Njoftime per konkursin e letersise 2019

Allah allah... isha duke pa alamet endrre
me nji forumse tongerllikse
na zgjove nga gjumi a derbardh ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Allah allah... isha duke oa alamet endrre
mennji forumse... na zgjove nga gjumi a derbardh ?
Shpejt nje shkrim mbi endrren qe po shihje....hajt se te paska ardh muza me terezi te vet :p
 

Didi

C'est la vie.
Ca mashtrusa paskit qene! Lol

Dergoni mor shkrimee
 

Didi

C'est la vie.
Ta dergova foton per konkurs dhe prap mashtrues une?

Mos prit foto ne dhjetor :p

Cila foto? Sme ka ardhur gje mua Lol

Letersia eshte me shkrime, shkruaaaaaaj. Do muze? Ja ku jam

dhe njehere te vetme, ja ku jaaaaaaaaam
 

Aver

VIP
Cila foto? Sme ka ardhur gje mua lol

Letersia eshte me shkrime, shkruaaaaaaj. Do muze? Ja ku jam

dhe njehere te vetme, ja ku jaaaaaaaaam

Muzen e gjete te Ardit Gjebrea ti? ?

Balene kot me jep disslike. Ti e di qe jam tulle per keto gjera.

Vetem po e porosita nenen se ajo eshte poete ... por atehere mos prisni vota :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Te gjithe emrat qe ka thirrur Moni!
Mos ju pergjigjni fteses se do humbni ta dini. Mos thoni qe nuk ju paralajmerova per te miren tuaj!
?
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
kur postohen pizit ekete here se do angazhohem maksimalisht te djallos ca vargje.. :p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ja te frymezonjem icik.. Tema eshte?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje :)

Jemi ne muajin e fundit te kesaj maratone krijimesh...

ju kerkoj te gjithve qe te kete muaj ta mbyllim denjesisht, sa me shume krijime :)

Tema eshte : Dhjetor – Trokitje dimri


Jeni te mirepritur , mos me zhgenjeni !
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
I pari trokiti dhe mori dhuraten e tij....
Tani pres kush eshte i dyti, edhe per te ka nje dhurate me shume dashuri :p

Mos u zini aman se ka dhurata per te gjithe l
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje

Ditet po kalojne , doja tju rikujtoja kush nuk ka sjelle ende nje krijim , te nxitoj :)

Faleminderit paraprakisht
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy
Top