Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pershendetje!
Ketu do postoj temat qe do jene per kete vit.
E natyrisht do i bejme nje rifresh minimumi 1 here ne muaj per tiu kujtuar temat

Pervec temave te muajit qe do jene , anetaret kane dhe nje alternative te na shkruajn edhe nje teme te lire nese nuk e gjejne veten ne temat mujore te konkursit.
Krijimet tuaja do i dergoni ne posten time private sms (NEVERTITI)
Le te vazhdojme me temat mujore per vitin 2016,te cilin sapo e kemi nisur..:)


Shkurti-Penel dashurish!

26471699a225b353531761c4afbd5dec.jpg


Mars-Shpresa !

0ba60bb18a84c863d20b2853370452fe.jpg


Prill-Memorie (fjoll kujtimesh)

1e7811fffde93e81c2a204a00bcbee9e.jpg


Maj- Kur lulet kompozojne..!

14217093745607faaccb614462f62b29.jpg


Qershor-Qyteti im.!

931cf4213406b330bcbbf67d4798fc4b.jpg


Korrik-Pertej horizontit blu.!

0210edd0666e0e0a2caad4a259270b7a.jpg


Gusht-Nje dite e imja!

2edc7dfe98a64e40e3662c24b3572ef1.jpgShtator- Monolog.!


2dfb99d2ec44d00903fa18049a779e7d.jpgTetori-Shira vjeshte!


12509861_731835573585353_2180569851321636125_n.jpg

kjo foto eshte shkrepur nga antarja jone-Arfenilla..:)Nentori -E embla toka ime

ceb8cc31b39dfdf80122844a39771f58.jpgDhjetori-Vallzimet e dimrit.


5vrbd3.jpg

Gjitheashtu edhe kjo foto eshte shkrepur nga antari i forumit tone -Element..:)Keto jane temat e konkursit letrar-2016!

Ne linkun me poshte do informohi rreth pikave te thjeshta se si funksionon konkursi jone.

Konkursi letrar per 2016
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Suksese e sa me shume krijime ! :)
Degjova qe averi sdo mungonte asnje muaj :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Mjesi!!
Sot data 1 Shkurt!
Ju urojme nje muaji te mbare,duke ju rikujtuar qe, nga sot e deri me daten 14 ,jemi ne pritje te krijimeve tuaja.
Tema per muajin Shkurt; -Penel dashurish!
Plus teme e lire..

26471699a225b353531761c4afbd5dec.jpg

Krijimet do dergohen ne posten time private(Nevertiti) te shoqeruar me nje titull.
Flm dhe mire u lexofshim!!
 

Attachments

 • 26471699a225b353531761c4afbd5dec.jpg
  26471699a225b353531761c4afbd5dec.jpg
  60.9 KB · Shikime: 0
 • 26471699a225b353531761c4afbd5dec.jpg
  26471699a225b353531761c4afbd5dec.jpg
  60.9 KB · Shikime: 0

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Mjesi!!
Sot data 1 Shkurt!
Ju urojme nje muaji te mbare,duke ju rikujtuar qe, nga sot e deri me daten 14 ,jemi ne pritje te krijimeve tuaja.
Tema per muajin Shkurt; -Penel dashurish!
Plus teme e lire..

26471699a225b353531761c4afbd5dec.jpg

Krijimet do dergohen ne posten time private(Nevertiti) te shoqeruar me nje titull.
Flm dhe mire u lexofshim!!

Mos na harroni :)
Per dergimet tuaja,kane ngelur edhe 4 dite..!!
Flm!!
 

Attachments

 • 26471699a225b353531761c4afbd5dec.jpg
  26471699a225b353531761c4afbd5dec.jpg
  60.9 KB · Shikime: 0
 • 26471699a225b353531761c4afbd5dec.jpg
  26471699a225b353531761c4afbd5dec.jpg
  60.9 KB · Shikime: 0

Aver

.
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Suksese e sa me shume krijime ! :)
Degjova qe averi sdo mungonte asnje muaj :p

Lol


Ky vit eshte i imi. Qysh tani e shoh nje medalje te varur aty te profili im :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Lol


Ky vit eshte i imi. Qysh tani e shoh nje medalje te varur aty te profili im :p

hahahahahahahaha :p
Per ty..? :p
Vec shkrauj dhe sill krijime,medaljet njera pas tjetres.. do ti bejme si tip firme ne cdo postim qe do besh hahahahaha:p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Une te prilli premtoj....sic thote e averi peng i kujtimeve se te shkuares....ca ti bej aver e dashuroj te shkuaren time :)
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Sa mosbesuese qe jeni.

