Njoftim mbi leximin e krijimeve

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aki

misfit
Ok kiddos njoftimi nr.2 per sot.

Atehere si fillim do doja te theksoj edhe njehere ato qe kam thene tek temat e tjera, ideja mbi leximin e krijimeve u dha nga Soulmind, me dashamiresi per te pare dicka te bukur nga Konkursi, pa asnje ide perfitimi, pastaj u lexua dhe u pelqye nga shume anetare (kini ne mendje se kur them shume eshte numer i vogel, por pasi aq anetare jemi ne perqindje dhe dalin shume :p ) prandaj dhe u diskutua aq shume e ne fund u aprovua ne sondazh nga vete anetaret tek sondazhi qe sot e mbylla dhe per rikonfirmim e gjeni tek arkiva, me kete link:

Sondazh-Leximi i krijimeve te Konkursit

Cfare deshi autori te thoje me kete? Qe une e Moni nuk kemi asnje perfitim, as nevoje per imponim apo reklamim, por vetem plotesojme deshirat dhe mendimet e anetareve. Kete shpjegim e dhash enkas per Vetonin dhe nese ka te tjere qe rrijne fshehurazi te heshtur nen hijet e hipersensitivtetit (super ndjeshmeri kjo) me qellim qe mos te zgjojme paranojat qe pastaj rriten e behen kshu

6852496.jpg
(La Llorona kjo, gruaja qe qan pa ndalur dhe ha femije, nga legjenda meksikane)


Ok mjaft llafe Aki e dil ne teme :p
Tema ka per qellim qe t'ju njoftoje qe mund te filloni te beni video e te dergoni zerat tuaj. Une sot krijova nje profil ne youtube, me qellim qe te mos ekspozoheni dhe t'i ngarkoni te gjithe videot aty, keshtu qe ata qe jane te interesuar te me kontaktojne ne inbox qe t'ju jap adresen e emailit dhe passwordin e profilit te youtube. Gjeni ndonje pjese leximi qe ju pelqen (besoj nenkuptohet qe duhet te jete ne shqip, po ta them per cdo rast :p ) dhe beni nje video vetes duke lexuar dhe pastaj beni upload tek profili perkates qe do t'ua jap. Nese video do kete fotografi, pjese teksti ose prapavije te zeze qe te fokusohemi te zeri eshte zgjedhja juaj dhe mundesisht mos jete me e gjate se 3 minuta. Videot mund t'i dergoni brenda 1 muaji e pastaj do hapim nje sondazh ku anetaret do degjojne zerat dhe do votojne 3-4 zerat me te mire (me shpresa se do kemi aq shume qe do aplikojne, shpresa vdes e fundit e). Autoret e zerave nuk do publikohen as gjate as pas sondazhit, por vetem gjate konkurseve kur do lexohen krijimet dhe ate vetem ne rast se autori vete ka deshire t'i publikohet emri.

P.S. pa harruar te keni ne mendje qe kjo eshte vetem nje prove, nese do kete sukses dhe do funksionoje rregullisht do e mbajme si pjese te konkursit, nese jo do kthehemi ne formen e meparshme.

Ju pershendes e ju pres :)
 

Attachments

  • 6852496.jpg
    6852496.jpg
    2.7 KB · Shikime: 0
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Aki , vetem duhet bere e qarte , nese antari qe deshiron mos te thote emrin se cili eshte , kjo do respektohet nga cdokush!
Pra privacia do jete primare!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Jemi ne pritje ne anetaret, te zerva te embel recitues,qe percjellin vargje te bukura te shkruara nga anetaret tane!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Jemi ne pritje ne anetaret, te zerva te embel recitues,qe percjellin vargje te bukura te shkruara nga anetaret tane!

ti Nev mos rri vetem ne pritje, edhe mund te ofrohesh.
Ka dicka, ne propozojme ide novatore e ne momentin qe duhen bere realitet, nuk ofrohet asnje!

nejse
 

Aki

misfit
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Oooo Nev sa mire bere qe i perkujtove, se plasen per lexime me ze e pastaj harruan te gjithe :p

