Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje,pershendetje! :)
Mos harroni qe jemi ne pritje te krijimeve letrare per muajin Prill.

Tema perkatesisht; Prill-Memorie (fjoll kujtimesh)

1e7811fffde93e81c2a204a00bcbee9e.jpg

Dergimet tuaja do pranohen deri me daten 14 prill.

Ju faleminderit!
 

Attachments

 • 1e7811fffde93e81c2a204a00bcbee9e.jpg
  1e7811fffde93e81c2a204a00bcbee9e.jpg
  18.7 KB · Shikime: 0
 • 1e7811fffde93e81c2a204a00bcbee9e.jpg
  1e7811fffde93e81c2a204a00bcbee9e.jpg
  18.7 KB · Shikime: 0

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pres me kureshtje krijimtarine e Nicktjeter.

Flm...:tulp:
por zakonisht kur te tjeret presin sh jam e prirur ti zhgenjej :p


Nev ky njoftim eshte per ty...edhe pse sdo jem aktive per ca kohe hija ime ne krijime sdo te mungoje:p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje,pershendetje! :)
Mos harroni qe jemi ne pritje te krijimeve letrare per muajin Prill.

Tema perkatesisht; Prill-Memorie (fjoll kujtimesh)

1e7811fffde93e81c2a204a00bcbee9e.jpg

Dergimet tuaja do pranohen deri me daten 14 prill.

Ju faleminderit!

Sot eshte dita e fundit per pranimet e krijimeve letrare..:)]

Mos na harroni!!
Flm! Kalofshi mire!
 

Attachments

 • 1e7811fffde93e81c2a204a00bcbee9e.jpg
  1e7811fffde93e81c2a204a00bcbee9e.jpg
  18.7 KB · Shikime: 0
 • 1e7811fffde93e81c2a204a00bcbee9e.jpg
  1e7811fffde93e81c2a204a00bcbee9e.jpg
  18.7 KB · Shikime: 0

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Sot eshte dita e fundit per pranimet e krijimeve letrare..:)]

Mos na harroni!!
Flm! Kalofshi mire!

rob qe citon veten e vet, vec ty te kam pare :p
ike dhe ti, rreshkite :D
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Sot eshte dita e fundit per pranimet e krijimeve letrare..:)]

Mos na harroni!!
Flm! Kalofshi mire!

O mi amour me ngjan sikur do me thuash ec paguaj kredin se ke afatin sote :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Hajde mo me shpejt se mezi pres te votoj hahahahahaha

Njeriu nuk kontribon vetem ne votime :p Qytetari i mire letrar ,kontibon dhe ne krijime hahahahaha :p

O mi amour me ngjan sikur do me thuash ec paguaj kredin se ke afatin sote :p

Ne letersi ashtu flasim me nenkuptime ahhahahaha goditse :p

rob qe citon veten e vet, vec ty te kam pare :p
ike dhe ti, rreshkite :D

Po vetem vetja ime s"ma bene fjalen dysh mua :p
Fly ,dhe sa rrine e kritikon ,me mire te kishe ndrydhur ate anen artsitike e te kishe shkruajtur ndonje rrjesht :p
Tere jeten tende forumore,keshtu te mbaje mend tek ky konkurs me fjale uthulle dhe limoni :p ahhahahaha

Ma paci ba diten e mire hahahaha nashi :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

ku e gjeta anen artistike un aman :D
un jam si kasap qe mban hanxhar jo qe mban pene :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

ku e gjeta anen artistike un aman :D
un jam si kasap qe mban hanxhar jo qe mban pene :p

Dy rrjeshta,taraxhik,apo komik apo dashunor ahahahahaha
I shkruan robi qe eshte rob..:p
Po une dyshoj ne ty,tek kjo e fundit :p
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Dy rrjeshta,taraxhik,apo komik apo dashunor ahahahahaha
I shkruan robi qe eshte rob..:p
Po une dyshoj ne ty,tek kjo e fundit :p
Nevi ku mund te votojme :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

smar vesh nga dashuria un po me ler rehat :D
me pyeten qepar ku do te udhetosh?
i thash ku eshte Nevi ti shkul floket ta le qerose :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

smar vesh nga dashuria un po me ler rehat :D
me pyeten qepar ku do te udhetosh?
i thash ku eshte Nevi ti shkul floket ta le qerose :p

Te te vije Zor :p ,Nevin robin e perendis :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje te nderuar antar/e!
Ju lajmerojme qe nga sot dhe deri me daten 14 Maj do presim krijimet tuaja;
Krijimi juaj duhet te dergohet ne posten time private; Nevertiti.

Tema perkatsisht per majin eshte;

Maj- Kur lulet kompozojne..!

14217093745607faaccb614462f62b29.jpg

Ju pershendes dhe paci nje muaj plote mbaresi!!
 

Attachments

 • 14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  21.7 KB · Shikime: 0
 • 14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  21.7 KB · Shikime: 0

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

o Nev a e bejme pushim kete muaj :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje te nderuar antar/e!
Ju lajmerojme qe nga sot dhe deri me daten 14 Maj do presim krijimet tuaja;
Krijimi juaj duhet te dergohet ne posten time private; Nevertiti.

Tema perkatsisht per majin eshte;

Maj- Kur lulet kompozojne..!

14217093745607faaccb614462f62b29.jpg

Ju pershendes dhe paci nje muaj plote mbaresi!!

O Nev a ska teme te lire kete muaj?

Po bizh ka..:) si per cdo muaj.

o Nev a e bejme pushim kete muaj :p

No noo Fly :p

lulet kane celur :p
 

Attachments

 • 14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  21.7 KB · Shikime: 0

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Te sfidoj te shkruash serish kesaj rradhe do e gjej dhe do e shaj :p

sjam tip i luleve apo i ketyre emocioneve pranverore keshtuqe... :p

Nev ne kete kohe me kujtohet femijeria kur benim nje leng te pijshem me petale trendafili.

sa here harronim deren e jashtme hapur gjenim trendafilat pa petale se kishim nja 2 komshinj femije qe i hanin :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Me rregull 3-shi sje as tipi i dashurive te luleve te thara :p, pa mendo i luleve te gjalla si do jesh
Seksi :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Heret a vone...ti arrin gjithmone te me surprizosh, veti e rralle kjo.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Fly ,ku i kemi derguesit din gje? :p

Apo kane dale per frymzim neper lendina me lule :))
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Me e mira do te ishte krijimet te jene me teme te lire se varet per cfare ka me shume prirje te shkruaj dikush...!
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Fly ,ku i kemi derguesit din gje? :p

Apo kane dale per frymzim neper lendina me lule :))

jo te gjithe frymezohen nga lendinat, ka dhe nga ata qe shkruajn neper shpella :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top