Nuk është e lehtë për to! Problemet që kanë gratë me sisë të mëdha

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Nuk është e lehtë për to! Problemet që kanë gratë me sisë të mëdha

51693095_l1-780x439.jpg


Shumë gra ëndërrojnë të kenë sisë të mëdha, dhe ato që i kanë të tilla do të dëshironin që ato të ishin më të vogla

Jeta do të ishte më e lehtë për to atëherë, zgjedhja e sutjenave do të ishte më e madhe, ato do të flinin siç do të dëshironin, transmeton Telegrafi.


Femrat me sisë të vogla do të dëshironin të kenë sisë më të mëdha, ato me më të mëdha ëndërrojnë për diç më të vogla, ndërsa meshkujt kryesisht i duan që të jenë të asaj madhësie që t’ua mbushnin duart.

Në raport me femrat me sisë të vogla, të cilat mund të ecin pa sutjena, nëse dëshirojnë, ato me më të mëdha atë luks kurrë nuk mund t’ia lejojnë vetes, pos brenda shtëpisë së tyre.

Ekzistojnë edhe probleme të tjera të cilat i mundojnë femrat me sisë të mëdha: pa sutjena nuk mund të shkojnë askund dhe ndiejnë lehtësim të madh pasi që në fund të ditës i heqin, ndërkaq më në fund sisët të jenë të lira.

hqdefault.jpg


Stërvitja është një sfidë

Çfarëdolloj ushtrimesh të bëni, ka gjasa që ato të bëhen (pa dashje) sfiduese për ju. Pavarësia e gjoksit, bashkuar me lëvizjet që kërkohen për disa ushtrime, mund të tërheqë vështrimet e të tjerëve, edhe kur ju nuk e kuptoni.Ju dhemb shpina?

Ose akoma më keq: “Ke menduar të bësh një operacion për zvogëlimin e gjoksit?”. Këto janë disa nga pyetjet që mund të keni dëgjuar nga shoqet, ose të njohurit që nuk rrinë dot pa folur.

Megjithëse gjoksi juaj ju bezdis mjaft herë, thellë-thellë ju e doni atë! Përkundrazi, atyre që ju bëjnë këtë pyetje, ju vjen t’i bëni pyetjen e kundërt: “Po ty, të ka vajtur ndonjëherë në mendje ta zmadhosh tëndin?”

Rëndesa bën punën e vet

Për fat të keq, gjoksi i madh, me kalimin e kohës, ka tendencë të bjerë më shumë se gjoksi i vogël. Është një ligj i natyrës; sa më e madhe pesha, aq më shumë vepron rëndesa.

Jo më kot ka plot gra që kur arrijnë njëfarë moshe, detyrohen të bëjnë operacion plastik për reduktimin e gjoksit. /Telegrafi/
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Qe te jem e sinqerte kurre s`me ka pelqyer nje gjoks i madh,e as te kem nje gjoks te madh.
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Madhesia e gjoksit te femres eshte joshes dhe perben nje burim epshi tek mashkulli. Nuk e di nese nje femer i ka bezdi ato nese kane madhesi te konsiderueshme por di kete qe nje mashkull normal i adhuron ato deri ne eksitim, pasi i zgjojne fantazine ne lojen me to dhe trupin e femeres qe ja mpijne trurin.
 

Rinaa

mjau
Madhesia e gjoksit te femres eshte joshes dhe perben nje burim epshi tek mashkulli. Nuk e di nese nje femer i ka bezdi ato nese kane madhesi te konsiderueshme por di kete qe nje mashkull normal i adhuron ato deri ne eksitim, pasi i zgjojne fantazine ne lojen me to dhe trupin e femeres qe ja mpijne trurin.
gjithashtu thone qe femrat me gjoks te madh bejne me shume seks , lol e kam lexuar ne nje artikull
 
Kane edhe nje problem tjeter keto grate.

Une nuk i kam qejf??
 
Top