Te isha une vetem per inat te Vetonit e kisha bo :p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Ne fakt une isha pro kesaj ideje te Soul dhe kisha gjithe vullnetin e deshiren e mire te ndihmoja ne realizimin e tere kesaj...por tani drejt me thene kam ndryshuar mendim...skam me deshiren as per te hyre me ne kete forum,as te postoj dicka...Hajt se ja dilni mjaft mire dhe vete :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Aki , me dergo pak llogarine qe ke krijuar edhe kredencialet ....u pa puna cdo gje fillon nga ne!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

ti Nev mos rri vetem ne pritje, edhe mund te ofrohesh.
Ka dicka, ne propozojme ide novatore e ne momentin qe duhen bere realitet, nuk ofrohet asnje!

nejse

Mon do beja me kenaqsi ndonje lexim pjese, saktesisht sa per fillim do filloja me pjese time.
E vetmja penges eshte se une jam asketi shume ne keto drejtime.
Me beso skam pik ideje si ngjitet nje vidio ne youtube.
Prandaj,se per te recituar me ze biles me pelqen dhe do beja me kenaqesi pa asnje problem.
 

Aki

misfit
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Ne fakt une isha pro kesaj ideje te Soul dhe kisha gjithe vullnetin e deshiren e mire te ndihmoja ne realizimin e tere kesaj...por tani drejt me thene kam ndryshuar mendim...skam me deshiren as per te hyre me ne kete forum,as te postoj dicka...Hajt se ja dilni mjaft mire dhe vete :)

Tashi kshu:

1. te gjithe i kemi ato faza kur e duam forumin e na merzitet forumi e ikim e pastaj vijme prape e pastaj ikim prape...e kshu deri sdi kur, mbase kur te martohemi ose kur te plakemi :p

2. Pa e provuar sdi cfare ndjesie do te jep, kshu qe provoje njehere pastaj nese thu sbenka pune atehere ok, por mund dhe te te pelqeje ideja ta degjosh zerin tend duke lexuar krijimet tona :)

3. Sjemi duke ia dalur hic ama hic mire se asnje ska shprehur interes per te bere video, kshu qe jemi keq :D
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Tashi kshu:

1. te gjithe i kemi ato faza kur e duam forumin e na merzitet forumi e ikim e pastaj vijme prape e pastaj ikim prape...e kshu deri sdi kur, mbase kur te martohemi ose kur te plakemi :p

2. Pa e provuar sdi cfare ndjesie do te jep, kshu qe provoje njehere pastaj nese thu sbenka pune atehere ok, por mund dhe te te pelqeje ideja ta degjosh zerin tend duke lexuar krijimet tona :)

3. Sjemi duke ia dalur hic ama hic mire se asnje ska shprehur interes per te bere video, kshu qe jemi keq :D

Ja po e shtyj me zorr le te themi pa marre mundin te bej veprime te tilla qe ndoshta dhe sja vlen...Pse? Apo ska forume te tjera per tu regjistruar prap ketu me nje emer tjeter...pastaj adminet shohin IP ahahha eshte e pamundur te fshihesh,mos permend ketu kur fillojne ta plasin sheshit si mburrje kush e di ckane gjetur ahaha :p

Por sic u tha me siper dhe me te drejte...gjithcka fillon nga vetja...beni njehere ju hapin e pare e kshu mund te ndryshojne mendje dhe anetaret me vone...
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Sa rrini me shprese, lexojini vet dhe kthehet ne fakt te kryer :D
Dmth jo secili te veten por ju entuzastet shkrimet qe do cohen
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Aki do filloj une , por edhe une si nevi sdo i bej me video pasi nuk di ti bej, thjesht do i lexoj dhe do te nis me viber ...ngjiti vete ne utube lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Une vertete e pavendosur jam por jo si Area qe ka frike mos te njohin zerin se punon ne stacionin radiofonik.

Keshtuqe po deshet cupani une i rregjistrim ua bej.

Madje madje po mendoja pse mos ta beni keshtu.
Cdo krijues ta sjelle krijim e tij te lexuar :D.
Do e lexonte me gjithe shpirt ashtu sic do ai.
 
Titulli: Njoftim mbi leximin e krijimeve

Une vertete e pavendosur jam por jo si Area qe ka frike mos te njohin zerin se punon ne stacionin radiofonik.

Keshtuqe po deshet cupani une i rregjistrim ua bej.

Madje madje po mendoja pse mos ta beni keshtu.
Cdo krijues ta sjelle krijim e tij te lexuar :D.
Do e lexonte me gjithe shpirt ashtu sic do ai.

Do ishte magjike
Bashkohem me iden tende
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top