Një parajsë e vërtetë për vetëm… 28 milion dollarë

Tuana

Nada é por acaso!
foto.php


Një resort spektakolar ndërtuar në malet e Montanës, SHBA nga ana e baronit Tim Blixseth dhe ish-bashkëshortes së tij, Edra, në vitin 1999, ka dalë në shitje.

Resorti ndodhet në malin e Montanës dhe është një parajsë e vërtetë duke qenë se në atë zonë nuk ndodhet asnjë ndërtim tjetër.

Por, ky resort është vetëm për milionerët, duke qenë se ai kushton plot 28 milion dollarë./Indeksonline/
nat22.jpg
nat33.jpg
nat44.jpg
naty55.jpg
666(3).jpg
777.jpg
999(1).jpg
11(4).jpg
10101.jpg
 
Top