Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Sot zyrtarishtt hapet dhe konkursi per prillin :)
Prill- Eshte dita ime vs Teme e lire .Kjo teme ska te beje as me kenge as me film apo liber, kjo teme eshte per ty, ke marre ndonjehere fryme thelle je ndalur ne nje moment dhe ke pytur veten , po une? Ia ke dedikuar vetes thjeshte 2 minuta te mendosh se si ia ke arritur deri aty ku je
Pra thjeshte me trego sukseset apo mos sukseset e tua qe te kane formuar e te kane bere ate qe je sot, cila dite te ka shenuar ty?
large.jpg
Ju kujtoj.
Data e dorezimit deri me date 14 prill.
Dhe me 15 hapet konkursi deri me date28.

Suksesete gjitheve e do doja te lexoja serish shkrime te vecanta.
 
Redaktimi i fundit:

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ah prilli eshte muaji im hihihi .
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Sot zyrtarishtt hapet dhe konkursi per prillin :)
Prill- Eshte dita ime vs Teme e lire .Kjo teme ska te beje as me kenge as me film apo liber, kjo teme eshte per ty, ke marre ndonjehere fryme thelle je ndalur ne nje moment dhe ke pytur veten , po une? Ia ke dedikuar vetes thjeshte 2 minuta te mendosh se si ia ke arritur deri aty ku je
Pra thjeshte me trego sukseset apo mos sukseset e tua qe te kane formuar e te kane bere ate qe je sot, cila dite te ka shenuar ty?
large.jpg
yJu kujtoj.
Data e dorezimit deri me date 14 prill.
Dhe me 15 hapet konkursi deri me date28.

Suksesete gjitheve e do doja te lexoja serish shkrime te vecanta.


Ju rikujtoj te gjitheve temen per muajin Prill.
Mos thoni pastaj qe nuk e keni vene re :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ishin ditet e mija,ne nisje per tek ty,ti nuk i prite e konkursi ngeli pa pak dashuri :p ahahahah
Bizhi ka trokitur ndonje krijim i bukur akoma ? ehhh
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Eshte dita ime.
Kjo eshte tema per muajon prill.
Kushtoji vetes 5 minuta per te sjell krijimin e duhur per kete muaj :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nick,

Kete mua jam aq jasht vehtes sa qe edhe ditet e mia jane te pa jete...prandaj nuk e besoj se do te mund te sjell dicka te mire kesaj radhe.

Ju uroj suksese pjesemarresve dhe le te fitoj punimi me i mire origjinal.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nick,

Kete mua jam aq jasht vehtes sa qe edhe ditet e mia jane te pa jete...prandaj nuk e besoj se do te mund te sjell dicka te mire kesaj radhe.

Ju uroj suksese pjesemarresve dhe le te fitoj punimi me i mire origjinal.

Pa problem. Kush nuk e ndjen.
Konkursi ketu eshte plot me muaj plot me tema
Ndaj pres muajt e tjere :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Pa problem. Kush nuk e ndjen.
Konkursi ketu eshte plot me muaj plot me tema
Ndaj pres muajt e tjere :)

Nick,

Muajin Maj eshte tema ime ahhahhaha (me gjith akuzat e Marla) hahhahaa
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Sot zyrtarishtt hapet dhe konkursi per prillin :)
Prill- Eshte dita ime vs Teme e lire .Kjo teme ska te beje as me kenge as me film apo liber, kjo teme eshte per ty, ke marre ndonjehere fryme thelle je ndalur ne nje moment dhe ke pytur veten , po une? Ia ke dedikuar vetes thjeshte 2 minuta te mendosh se si ia ke arritur deri aty ku je
Pra thjeshte me trego sukseset apo mos sukseset e tua qe te kane formuar e te kane bere ate qe je sot, cila dite te ka shenuar ty?

Nje pyetje: Dmth. deri me 14.04.2015 ora 23.59 munde te dorezojme punimet??

Tema mjafte e veshtire! E them me sinqeritet. Ku ka me veshtire se te njohesh veten??? Megjithate them se kjo varferia ime do beje te pamunduren te sjelle ndonje gjurme pozitive nese kam lene diku. Do kthehem prapa ti hjeq pluhurin ndonje gjurme.

