Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Abisi

Larguar✌
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Po! Flet keshtu pikerishte kete muaji,qe skam pik frymzim dhe se di ku do bashkoj 4-5 germa me shkurjt noj mendim.

Meqe ra llafi ,a ka mberrite ndonje krijim!?

Abisooo shih shkruaj noj gja vjeshtore ne ket fresk shtatori,se kete muaji se di pse kam ndjesin do fitojme une e ti ahahhahaha.
Do dalim ballotazh.

Po ku di te shkruaj une :(
Le qe Nick po thote qe e paska shkruar te bukur dhe e paska fitoren ne xhep me duket :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Moni t'i kam derguar dy :) Nje proze e nje pizi :respekte:

Kesaj radhe ma hudh ne votim ate prozen e pizin hudhe ne ndonje muaj kur do harroje te dergoje shkrim te letersia.

Pra, po ta le ne doren tende :gjuhe:
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Moni t'i kam derguar dy :) Nje proze e nje pizi :respekte:

Kesaj radhe ma hudh ne votim ate prozen e pizin hudhe ne ndonje muaj kur do harroje te dergoje shkrim te letersia.

Pra, po ta le ne doren tende :gjuhe:

Pa merak :D
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Pershendetje

Ju njoftoj se per muajin Tetor 2016 tema eshte
Tetori-Shira vjeshte!

12552771_731835670252010_667016484066911021_n.jpg

Nese keni ndonje krijim , mos nguroni te ma dergoni...Kalofshi bukur!
 

Delirium

No description ...
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Pershendetje !
Ku mund ta postoj novelen time ? :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Njoftim

Pershendetje te gjithve,

Dua tju komunikoj se konkursi do vazhdoj te drejtohet nga ana ime deri ne muajin e fundit "Dhjetor 2016".
Nese keni deshire te merrni pjese , mos nguroni ...asgje per te humbur e asgje per te fituar!

Mos jini kaq destruktiv me gjerat e bukura!


Shendet ju uroj!

BR
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Pershendetje

Ju rikujtoj se per muajin Nentor 2016 mund te vazhdoni te dergoni ne inbox tim krijimet tuaja nnese keni deshire.

Shpresoj se nuk do kurseheni....

Tema per Nentorin eshte :
Nentori -E embla toka ime
por sic e dini mund te jete edhe Teme e lire.
ceb8cc31b39dfdf80122844a39771f58.jpg


Ju mirepres!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Pershendetje

Ju rikujtoj se per muajin Nentor 2016 mund te vazhdoni te dergoni ne inbox tim krijimet tuaja nnese keni deshire.

Shpresoj se nuk do kurseheni....

Tema per Nentorin eshte :
Nentori -E embla toka ime
por sic e dini mund te jete edhe Teme e lire.
ceb8cc31b39dfdf80122844a39771f58.jpg


Ju mirepres!

O mon, prap per Tiranen une mi, prap me mall. Po na beni zborin ket vit me monologje dhe mall ta dini :(
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Ju njoftoj se deri tani asnje krijim ska ardhur...kshuqe rrezik konkurs ska....se fleta bosh nuk do ve!
 

London

carpe diem
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Per Qa bahet fjal mujin tjt?? Ishalla nuk asht per dashnin lol lol lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

6a54786ba72a2fa02f9b8684dc3d30bb.gif


Une ne pritje jam!
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Ouuuu gjithmone pret ti :p
Omg again about love pff

jo i ke per festat e Nentorit..jepi lapsit nese ke ndonje deshire te fshehur aty :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Hellou to All....

Nuk di nese do keni deshire qe ky konkurs te vaazhdoj edhe per kete muaj te fundit, apo do e mbyllim me muajin Nentor?

Gjithsesi ju rikujtoj se tema e fundit eshte

Vallezimi i dimrit!

5vrbd3.jpg


BR
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Vallzimi yne i dimrit,
eshte trup me trup
se i ftohti na e ka bere 8 me 2(desh thash nje fjale tjeter) :p

Po normal mi qe do vazhdoj! C'jane keto pyetje retorike qe ben keshtu ti! :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Hellou to All....

Nuk di nese do keni deshire qe ky konkurs te vaazhdoj edhe per kete muaj te fundit, apo do e mbyllim me muajin Nentor?

Gjithsesi ju rikujtoj se tema e fundit eshte

Vallezimi i dimrit!

5vrbd3.jpg


BR

Kindly Remind!
 

Delirium

No description ...
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Po mu pse sme pranoni ne konkurs ? :(
 

Delirium

No description ...
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Hahaha pocat thote :D

Une jam tu i botu te gjitha shkrimet e mia te TOENA :p
Si postoj vend e pa vend une te argetoheni ju me ato perlat qe krijoj une :p
He ikni anej :mad: :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Hajt mos na lini pa nje vallzim te fundit....duam te lexojme krijime!!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

O Mon a ke caktuar ndonje date apo akoma jo ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

A ka mberrite noj cope dimri apo jo?! :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Njoftimet per konkursin letrar (gjysma e dyte e 2016)

Neser neser avazi :) behuni gati.... :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top