Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Prap ketu per tiu rikujtuar qe krijimet mund te mi dergoni deri me date 14.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Lejohet qe krijimi tek ket vetem 2 fjali ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Qiko dej kur osht afati? :posta:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Korriku do jete ky
Korrik- Diku nen ylber vs Teme e lire Eshte nje kenge Somewhere Over The Rainbow Israel Kamakawiwo'Ole qe mjaftojne dy minuta ta degjosh dhe te shkruar 2 flete pa ndaluar, sepse mund te shkruar cf te qeteson shpirtin, te pershkruash cfare te rrethon, natyren.
large.jpg

Ju rikujtoj temen per muajin korrik.
Pranoj krijimet deri me date 14.
Suksese te gjitheve!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

hahahahaha ,ylberet udhtojne ne ty u shuan,tani eshte vone, dhe shirat e dimrit jan rizgjuar :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Mos kujto se te harrova ,kartolinen ta dergova . Pulla mungon ,postieri ka dal ne pension . Krijimi Titullohet : Kesulkuqja dhe Borebardha
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Shkrini talentin per muajin korrik. Krijimet pranohen deri neser para ores 00:01.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Per mungese prurje krijimesh tema do hapet kur te behen te pakten 3 krijime
Ju flm.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ca thu ti mo ? direkt neser krijim une , do dal qe ne mengjes tek lulishtja e taiwanit edhe ta thur nje faqe me shkronja :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

tek lulishtja e taiwanit edhe ta thur nje faqe me shkronja :D

ahahahahhaha ,Malsi vertet,nis nje krijim ti e nje une te hapet konkursi pasneser :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Gushti cmendes
Gusht- Amf vs Teme e lire Amf eshte nje coctail blu dhe eshte aq i hidhur sa me vertete te vjen te thuash Adios my friends , ndaj
pershkruani cmendurine me shoqerine, cmendurite e veres atehere kur i keni thene botes lamtumire une po shkoj me pushime
large.jpg


Sot hapet zyrtarisht konkursin per gushtin me temen e mesiperme
Pres krijime shpirtra udhetar, konkursi ne doren tuaj.
Aloha.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Gusht- Amf vs Teme e lire Amf eshte nje coctail blu dhe eshte aq i hidhur sa me vertete te vjen te thuash Adios my friends , ndaj
pershkruani cmendurine me shoqerine, cmendurite e veres atehere kur i keni thene botes lamtumire une po shkoj me pushime
large.jpg

Mos me detyroni te them cdo njeriu privat me dergo krijim
Bejeni me te mira duke lexuar lajmerimet:p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Promemori : Akoma skam marre asnje krjim.Mos hezitoni.
Jini shpirtmire shpalosni fantazine tuaj.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Pershendetje dhe tek kjo teme:

Njoftimen per muajin shtator si me poshte

Tema per Shtatorin;


Shtator- Ja shiu pik, pik,pik,pik,

Bjen në rrugë , troket ai pa pushim vs Teme e lire Gjeja e pare qe te vjen ne mendje kur thua shtator eshte shiu vjeshta dhe shkolla
Une mendova te marr kengen e Vace Zeles si stimul per kete muaj, por nese ti e gjen veten tek dicka tjeter, urdhero prandaj ekziston dhe tema e lire .

large.jpg


Kalofshi mire, dhe meqe fillim muaji; Nje muaj te mbare per te gjithe.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Te nderuar dashamires te konkursit tone letrar.Sot eshte dita e fundit per pranimin e krijimeve te ketij muaji ne adres te konkursit tone.
Tema perkatse e Shtatorit: Ja shiu pik, pik,pik,pik,
 

London

carpe diem
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nev lol lol ngelme nshi tan jeten :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Nev lol lol ngelme nshi tan jeten :p

Call mos u anko,ska kush borgj, pse jetone ne i vende, me shi non stop hahahahaha.
Por ne ketej ne breg detit,e kena mall.
Vec mire qe po troket vjeshta,dhe pik pik pik.,,shiu neper ne shetit ahahhahaa :p
dua krijim Call ,sot mundesishte :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Bulezim pranvere ..

ku dergohen krijimet..ketu?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Bulezim pranvere ..

PErshendetje :)
Ju lajmeroj qe hapet sot pranimi i dergimeve letrare per konkursin e letersise.