Edhe nje pyetje: Eshte e mundur te shkruash vetem per ndonjerin nga atributet qe te ndrit paksa se shume e shume atribute them se nuk kemi :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Hapet sot konkursi i letersise per muajin maj.
Shkrimet do pranohen deri me date 14.
Jini kreativ,origjinal,ama jo banal.

Per majjjj
Maj- Dikujte i pelqen ngrohte vs Teme e lire.Praktikisht ky eshte nje film ku ka luajtur dhe Marlyn Monroe dhe nisur nga titulli do doja qe per kete muaj te shfrenoni fantazine. Po po ky do jete muaji i erotizmit, muaji i lakuriqsise, muaji i paturpersise. Ndaj dikujte mund ti pelqeje ngrohte por shshtt!
large.jpg
 
Redaktimi i fundit:

Gerti2

Donatorë
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Te shofim ca do shkruhet dhe sa fantazi te shfrenuar keni. :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ju rikujtoj temen per muajin maj.
Muaji i erotikes, dicka e pazakonte ne kete konkurs qe ska ndodhur asnjehere.
Ndaj mos ngurroni.
Sillni krijimet tuaja.

Publicitet i mire duket :p
 
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nick, une me shume deshire do merrja pjese ne konkursin e ketij muaji.
Por me duhet nje muze frymezimi.
Mund ta kerkoj ketu ne forum?
Ti psh do pranoje te ishe muza ime?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Cf poshtersire lol

Nahh sbesoj di te frymezoj njeri per kete muaj un naive e embel e bute pa djallezira
Ncuk ncuk muaji maji sben per mua!!

Si do ia bejme tani do thuash ti? Hmm hidh ndonje ide e rishikojme serish :p
 
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Cf poshtersire lol

Nahh sbesoj di te frymezoj njeri per kete muaj un naive e embel e bute pa djallezira
Ncuk ncuk muaji maji sben per mua!!

Si do ia bejme tani do thuash ti? Hmm hidh ndonje ide e rishikojme serish :p

Une bera nje lajmerim te posta e forumit-Po nuk doli asnje femer vullnetare taksirat per mua dhe kenaqesi per ty te jesh muza ime per kete muaj.
 

London

carpe diem
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ishalla kenA koh se qenka muJ interesant :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nese jeni ndonje krijim..edhe thelle ne arkivat tuaja..
Ma dergoni per majin erotik!!

Urdher !! (Huazuar nga 50 hijet ):p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Edhe cilat jane rregullat qe duhet ti permbahemi ne krijimet tona erotike ? Nese do kemi :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Edhe cilat jane rregullat qe duhet ti permbahemi ne krijimet tona erotike ? Nese do kemi :p

Per kete muaj? Vetem mos kaloni ne banale..
Dmth kush merr pak ere nga letersia din ta beje dallimin mes nje shkrimi me erotizem te lehte sensual e bla bla
dhe nje tjetri qe eshte vulgar.

Pastaj ti dergoje veri dhe nje hajmali me shkrimin e sta kthejme pas :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Beni mire te me dergoni ndonje krijim, se nuk e hap konkursin vetem me nje dergim :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Beni mire te me dergoni ndonje krijim, se nuk e hap konkursin vetem me nje dergim :)

une kam postuar nje ketu para ca kohesh...hajde ma fut ne konkurs ...se po pertoj te shkruj nje tjeter edhe pse per fantazi e djeg tastieren, por shume pertace jam bo :(
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Per hater te pertacise se Monit jam gati gati ta shtyj daten e hapjes se konkursit...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Deri kur eshte afati?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ju njoftoj se nga dje u hap zyrtarisht afati per dorezimin e krijimeve per muajin qershor.

Ma beni hallall per vonesen por kemi edhe detyrime familjare :p

Tema eshte free hug ose teme e lire
( mos me nxirrni cdo muaj justifikime ju lutem!!)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

:)) bukur bukur,..Te "arratisemi" per krijime vargjesh,,:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top