• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nuk gatuan asgje dhe asnjehere?

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Zakonisht drekat i ha jashte ose i porosis te me vijne nga jashte edhe atehere kur gjendem ne shtepi. Nese me teket ndonjehere te sajoj vete dicka, te them te drejten nuk shkoj dot me tej supes apo ndonje pjate spageti.
 

Mad_Knight

Anëtar i ri
un qe jetoj vetem njehere bera nje tenxhere makarona dhe u ngjiten,ha vetem jasht;(
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Dreken zakonisht e ha jashte...Por ka raste qe si dreke e si darke i ha jashte.Sidomos keto kohet e fundit qe s'po gatuaj se nuk kam shume kohe...Por ne pergjithesi gatuaj,nuk e kam pertese.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Une gatuaj gjithmone vete.
S'dua te me zere semundja e hamburgerave.
Pastaj, per eksperience personale neper restorante, di qe nuk jane maksimumi i higjenes dhe cilesise, pavaresisht se shija eshte e mire:)
 

ana88

vlonjate tipike
jam prefekte ne gatimsidomos per embelsira ,por nuk kam kohe
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une po paten bere gje ato te shtepise ok po nuk paten bere nis e gatuaj vete.
 

pulcina86

❤️
eeeeeeee, ku ta gjeja!!
...ndonjeher perton mami dhe me takon te bej darken.
 
Top