Tema:
Per tetorin
Tetor- Kujtimet e gjetheve vs Teme e lire Pershkruani magjine e vjeshtes me pak fjale ose thoni cf te doni ju

Dergimet tuaja do pranohen deri me daten 14 tetor.

large.jpgku dergohen krijimet..ketu?

Jana krijimet dergohen ne posten time private..:)


Ju pershendes,kalofshi mire ne vazhdim !!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Bulezim pranvere ..

PErshendetje :)
Ju lajmeroj qe hapet sot pranimi i dergimeve letrare per konkursin e letersise.

Tema:
Per tetorin
Tetor- Kujtimet e gjetheve vs Teme e lire Pershkruani magjine e vjeshtes me pak fjale ose thoni cf te doni ju

Dergimet tuaja do pranohen deri me daten 14 tetor.

large.jpg

Jana krijimet dergohen ne posten time private..:)


Ju pershendes,kalofshi mire ne vazhdim !!

Mos na harroni .jemi ne pritje te krijimeve tuaja..!!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Bulezim pranvere ..

PErshendetje :)
Ju lajmeroj qe hapet sot pranimi i dergimeve letrare per konkursin e letersise.

Tema:
Per tetorin
Tetor- Kujtimet e gjetheve vs Teme e lire Pershkruani magjine e vjeshtes me pak fjale ose thoni cf te doni ju

Dergimet tuaja do pranohen deri me daten 14 tetor.

large.jpg

Jana krijimet dergohen ne posten time private..:)


Ju pershendes,kalofshi mire ne vazhdim !!

Jemi perseri sebashku ketu :)
Kane ngelur vetem dy dite per pranaimin e krijimeve tuaja.
Mos na harroni,dergimet tuaja i japin jete konkursit tone.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Kohe dashurie - kohe vjeshte ::kafe::

Strukun aty nen cati hmmmm, ku eshte bella ::kafe::
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Pershendetje te nderuar antare!!
Rishkruhemi perseri , per dergimet e muajit Nentor,te krijimeve letrare.

Tema perkatese:

Nentori yne
Nentor- Shko dallendyshe vs Teme e lire. Shko dallendyshe eshte nje poezi e Filip Shirokes qe sa here e lexon te mbush
me nje mall per atdheun, nje mallengjim eshte aq e arrire me ato pak fjale te varfera te dialektit qe ai ka perdorur ka bere nje kryeveper
Ju cf jeni ne gjendje te beni per atdheun tuaj? Pershkruani vendlindjen tuaj.

large.jpg


Dergimet tuaja,do mirepriten deri ne daten 14 Nentor.
Mos na harroni!!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Pershendetje te nderuar antare!!
Rishkruhemi perseri , per dergimet e muajit Nentor,te krijimeve letrare.

Tema perkatese:

Nentori yne
Nentor- Shko dallendyshe vs Teme e lire. Shko dallendyshe eshte nje poezi e Filip Shirokes qe sa here e lexon te mbush
me nje mall per atdheun, nje mallengjim eshte aq e arrire me ato pak fjale te varfera te dialektit qe ai ka perdorur ka bere nje kryeveper
Ju cf jeni ne gjendje te beni per atdheun tuaj? Pershkruani vendlindjen tuaj.

large.jpg


Dergimet tuaja,do mirepriten deri ne daten 14 Nentor.
Mos na harroni!!

Mos na harroni me dergimet e krijimeve tuaja latrare..:)

Ju pershendes!!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Mirembema!
Ja ku arritem ne muajin e fundit te vitit-1015..:)
Erdhi dhe Dhjetori magjik,sic e ka quajtur Nicktjeter .

large.gif


Dhjetori magjik dhe temat e ti.
Dhjetor- I vetem ne shtepi vs Teme e lire I vetem ne shtepi eshte nje mit tashme persa i takon periudhes se Krishlindjeve
dhe per te pershkruar sa me mire atmosferen e Krishlindjeve mund ta beni me pak fjale dashurie, ngrohtesie dhe harmonie familjare.


Mos harroni krijimet tuaja pranohen deri me daten 14 Dhjetor.
Dergohen ne posten time private: NEvertiti.

Ju pershendes!!
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2015 (temat)

Ka fillu me ardhe era fitore.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top