Nje pershendetje per ateistat!?

jana80

Super Moderator
Themelues
Pershendetja ime per ateistat eshte:
Zoti ju dhente nje mrekulli qe te fitoni besimin!
 

Rinaa

mjau
pershendetje ateista
mire e keni nuk esht e then me besu domosdoshmerisht feve ...e verteta gjendet brenda nesh.
 

Aleks30

Banned
pershendetje ateista
mire e keni nuk esht e then me besu domosdoshmerisht feve ...e verteta gjendet brenda nesh.
Brenda nesh eshte ndergjegja. Karakteri etj, qe na ben kta qe jemi.
Gjithsesi, une e bej per shaka se gjithkush eshte i lire ta jetoj si te doje jeten e tij. Mjafton te mos i bej keq vetes dhe te tjereve
 

Rinaa

mjau
Brenda nesh eshte ndergjegja. Karakteri etj, qe na ben kta qe jemi.
Gjithsesi, une e bej per shaka se gjithkush eshte i lire ta jetoj si te doje jeten e tij. Mjafton te mos i bej keq vetes dhe te tjereve
ndergjegjia ka dhe pergjigjet qe na duhen ..mjaftojn te ndjekim filozofin e budes e te meditojm

ommmm lol
 
Top