• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nora Istrefi pa dyshim se është një zog i bukur, por me disa foto që ajo i ka postuar në Instagram gjatë xhirimeve ka treguar edhe më shumë cilësitë e saj.

E veshur me një fustan të kuq nga Nora mund të shihni edhe njërën prej armëve të saj më të forta, sic është gjoksi.

Pasi është paraqitur me një baladë në “Kënga Magjike”, Nora është kthyer në Kosovë dhe me sa duket për programet e Vitit të Ri ajo do të jetë njëra prej këngëtarëve më të ekspozuara.

Së është kështu mund të shikoni edhe gjatë fotografive që ajo ka bërë gjatë këtyre xhirimeve. Në njërën prej tyre është edhe Leonora Jakupi me Altuna Sejdiu Tunën.

Përderisa Leonora ka të veshur një fustan pak a shumë si të Norës, ashtu nuk e ka Tuna e cila ka vendosur që kësaj here mos të zbulojë shumë cilësitë e trupit të saj.koha net.


 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Te mira te treja,po se di pse si shof dot ne kete foto me iden e showbizit,jan vesh me veshje lekure si me qen ne pune semafori :p,,keto dyja anash ,,apo ai shikimi i tepruar seksy pak i rendomt i ka hallakat :p,,di une por len cik dyshime si foto ndaj ndershmeris tyre ahahahahahah,..
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Te gjithe hot ketej, hot andej ufff :S
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staf në FV.AL
Titulli: Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Leonora,s'di te plaket...
Ah,Nora ,Tuna....
Nevi ju paska dhon pershkrimin e dyhur ktyne dyav..lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Te mira te treja,po se di pse si shof dot ne kete foto me iden e showbizit,jan vesh me veshje lekure si me qen ne pune semafori :p,,keto dyja anash ,,apo ai shikimi i tepruar seksy pak i rendomt i ka hallakat :p,,di une por len cik dyshime si foto ndaj ndershmeris tyre ahahahahahah,..
Lekura eshte ne mode kte vit...pastaj ato te semaforit se veshin fustanin deri tek gjuri, zere se s'veshin fare fustan. :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Nora, ‘hot’ gjatë xhirimeve

Mire e ke kitrra se zogu i Tunes po fluturon me shpejt prej deges ne dege....hahhahaa
Yyyyyyyyyyyyy zogu i Tunes eshte shtegtar :po: shtegton sa ne nje vend ne tjetrin vend te ngrohte :eek:kidoki:
 
Top