Njoftime per konkursin e letersise 2019

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje,

Kjo teme do sherbej per te vendosur bashkarisht emertimet e temave qe do publikohen per cdo muaj.

Duke filluar nga Shkurt- Dhjetor 2019.

Mund te jepni alternativat tuaja , ne menyre qe te nxjerrim ate cfare ju perafersohet ne gusto :)

Mbetem ne pritje....


Disa nga sugjerimet e mia jane.....
Shkurt - Dy zemra , Nje rrahje !
Mars - Perendesha e Miresise!
Prill – In Memorial!
Maj – Dhe vjen nje dite!
Qershor – 1000 Buzeqeshje!
Korrik - Eja !
Gusht – Fluturo me mua!
Shtator -Monolog!
Tetor – Gjethet bien!
Nentor – Prag Festash!
Dhjetor – Requiem
Sipas te gjitha sugjerimeve me poshte temat e updatuara


Shkurt - Dy zemra , Nje rrahje !
Mars - Perendesha e Miresise!
Prill – Shperthim pranveror
Maj – Dhe vjen nje dite!
Qershor – 1000 Buzeqeshje!
Korrik – Kaltersi !
Gusht – Fluturo me mua!
Shtator - Brishtesi mendimesh
Tetor – Gjethet bien!
Nentor – Prag Festash!
Dhjetor – Trokitje dimriPS: Mos harroni gjithnje krahas temave te percaktuara eshte dhe do mbetet edhe TEME E LIRE ....se kisha harruar ta cilesoja
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
sh te bukura te gjitha.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Shume te bukura temat,gjithesesi sa per opsione po hedh e une ca te momentit tani.

~Brishtesi mendimesh.
~Pertej horizonteve .
~perqafimi i nje dashurie te humbur.
 

Vvetoni

Larguar
Po pse nuk shkruajmë ndonjë muaj për erotizmin? Ndoshta edhe do mund " të kafshoheshim" e " digjeshim" pak.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ske ndonje sugjerim mi?

spo me vinte gje ne mendje por dhe mund te shtohen si:

Dore e ngrohte,
Velloja
Blu (futet qielli;fluturimi:lirija ose cdo gje qe ka tbej me blu)
 

Vvetoni

Larguar
Ani more qysh të doni vet! Ose erotizëm ose ska më krijime :p Le se po baj hajgare, unë kam me pru krijime të vogla, e ju mos i pranoni. Mos u bani pisa masanej :D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Goca sugjeroni edhe muajt qe i referoheni se kshu hidh ca tema ,si pa kuptim me duket
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
O Mon , ma shpjego pak po deshe çdo te thote requiem ?

spo e gjeja ne shqip nje fjale te ngjashme...

Requiem eshte ne perkujtim te dikujt qe nuk jeton me ...Megjithate nuk jane tema definitive, mund te sugjeroni sa te deshironi

Thjesht mendime te miat , qe sigurisht jane frymezuar nga ndjesite e mia :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pershendetje,

Kjo teme do sherbej per te vendosur bashkarisht emertimet e temave qe do publikohen per cdo muaj.

Duke filluar nga Shkurt- Dhjetor 2019.

Mund te jepni alternativat tuaja , ne menyre qe te nxjerrim ate cfare ju perafersohet ne gusto :)

Mbetem ne pritje....


Disa nga sugjerimet e mia jane.....

Shkurt - Dy zemra , Nje rrahje !
Mars - Perendesha e Miresise!
Prill – In Memorial!
Maj – Dhe vjen nje dite!
Qershor – 1000 Buzeqeshje!
Korrik - Eja !
Gusht – Fluturo me mua!
Shtator -Monolog!
Tetor – Gjethet bien!
Nentor – Prag Festash!
Dhjetor – Requiem

Po mendoje:

Prill: Shperthim pranveror ( gjithcka fillon te levize)

Dhjetor: Trokitje dimri
 

Rrelse

Zikaltër⚫?
Janar frozen :p

shkurt dashuri ne cdo moshe (meqe kemi shenin) :p

kaq njehere
 

Hera

Banned
Shume bukur moni

...mungon
...heshtje
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje temat me lart jane ato qe u vendosen pas sugjerimeve tuaja
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Njoftim :

Mirepres krijimet tuaja per temen e shkurtit.

Inbox tim e dini , mos hezitoni :)

Levizni gishtat miq...
 

London

carpe diem
Weee tushe asht daisy lol lol

Moni mka marr malli me shkru :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
cfare zhanri?
si funksionon?

Atehere , ne fillim te faqes ke temat (titujt) dhe mund te krijosh dicka qe bazohet ne ate teme.
Gjithashtu nese ske frymezim per ate teme , atehere mund te me dergosh nje krijim me teme te lire..cte duash ti.
Te gjitha krijimet publikohen ne nje date te caktuar (qe per momentin se kam vendosur ende se kur do jete) , pa autoresi, ne menyre qe askush mos influencohet nga emrat.
Votohet per ate qe pelqejne dhe ne fund te muajit behet shpallja e fituesit , me emer dhe per te gjithe krijimet tregohet autoresia.
Pra hapet lakrat :p...

Kjo eshte menyra....do jesh e ti pjesemarrse?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Thirrje/ Kushtim per :
@Vveton,
@ kitrra123
@ zambaku
@ Nicktjeter
@ dhe te gjithe qe mendojne se mund te jene pjese e atij konkursi.... Ne daten 1 do jemi online ne emision lol
Mbetem ne pritje
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kur do ta hapni/ ;)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Thirrje/ Kushtim per :
@Vveton,
@ kitrra123
@ zambaku
@ Nicktjeter
@ dhe te gjithe qe mendojne se mund te jene pjese e atij konkursi.... Ne daten 1 do jemi online ne emision lol
Mbetem ne pritje

ahahhahahahahaha .

O Mon pse se ke shkrujt emrin e Drejtorit per thirrje krijimi?!
Athuaaa te ka dergu gjoo? ehhhh :p
Thua do lexojmeee?

 
Top