Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Me e mira do te ishte krijimet te jene me teme te lire se varet per cfare ka me shume prirje te shkruaj dikush...!

Wow cdo muaj tek letersia ka edhe teme te lire..:) pervec temes se cilsuar.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje te nderuar antar/e!
Ju lajmerojme qe nga sot dhe deri me daten 14 Maj do presim krijimet tuaja;
Krijimi juaj duhet te dergohet ne posten time private; Nevertiti.

Tema perkatsisht per majin eshte;

Maj- Kur lulet kompozojne..!

14217093745607faaccb614462f62b29.jpg

Ju pershendes dhe paci nje muaj plote mbaresi!!

Mos na harroni eh..:))
Jena ktej ne pritje te rrjeshtave tuaj!!
 

Attachments

 • 14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  21.7 KB · Shikime: 0
 • 14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  21.7 KB · Shikime: 0

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje te nderuar antar/e!
Ju lajmerojme qe nga sot dhe deri me daten 14 Maj do presim krijimet tuaja;
Krijimi juaj duhet te dergohet ne posten time private; Nevertiti.

Tema perkatsisht per majin eshte;

Maj- Kur lulet kompozojne..!

14217093745607faaccb614462f62b29.jpg

Ju pershendes dhe paci nje muaj plote mbaresi!!

Ja ku kemi lajemrimin perseri :))

Edhe dy dite afat per dergimet tuaja!
Flm!
 

Attachments

 • 14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  21.7 KB · Shikime: 0
 • 14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  14217093745607faaccb614462f62b29.jpg
  21.7 KB · Shikime: 0

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

A lejohet me marre pjese me nonje Pizi kshu ama jo me recitu?!::kafe::
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

A lejohet me marre pjese me nonje Pizi kshu ama jo me recitu?!::kafe::

ahhaha lejohet me tana llojet e pizivee :)


Jemi perseri ketu,edhe dy dite ne pritje.
Duam krijime :))
Kaloni mire!!
 

Passion

Banned
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

O Fly!
O mistrec .
Kam me ta njoft krijimtarine tate . :D

Ledio jam i papam Ledio :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Une jam mese e bindur qe passioni ka dell per shkrim por sdon :(
 

Passion

Banned
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Ke dislike Nick:nerv::nerv:

Nevertiti fshije postimin e Nick se ka dal jasht teme:sherr::sherr:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Fshirja e postimit nuk fshin realitetin e hidhur :p

Pse nuk dergon? Se psh nje here mtha nje anetar..po per ke te dergoj?
Mbase masa lexuese sdo e vleresonte shkrimin..po crendesi ka, rendesi ka te besh 2 rrjeshta sic i ndjen.

Si thua?
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

un mendoj se tema eshte ne rregull :D

Passion si do e njohesh shkrimin kur skam derguar? :D
 

Passion

Banned
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Fshi komentet qe jan jasht teme. :D
Ka faj Nick qe ka bllokuar pm :p


Ledio!
Jam inteligjent Ledio,vec pres te postohen .:gjuhe:
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

un mendoj se tema eshte ne rregull :D

Passion si do e njohesh shkrimin kur skam derguar? :D

Po dergoje pra ca pret:p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Nevi me fal se shume grindavece jam bere sot :p
Postimi im i pare pse eshte fshire,ishte thjesht nje mendim dhe ishte brenda temes!?
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Mua me pelqejne komentet jasht teme :D

Arela, do ndonje dedikim ti? :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Nevi me fal se shume grindavece jam bere sot :p
Postimi im i pare pse eshte fshire,ishte thjesht nje mendim dhe ishte brenda temes!?

ahhaha Wow ke drejte,por kur e pastrova temen ishin shume postime,e i selktova all post.
Ne fakt kishte plot komente brenda temes :)
kish e komente te Aki-t e te miajt e jo vetem :p,
E te mendosh Aki nuk vjen dot ne kosh tani hahahaha.
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Ok Nevi thnx per pergjigjen,thjeshte e vura re sot e thash te pyes njehere :) se mos ka vene dikush tjeter dore :p
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje!
Une kisha nje mendim per Konkursin e Letersise.
Ne menyre qe ai te jete me atraktiv per te interesuarit, fituesi, sic ishte Nicktjeter muajin e kaluar, te zgjedhe vete Tematiken per muajin pasardhes. Ne kete forme ky konkurs do kishte larmishmeri dhe do ishte me interesant dhe me atraktiv per perdoruesin, dhe fituesin po ashtu. Mu kujtua sot, ngaqe neser hapet konkursi per Muajin, nese jeni dakort mendoj se eshte dicka interesante.
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje!
Une kisha nje mendim per Konkursin e Letersise.
Ne menyre qe ai te jete me atraktiv per te interesuarit, fituesi, sic ishte Nicktjeter muajin e kaluar, te zgjedhe vete Tematiken per muajin pasardhes. Ne kete forme ky konkurs do kishte larmishmeri dhe do ishte me interesant dhe me atraktiv per perdoruesin, dhe fituesin po ashtu. Mu kujtua sot, ngaqe neser hapet konkursi per Muajin, nese jeni dakort mendoj se eshte dicka interesante.

Per ide qenke mire, por per krijimtari si je? :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje!
Une kisha nje mendim per Konkursin e Letersise.
Ne menyre qe ai te jete me atraktiv per te interesuarit, fituesi, sic ishte Nicktjeter muajin e kaluar, te zgjedhe vete Tematiken per muajin pasardhes. Ne kete forme ky konkurs do kishte larmishmeri dhe do ishte me interesant dhe me atraktiv per perdoruesin, dhe fituesin po ashtu. Mu kujtua sot, ngaqe neser hapet konkursi per Muajin, nese jeni dakort mendoj se eshte dicka interesante.

Teper pergjegjesi per nje njeri te vetem!

Une them te hapet nje teme me idera :D dhe me e votuara te vihet ne X muaj.


Dita e madhe sot. Fly do e fitosh kesaj rradhe e? :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Teper pergjegjesi per nje njeri te vetem!

Une them te hapet nje teme me idera :D dhe me e votuara te vihet ne X muaj.


Dita e madhe sot. Fly do e fitosh kesaj rradhe e? :p

Joo. Skam ber gje :D

Un them te pranojme idene e Levines, fundja Nick i bie te gjej tema :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Pershendetje!
Une kisha nje mendim per Konkursin e Letersise.
Ne menyre qe ai te jete me atraktiv per te interesuarit, fituesi, sic ishte Nicktjeter muajin e kaluar, te zgjedhe vete Tematiken per muajin pasardhes. Ne kete forme ky konkurs do kishte larmishmeri dhe do ishte me interesant dhe me atraktiv per perdoruesin, dhe fituesin po ashtu. Mu kujtua sot, ngaqe neser hapet konkursi per Muajin, nese jeni dakort mendoj se eshte dicka interesante.

Me pelqene si ide,e gjeje shume stimuluese per konkursin,nje fare "nderimi,per antarin/en qe do fitoje muajin.
Dhe kam iden qe do ndihmoje shume,risin e temave.

Temat besoj do jene me terheqse me te gjetura dhe me te bukura.
Keshtu qe duke filluar nga muaji qe vjen,fituesi do na sjelli temen per muajin ne vazhdim.(ka kohe te gjeje temen perkatse dy dite pasi shpallet fituesi)
Ne forme qe ta vendosim tek lajmerimet e temes perkatse.
Dhe si gjithmone perkrah saj do jete dhe tema e lire sigurisht.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top