Qeshni ju qeshni, se do te qesh mire ai qe qesh i fundit :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Kam shkru diçka, po nuk e di a me e nis a jo.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Kam shkru diçka, po nuk e di a me e nis a jo.

Mos e nis or trim!

Askush mos te guxoje te coje. As ti Jana, mir? Ket muaj do e marr une :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

A cdo here kujtohem e fundit un.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Fjal shume ,vepra hic.. :p
---

Sa t'lezetshme temat. :)
Suksese Nev, me sa me shume krijime!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje.. :)

Presim dergimet e krijimeve tuaja deri me daten 14 Mars.
Mos na harroni,krijimet do dergohen ne posten time private; Nevertiti.
Te shoqeruar me nje titull perkates.

Tema perkatse; Mars-Shpresa !


0ba60bb18a84c863d20b2853370452fe.jpg

Gjithashtu mos harroni,kemi cdo muaj dhe temen e lire,per ata/ato qe se gjejne veten brenda temes se muajit.
Ju pershendes!
 

Attachments

 • 0ba60bb18a84c863d20b2853370452fe.jpg
  0ba60bb18a84c863d20b2853370452fe.jpg
  121.8 KB · Shikime: 0
 • 0ba60bb18a84c863d20b2853370452fe.jpg
  0ba60bb18a84c863d20b2853370452fe.jpg
  121.8 KB · Shikime: 0

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Fjal shume ,vepra hic.. :p
---

Sa t'lezetshme temat. :)
Suksese Nev, me sa me shume krijime!
Po krijimi yt cili ishte?:coca:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje.. :)

Presim dergimet e krijimeve tuaja deri me daten 14 Mars.
Mos na harroni,krijimet do dergohen ne posten time private; Nevertiti.
Te shoqeruar me nje titull perkates.

Tema perkatse; Mars-Shpresa !


0ba60bb18a84c863d20b2853370452fe.jpg

Gjithashtu mos harroni,kemi cdo muaj dhe temen e lire,per ata/ato qe se gjejne veten brenda temes se muajit.
Ju pershendes!

Edhe nje rifreskim..!!
 

Attachments

 • 0ba60bb18a84c863d20b2853370452fe.jpg
  0ba60bb18a84c863d20b2853370452fe.jpg
  121.8 KB · Shikime: 0
 • 0ba60bb18a84c863d20b2853370452fe.jpg
  0ba60bb18a84c863d20b2853370452fe.jpg
  121.8 KB · Shikime: 0

Zana1

Braveheart
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Ku jane krijimet e muajit , Mars...se nuk po i gjej dot ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Ku jane krijimet e muajit , Mars...se nuk po i gjej dot ?

Zana,akoma nuk eshte hapur konkursi per muajin Mars.
Hapet me daten 15-deri me 30 sondazhi.
Deri atehere pres krijime,me temen qe kam vendosur me siper.
Plus teme e lire.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Po pse kshu , pse e keni zgjatur afatin ? po beni ndonje hile, moj :p

Ps...Nicktjeter, une jam mesuar me korrektesine .. data 6-te sot :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Po pse kshu , pse e keni zgjatur afatin ? po beni ndonje hile, moj :p

Ps...Nicktjeter, une jam mesuar me korrektesine .. data 6-te sot :p

Pikerisht po i ben datat lemsh.
Konkursi hapet ne mes te muajit, mbyllet ne fund te muajit dhe jepen fituesin e deshtuesit :p (spermenda emrin Aver ketu :p )
Aq.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Hapet ne mes te Marsit e mbyllet ne mes te Prillit ? Kshu i bien krijimet per muajin Mars-Prill bashke... paskam pas te drejte qe qenkam bere confused, pasi tabela lart i percakton muajt nje nga nje.. jo 2 muaj bashke. Im still confused , poor me :hmm:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Hapet ne mes te Marsit e mbyllet ne mes te Prillit ? Kshu i bien krijimet per muajin Mars-Prill bashke... paskam pas te drejte qe qenkam bere confused, pasi tabela lart i percakton muajt nje nga nje.. jo 2 muaj bashke. Im still confused , poor me :hmm:

Cf thua oj Zane.
Eshte shqip mi per cdo muaj hapet konkursi me X teme
Nga data 1-15 ka kohe anetari te dergoje temen
Nga data 15 deri ne fund te muajit eshte konkursi i hapur
Dhe i dite don te shpallet fituesi

E rinis cdo gje ne prill 1-15 prill
15 prill-28 i hapur me 28 mbyllet
E keshtu me rradhe.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Postimet e teperta u larguan.

Per detajet lidhur me funksionimin e konkursit mund te informoheni duke e klikuar linkun qe gjendet ne fund te postimit te pare ne kete teme.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top