Njoftime per konkursin e letersise 2019

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Pershendetje Mon & janna

ju falenderoj qe keni deshire te marr pjese dhe une ne konkurse shkrimesh e vlersoj shume...mirpo nuk jam shume natyre e konkurseve e garave...
une shkruaj sepse adhuroj te shkruaj dhe kur kam frymezim nuk ndalem...
Ne ato here kur une kam shkruar dicka do ta ndaj me ju...do ta dergoj megjithse vazhdoj te mos jem pro konkurseve...
keto kohe realisht per te qene e sinqert nuk kam shkruar asgje...dhe nuk kam as frymezimin e duhur per ta bere...
keto kohe i ngjaj Julia Roberts tek filmi.."eat pray love" hahahaha e ndjej te nevojshme te rikuperoj energjit e mia...ndaj dhe per pak kohe nuk jam ne frymezim per te shkruar...
ju falenderoj shume...ju kam shume perzemer goca...
 

jana80

Super Moderator
Njoftim.......

Korrik - Eja !

Ejani nga kjo teme o njerez te penes e te shkrimit.....
ju.mirepres te vini me shume krijime...
 

jana80

Super Moderator
cke qe rri me njane aq i merzitur
-eshte nje vajze qe e dua shume...
pooor ajo largohet sa afrohem une......
.....
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Eja ne nje det ku dallga te embelzon,eja nder yje dhe hena te ndricon,eja ne nje lule ,pranvera le te vallzoje.....:)) Krijime te embla ju uroj.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje....

Ende jam ne pritje , ende asgje :)

Mos me beni tju trokas neper dyer....
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Thirrja e fundit per letersine, me date 16 do i publikoj
Mund te beheni te gjalle ju lutmi shume?

Faleminderit ne advance :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL

Vvetoni

Larguar
Kam shkru diçka, jam tu mendu a me dergu a mos me dergu. Deri në mbrëmje vendosi.

Veç një grek dhe një serb nuk e pëlqen këtë.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje,

Nderkohe qe konkursi per muajin Gusht po vjen drejt fundit , ju njoftoj te mprehni penat per muajin Shtator :)

Tema eshte Shtator - Brishtesi mendimesh

Jeni te lutur te na nderoni me pjesmarrjen tuaj :)


Thx in advance
 
Top