Njihuni me shenjat më ngatërrestare të horoskopit

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫

angel-devil-1-696x366.jpg

Disa nga shenjat horoskopit me sa duket janë ngatërrestarë dhe e kanë mendjen vetëm për telashe. Më poshtë do t’ju njohim me pesë shenjat mistrece të horoskopit, që nuk lënë vend pa futur hundët. Disa prej tyre arrijnë që në fund t’ia dalin, duke dalë “të larë”. Po ti, a je një prej tyre?

Virgjëresha
Virgjëresha është një shenjë që nuk e ka problem ta thotë mendimin e saj, por sikur të kishte pak më shumë takt, mirë do ishte. Janë pak arrogantë dhe mënyra se si shprehen mund t’ju bëjë të ndiheni keq.

Pershorja
Peshorja karakterizohet nga sharmi, por e përdor këtë të fundit për të manipuluar! Janë telashendjellës, por në fund ia arrijnë të dalin pa u “lagur”.

Binjakët
Binjakët luajnë lojë të dyfishtë dhe kjo është arsyeja që pse futeni gjithmonë në telashe me këtë shenjë!

Shigjetari
Kjo shenjë futet në telashe sepse është një shenjë provokuese që nuk e kupton sesa ndikim mund të kenë veprat e tij tek të tjerët. Është shenjë e papërgjegjshme.

Ujori
Ndonëse ujori është një shenjë e paqtë, “shejtanlliku” i tyre lidhet me pavarsinë dhe moskokëçarjen e tyre.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
e pra mbreti mbetet mbret cdo here..nuk ka koh ai te merret me ngatrresa si kto shenjat tjera ngatrrestare??
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Virgjëresha
Virgjëresha është një shenjë që nuk e ka problem ta thotë mendimin e saj, por sikur të kishte pak më shumë takt, mirë do ishte. Janë pak arrogantë dhe mënyra se si shprehen mund t’ju bëjë të ndiheni keq.
Shpajfje ,shpajfje ,shpajfje ...qy(kur thot Neve?) Virgot jan si zemer ,shpirt,drit .Qish na del mysybet puth horoskopi gjithmone , lule @Daisy si mendon ti ??? @Vie paraqitu cik ne baze ?
 

NGU

Wild child full of grace
Sharmin kshu e di kena pa ??

Po thuj duhet të jesh e bukur (se s'kom pa gjoks edhe prandaj..
Ashtu thonte mo se nk e nxorra nga menja ate sharmin lol
Pak gjokse ke pa ktu, dashke dhe timen yytt manjak lool
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Ashtu thonte mo se nk e nxorra nga menja ate sharmin lol
Pak gjokse ke pa ktu, dashke dhe timen yytt manjak lool
I'm a simple Man.

When I see boobs I press like ?


Ka sh gjasa që ke hap vetë rumors që je e bukur etj ??
Realiteti mbase je 61 vjeçe me paruke edhe 100 operacione ????
 
  • Habi
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace
I'm a simple Man.

When I see boobs I press like ?


Ka sh gjasa që ke hap vetë rumors që je e bukur etj ??
Realiteti mbase je 61 vjeçe me paruke edhe 100 operacione ????
U me marrc tkeqen lol
Nk nxjerr me sh se kembet une se nk i pranoj komplimentat nga tj?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
U me marrc tkeqen lol
Nk nxjerr me sh se kembet une se nk i pranoj komplimentat nga tj?
Po normal nga gjuri e poshtë edhe me geta që mos të duken variçet ????????
Se ke punu si shitse gjithë jetën e ke nejt në kom ??

Ho Pra proof it që nuk osht kshu ?

Komplimentet i pranoj ene unë që jom majmun ??

P.S
Po qe nryshe ti mor unë të këqijat lol
 
  • Habi
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace
Po normal nga gjuri e poshtë edhe me geta që mos të duken variçet ????????
Se ke punu si shitse gjithë jetën e ke nejt në kom ??

Ho Pra proof it që nuk osht kshu ?

Komplimentet i pranoj ene unë që jom majmun ??

P.S
Po qe nryshe ti mor unë të këqijat lol
Ca thu re? Lol
Ti ta bojke horoskopin tu thene nje lol
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Ca thu re? Lol
Ti ta bojke horoskopin tu thene nje lol
Horoskopi dihet mo , po ti hudh naj foto që mos të hap nomin kot si pencioniste ????

Se boj shaka se e di unë që sbo ashtu turpi ti me hudh foto në Forum larg qoftë se të morin mësysh ??
 
  • Haha
Reactions: NGU

Daisy

Anëtar i Respektuar
Shpajfje ,shpajfje ,shpajfje ...qy(kur thot Neve?) Virgot jan si zemer ,shpirt,drit .Qish na del mysybet puth horoskopi gjithmone , lule @Daisy si mendon ti ??? @Vie paraqitu cik ne baze ?

Behet fjale per mua :p
Megjithse une me takt me fakt dhe me finese “ta perlas ne surrat” mendimin dmth lol
Ndersa ti dhe @Vie jeni virgo shum te dashura ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Behet fjale per mua :p
Megjithse une me takt me fakt dhe me finese “ta perlas ne surrat” mendimin dmth lol
Ndersa ti dhe @Vie jeni virgo shum te dashura ?
@Daisy ca Tha @Bebw se pertoj ta lexoj . Un jam me keq se ti miiii ndaj dy rruge ka me mu o me duj si jam o merr malet lool
Beba Eshte P+ nuk Eshte si ne .:p
 
Top