Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Me pelqene si ide,e gjeje shume stimuluese per konkursin,nje fare "nderimi,per antarin/en qe do fitoje muajin.
Dhe kam iden qe do ndihmoje shume,risin e temave.

Temat besoj do jene me terheqse me te gjetura dhe me te bukura.
Keshtu qe duke filluar nga muaji qe vjen,fituesi do na sjelli temen per muajin ne vazhdim.(ka kohe te gjeje temen perkatse dy dite pasi shpallet fituesi)
Ne forme qe ta vendosim tek lajmerimet e temes perkatse.
Dhe si gjithmone perkrah saj do jete dhe tema e lire sigurisht.

Atehere asnje sdo doj te fitoj :D


Hajt me, muajin tjeter do ciceroj naj gje

Po e mar si premtim :D
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Nuk qenka per tu hudhur ideja e Levines.

Pro.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Ncuk.
Sepse do ishte konkurs i njeanshem, sflas vetem per vete
Por ia qe i teket X personi te beje nje teme qe ka qejfe e mua sme pelqen
Do filloj te grindem me Nevin une pastaj:p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

S'me duket e drejte! Fituesi merr komplimentet tona nqs kjo zgjedhje do stimuloj fituesin.(leqe Nick-u s'ka nevoj per stimulim :p) Plus, fituesi ka nje fushe te preferuar, dhe sh pak vete do e gjejne veten atje. Pak a shume kjo qe thote Nick-u. Do me dukej padrejtesi per anetaret jo fitues.
Per me teper qe jemi mes viti, temat jane te vendosura, te publikuara.
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

S'me duket e drejte! Fituesi merr komplimentet tona nqs kjo zgjedhje do stimuloj fituesin.(leqe Nick-u s'ka nevoj per stimulim :p) Plus, fituesi ka nje fushe te preferuar, dhe sh pak vete do e gjejne veten atje. Pak a shume kjo qe thote Nick-u. Do me dukej padrejtesi per anetaret jo fitues.
Per me teper qe jemi mes viti, temat jane te vendosura, te publikuara.

Soulina,me jane ankuar shume kete vit cdo dergues per temat.
Kjo e para,pastaj nuk shoh asgje te keqe te bejme kete risi.
Besoj qe nje qe shkruan rrjesha,gjithmone po gjithmone lundron ne boten e nje tjeteri qe shkruan dhe ai rrjeshta,i bashkon kendveshtrimi dhe pasioni.
Gjithashtu do behet me i kendshme konkursi me me risi momenti e frymzime ne tema.
PAstaj nese fituesi S"ka deshire apo frymzim per temen e rradhes.
Qendrojne temat ekzistuese te konkursit.
E zeme shembull dhe nese tema qe sjell fituesi qenka jo e pelqyer,eshte gjithmone perkrah tema e lire.
Nuk shikoj asnje gje negative ne kete mes,pervec faktit qe do jete nje tip freskie dhe supriza cdo muaji me temat e konkursit.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Bah, pse kur ta propozoj fituesi s'do kete ankesa thua?? Plus prandaj eshte tema e lire..Dhe keshtu ndryshime pa u konsultuar s'me duken fort normale.Per mos te folur kur ti thua do qendrojne tema, plus teme e lire plus nje teme tjeter. Nqs eshte ashtu e linim teme e lire fare. Por fakti qe ke nje teme te caktuar te ben qe dhe ne si votues te kemi disa kritere votimi. pra cila e ka sjelle me bukur dhe me te arrire temen.

GJthss, une e shoh akoma njesoj.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Tani i njejti format i konkursit them se na paraqitet qe disa vite dhe mendoj se nje thyerje apo ndryshim ndoshta do ndryshonte ca monotonine dhe do rifreskonte. Pse jo nga mirembajtesi i temes te ngelej teme e lire ndersa fituesi te propozonte dhe nje lloj teme. Them se do ishte njefar pergjegjesie per propozuesin dhe do dilte bukur.
Ja per shembull per muajin qershor, une sikur te isha fitues i muajit do propozoja dicka per femijet ngase eshte muaji i tyre dhe kemi plot prind ketu por edhe aso qe kan deshire te behen prind.

Kshu pra qe muaj pas muaji do ndryshonte propozuesi dhe do kishim ndryshim dhe them se munde te qelloje nonje propozuese qe ma ngref ate dellin e mrenshem dhe i them shpyrtit haj or plako shkruaj noj rresht :vesyze:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Bah, pse kur ta propozoj fituesi s'do kete ankesa thua?? Plus prandaj eshte tema e lire..Dhe keshtu ndryshime pa u konsultuar s'me duken fort normale.Per mos te folur kur ti thua do qendrojne tema, plus teme e lire plus nje teme tjeter. Nqs eshte ashtu e linim teme e lire fare. Por fakti qe ke nje teme te caktuar te ben qe dhe ne si votues te kemi disa kritere votimi. pra cila e ka sjelle me bukur dhe me te arrire temen.

GJthss, une e shoh akoma njesoj.

