Nje shikim...e u dashurova

ana88

vlonjate tipike
dashuri me shikim te pare nuk me besohet se ndodhe, thjesht nje simpati asgje me teper
 

diall

Anëtar i ri
Dikur Zbesoja...por kure e pesova atehere Besova..qe ka ..se di eshte nje ndjenje qe te terheq te ben per veten te zoteron te terin dhe te humb ne te..... eshte dicka e pa shpejgueshme dhe mjaft e veshtire per tu kuptuar..vetem di qe eshte nje ndjenje qe spara e ndjen shpesh ...
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

Nuk besoj se ka dashuri me shikim te pare,sepse ta quash veten te dashuruar duhet ta ndjesh ate dhe kjo ndjenje vjen me kohen.Shikimi i pare eshte thjeshte nje pelqim fizik.
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

me behet qejfi per kta qe dashurohen me nje shikim,jane te mrehte,i bien shkurt
un besoj te dashuria, me nje apo 2 apo me shume shikime ska rendesi
por sme ka ndodhur asnjeher
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

dashuri me shikim te pare nuk besoj....thjesht eshte nje pelqim dhe nje terheqje ndaj atij njeriu por jo dashuri ......
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

TE dashurohesh me nje shikim eshte vetem nje iluzion, njeriu munde te beje shume aventura ne jete, po dashuria eshte gje tjeter......ata qe jane kaq siperfaqesor, i japin kaq shume rendesi aparences, jane ata qe mbeten te zhgenjyer ne pergjithesi,....mendoj se me nje shikim munde te ndodh nje attrazione seksuale , eshte vetem nje ballafaqim i pare per te patur ne te ardhmen nje njohje te vertete, qe munde te perfundoje dhe ne dashuri, por nuk eshte e thene qe do te ndodh me cdo kusht......
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

une mendoje qe ka mundesi qe dashurohet njeri te shkimi te pare kesi raste ndodhin jo shpesh sepse tani von kuptoje se qfare kame bere qe jom nguret kur jemi takuare per here pare mendoje ka mundesi qe dashuron ne shikim te pare amo mos merri kete si pergjigjen sakte sepse une si mendimi jemi une per veti nuk jom dashurare nashte do ndodhe kjo mua qe dashurohemi nje vajze ne shkimi te pare zdihet hiq jeta eshte gjat sjell befasi te ndryshem.
me shume Respket nga Qendrimi Bossi...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

une mendoje qe ka mundesi qe dashurohet njeri te shkimi te pare kesi raste ndodhin jo shpesh sepse tani von kuptoje se qfare kame bere qe jom nguret kur jemi takuare per here pare mendoje ka mundesi qe dashuron ne shikim te pare amo mos merri kete si pergjigjen sakte sepse une si mendimi jemi une per veti nuk jom dashurare nashte do ndodhe kjo mua qe dashurohemi nje vajze ne shkimi te pare zdihet hiq jeta eshte gjat sjell befasi te ndryshem.
me shume Respket nga Qendrimi Bossi...

Thjesht praktiko shikimin mbi nje goce qe te pelqen mund te fillosh praktikat mbi revista dhe postera me femra jo ato qe jane lakuriqe se skuqen nga turpi fillo nga ato me rroba....
 

selli

Anëtar i ri
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

ndodh ....njeriu dashuron pamjen ne fillim pastaj mendjen...
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

mmmm...... jo nuk besoj se me nje shikim mund te bish ne dashuri ....
pershembull ..ja e njofe ket person ...
dhe zbulon qe eshte kriminel pedofil ose ku di un drrogaxhi i keq .... mafioz naten dhe diten cun persmari ...
do egzistonte mo dashuria me shikim te par? apo do ja fusje vrapit ?
njerzve qe nuk njof i rri sa me shum larg
nuk jam tip qe bi shpejt ne dashuri
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

dashuri me shikim te pare bababa nuk ka ....me kalimin e kohes po dahuron njeriu
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

thjesht,nuk e dashuron....
nje shikim e rashe brenda..2 shikime dola jashte:D:D
 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

Kujdes te dashur te rinj nga keto lloj dashurish sepse dashuria eshte si nina -nanat qe te perkund embelsisht,por sapo te ze gjumi,kenga mbaron dhe ti zgjohesh serish i/e vetmuar...
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

Ajo donte te thoshte...Nje shikim edhe lejova veten te dashurohesha :D.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Nje shikim...e u dashurova

Sbesoj se esht dashuri, mund te jesh thjesht nje pelqim momenti
 
Top