i shqiperise.

Prinderit e tij ishin te vrare per gjakmarrje dhe ai ka pasur nje rini te veshtire dhe me probleme personale dhe familjare

Nuk njifet ''gjakmarrja'' ne Jug te Shqiperise,,,nejse e lem si thua ti,,por dhe veprimi i gardianit nuk eshte i bukur!
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

Prinderit e tij ishin te vrare per gjakmarrje dhe ai ka pasur nje rini te veshtire dhe me probleme personale dhe familjare

Nuk njifet ''gjakmarrja'' ne Jug te Shqiperise,,,nejse e lem si thua ti,,por dhe veprimi i gardianit nuk eshte i bukur!

-------------------------------------------------------------------
nuk ka qene njohur kjo eshte me e sakte (por tani ne Jug per tu mburrur duke imituar zemraket e veriut i thone nganjehere 'Gjakmarrje')
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

Зngjεll;151806 said:
Boboboobob te ngeli Jugu ne goje more ncncnnc cfare paske qene pse more ai djali qe perdhunoi femijen nga ishte re nga Jugu ??? Nga veriu e kishe keshtu qe mos u mundo te mbulosh M... me SH.... (te me falni per keto fjale:() .
Shqiperia anembane si ne Jug e Veri ne Lindje dhe perendim po behet nje katastrofe humane, po humbasin te gjithe vlerat e te qenit njeri, po humbasin moralin.
Fol njehere si ehste per te folur dhe mjaft fole pa lidhje fare

------------------------------------------------------------------
Ndodh dhe ne Veri ndonje ngjarje e tille (por shum rralle) por ama ndeshkohen sepse egziston rreptesia.

kurse ne Jug me me qindra ngjarje te tilla dhe nuk pyet kush sepse i keni kopjuar nga greku sepse atje e merni kulturen ju.

pamvarsisht se amatori i temes nuk e ka qartesuar mire ket ngjarje (do kuptoni qe hakmarrej te tilla ndodhin vetem ne jug te vendit)
 

Зngjεll

___________
Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

------------------------------------------------------------------
Ndodh dhe ne Veri ndonje ngjarje e tille (por shum rralle) por ama ndeshkohen sepse egziston rreptesia.

kurse ne Jug me me qindra ngjarje te tilla dhe nuk pyet kush sepse i keni kopjuar nga greku sepse atje e merni kulturen ju.

pamvarsisht se amatori i temes nuk e ka qartesuar mire ket ngjarje (do kuptoni qe hakmarrej te tilla ndodhin vetem ne jug te vendit)

Po pra po tani na thua ndodhin ndonje ashtu e leme po sa ngjarje te tilla kam degjuar une qe i bejne jashte Shqiperise ata miqte e tu nga Veriu ec mo djale mos te futemi ne te thella se nuk ia vlen, prandaj mosmjaft me keto jug e veri aman te keqen se po ul veten shume kuptoje kete .
Autori i temes nuk e solli kete ngjarje per te diskutuar ngjarjen more lexoni ju apo jo .
Ai ehste bazuar ne kete ngjarje per te diskutuar keto pyetje qe ai ka shprehur ne fund :
Cfare po ndodh me ne shqiptaret? Si po shkojme kaq larg? Si kemi humbur rrugen dhe vetshkaterrohemi cdo dite? Si mundet qe varferine, qe na ka mbuluar dhe mungesen e drites e respektimit te ligjit ta derdhim me zemerim, kafsheri e harbuteri mbi femijet,fqinjet, bashkombasit, bashkeqytetaret, mbi vetveten?

Cfare po ndodh me shqipetaret ?

Ketu diskuto ti dhe jo sa ne dege e ne tjeter sepse nuk kane te bejne fare keto qe thua me temen e hapur . Vere syze nese nuk shikon dhe diskuto si eshte per te diskutuar, sepse eshte nje fenomen shume i rende per shqipetaret dhe jo nje fenomen ku ti te futesh propaganden tende Jug e Veri .
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

Зngjεll;151826 said:
Po pra po tani na thua ndodhin ndonje ashtu e leme po sa ngjarje te tilla kam degjuar une qe i bejne jashte Shqiperise ata miqte e tu nga Veriu ec mo djale mos te futemi ne te thella se nuk ia vlen, prandaj mosmjaft me keto jug e veri aman te keqen se po ul veten shume kuptoje kete .
Autori i temes nuk e solli kete ngjarje per te diskutuar ngjarjen more lexoni ju apo jo .
Ai ehste bazuar ne kete ngjarje per te diskutuar keto pyetje qe ai ka shprehur ne fund :
Cfare po ndodh me ne shqiptaret? Si po shkojme kaq larg? Si kemi humbur rrugen dhe vetshkaterrohemi cdo dite? Si mundet qe varferine, qe na ka mbuluar dhe mungesen e drites e respektimit te ligjit ta derdhim me zemerim, kafsheri e harbuteri mbi femijet,fqinjet, bashkombasit, bashkeqytetaret, mbi vetveten?

Cfare po ndodh me shqipetaret ?

Ketu diskuto ti dhe jo sa ne dege e ne tjeter sepse nuk kane te bejne fare keto qe thua me temen e hapur . Vere syze nese nuk shikon dhe diskuto si eshte per te diskutuar, sepse eshte nje fenomen shume i rende per shqipetaret dhe jo nje fenomen ku ti te futesh propaganden tende Jug e Veri .

----------------------------------------------------------------
Komunizmi, Prostitucioni,Homosexualizmi 'shqiperise' nga Jugu i kane ardhur.
llumin qe keni mbajeni vete pse ta mbaj une (a nuk jemi me te drejte keshtu qe turpi i secilit ne vend te vet)
 

Зngjεll

___________
Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

----------------------------------------------------------------
Komunizmi, Prostitucioni,Homosexualizmi 'shqiperise' nga Jugu i kane ardhur.
llumin qe keni mbajeni vete pse ta mbaj une (a nuk jemi me te drejte keshtu qe turpi i secilit ne vend te vet)

Po mor po bjeri se i bie bukur ti po kujdes se mos te prishen telat e çiftelise nje dite .
A mo djale sa krime ka bere veriu, nejse. Ashtu e leme si thua ti ke te drejte zoti zoga
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

Зngjεll;151830 said:
Po mor po bjeri se i bie bukur ti po kujdes se mos te prishen telat e çiftelise nje dite .
A mo djale sa krime ka bere veriu, nejse. Ashtu e leme si thua ti ke te drejte zoti zoga
o rrushi shiko sa e bukur kjo kenga :music::music::music::kiss
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

Зngjεll;151830 said:
Po mor po bjeri se i bie bukur ti po kujdes se mos te prishen telat e çiftelise nje dite .
A mo djale sa krime ka bere veriu, nejse. Ashtu e leme si thua ti ke te drejte zoti zoga

----------------------------------------------------------------
ti e din shum mire qe kam te drejte.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Nje ngjarje qe me ka tronditur shume

----------------------------------------------------------------
ti e din shum mire qe kam te drejte.

po dhe ti e di shum mire qe fyelli ska 1 vrime nga nje here bjeri dhe vrimave te tjera jo vetem njeres se e njejta melodi te ben eme dhimje koke :pc:
 
Top