O Soulinaa mos me thuaj tani qe e ke nga ajo pjesa qe bera me te zeze...
Se te them drejten e vetmja gje qe s"me ka shkuar mendja,jo per gje por ndryshimi eshte tip aksesori,perderi sa merrem ekskluzivikisht me menaxhimin e ketij konkursi,besoj qe reset e vogla e qe behen per mire,duhet tjene te mirepritura.
Aq me shume kur aksesi u shkon antarve fitues ne kete rast.
Dhe fundit ku qendron problemi kaq i madhe qe kudnershton?
Apo tek ajo pjesa me te zeza..? :p kete mos e prano hahahahah
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Une arsyen e thash ne komentin e pare, te shpjegova dhe llogjiken qe ndoqa.
Kjo qe ke nenvizuar ti u tha pas replikes tende, (pra qe s'ka lidhje fare me mendimin tim) Paragjykimi yt ne kete rast bie poshte :p.
Deri diku me duket ofenduese te thuash se po kundershtoj dicka prej inati. Bah... Varja..

Zere sikur s'fola. Ne fund te fundit nje mendim ishte. S'do mendojme te gjithe njesoj.
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Une arsyen e thash ne komentin e pare, te shpjegova dhe llogjiken qe ndoqa.
Kjo qe ke nenvizuar ti u tha pas replikes tende, (pra qe s'ka lidhje fare me mendimin tim) Paragjykimi yt ne kete rast bie poshte :p.
Deri diku me duket ofenduese te thuash se po kundershtoj dicka prej inati. Bah... Varja..

Zere sikur s'fola. Go ahead!

ahhahaha mos e kap skeptikisht , se me ngjyre shakaje e thash
Do provojme.
Kam iden qe do shkoj mire.
Po nuk shkoj i kthehemi varjantit qe kemi.
Nuk na prish asgje kjo risi.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Ore bejeni, madje futni dhe 10 tema tjera, por akoma s'i kuptoj llogjiken. Ne nje moment qe ka prurje. Se pale ca mendon prap ti, personalisht jam per mos nderhyrje te konkurseve ne gjys rruge. Metoda ime kjo.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Ore bejeni, madje futni dhe 10 tema tjera, por akoma s'i kuptoj llogjiken. Ne nje moment qe ka prurje. Se pale ca mendon prap ti, personalisht jam per mos nderhyrje te konkurseve ne gjys rruge. Metoda ime kjo.

Ndersa une jam per kete risi mo Soulina.

Nese jini kundershtim,e hapim staf e po kudnershtuan une leshoj rruge.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Une po ta perseris qe ishte mendimi i imi.(1 vete)
Dhe s'keni pse ndaloni pse thash une! As te hapni gje hic. :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Une po ta perseris qe ishte mendimi i imi.(1 vete)
Dhe s'keni pse ndaloni pse thash une! As te hapni gje hic. :)

Jo jo,do hap ne staf,ndoshta dhe une jam vetpermbledh tek ky konkurs me shume se cduhet.

Te jemi ok,po kaloj kaloj,
Nese jo su be qameti,
Ska asnje problem.
Ne fund te fundit fakti qe menaxhoj ,ska pse te kete edhe akses ndryshues pa kaluar ne miratimin e duhur stafor.
Aty ku dhe u miratu struktura e fillimit ti.
 

Aki

misfit
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Ne fakt edhe une mendoj qe do behet kaos e ngaterrese, temat jane te shkruara, dikush ka dashur para dy muajsh ka derguar, plus tema e lire, plus nje teme nga fituesi, pastaj fituesi do kete vetem dy dite dhe anetaret vetem me pak se dy jave per te shkruar, risi do jete per konkursin po, por per krijuesit do jete e sforcuar, sidoqofte shihni e beni, pa provuar dicka nuk do e dini a funksionon a deshton :)
 

Fly

Larguar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Un votova jo. Nick fiton tha sdu barr temash, pse tja jap?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Ne fakt edhe une mendoj qe do behet kaos e ngaterrese, temat jane te shkruara, dikush ka dashur para dy muajsh ka derguar, plus tema e lire, plus nje teme nga fituesi, pastaj fituesi do kete vetem dy dite dhe anetaret vetem me pak se dy jave per te shkruar, risi do jete per konkursin po, por per krijuesit do jete e sforcuar, sidoqofte shihni e beni, pa provuar dicka nuk do e dini a funksionon a deshton :)

Ekzaktesisht...sa eshte tema e lire thjeshte do behemi me konfuz e sdo kemi kriter votimi pastaj

Ia dhe kete muaj asnje teme me lulet por hajt :p

Sidoqofte u befte me e mira!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Dmth idea eshte qe ju ti nderroni rregullat e konkursit tani? Qe jeni ne gjysmen e vitit? Kshu?! Non sens.

Temat jane vendosur, rregullat po e po. Leqe ska shume kuptim teja lesh atij qe fiton qe te zgjedhi temen.
Boo, vallahi keni ca ide qe ta kepusin shpirtin.


Nqs e merni persiper ti nderroni, e hapni temen qe te votojn antaret e jo ne staf. Se ata qe sjellin krijime
nuk jane vetem brenda stafit por dhe jashte.

Dakort me Solin dhe Akin. Kondra.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar 2016 (temat)

Dmth idea eshte qe ju ti nderroni rregullat e konkursit tani? Qe jeni ne gjysmen e vitit? Kshu?! Non sens.

Temat jane vendosur, rregullat po e po. Leqe ska shume kuptim teja lesh atij qe fiton qe te zgjedhi temen.
Boo, vallahi keni ca ide qe ta kepusin shpirtin.


Nqs e merni persiper ti nderroni, e hapni temen qe te votojn antaret e jo ne staf. Se ata qe sjellin krijime
nuk jane vetem brenda stafit por dhe jashte.

Dakort me Solin dhe Akin. Kondra.

sono d'accordo con Armando...nga fjala pare deri tek e fundit lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top