Nuk jam i qart...

WxP

Hidrauliku
Per cdo paqartesi une them te bashkbisedojm ketu e te sqarohemi,

Me qe eshe fillimi i kesaj nisme, mendoj te sqarohem edhe une qe te di cfare statusi ti jap Albteam i cili eshte ne listen e admin-it ne os?
 
Redaktimi i fundit:

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Sic ta thash edhe ne privat me kte ka folur Sil3nt ne fillim por sipas meje meqe ka javat e veta, shellin e vet, gjithmon aktiv, e meriton plotesisht Adminin...
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Nuk jam i qart...

Dakort, ndo nje sygjerim per heqjet keni? Une po e nis me kte N3xt u shtu si shpetimtar me akillet po sbo as i gjo.
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Un mendoj ti bejm gjerat ndryshe... Te vejm te gjith nicket e operve e te japim mendimin secili... e per tju krijuar nje ide po e vazhdoj un i pari. Gjithmon ky ngel mendimi im personal..

DarKSouL = njef mir komandat meret me serverin po na ndihmon me ca gjera ne shell e me cs. Kohet e fundit pak i zen me shkollen, si perfundim = PRO
Burn = meret me serverin aktiv sillet mir = PRO
Server = ben shum budalliqe, te shkaterron nervat me ca veprime fmijesh, hyn shpesh e nuk meret me floode, si perfundim = JO
Busy = hyn cdo dit, nuk eshte aktiv, nuk merret me floode e proxy, ben vec deop e devoice, sjellje arrogante ndaj te tjerve, si perfundim, = JO
SIRIUS = nuk hyn cdo dit, kur hyn meret me proxy, ben si i fort shpesh me userat e thjesht o me Aopet, si perfundim = JO
Shijaksi = nuk hyn cdo dit, kur hyn nuk meret me proxy e vec se gerricet me Aopet shpesh edhe ktij i duket vetja si i fort me akses, si perfundim = JO
Enea = Hyn shpesh, komandat i di, meret me proxy e spame, kujdeset per serverin, si perfundim = PO
albix` = nuk hyn shpesh, edhe se komandat i din nuk meret gjithmon me proxy, sjellja e mir por nuk mjaftojn per te qen oper, si perfundim = JO
n3xt = hyn cdo dit meret me proxy por sric e tha wxp me siper e votuam si shpetimtar por sa ka mar operin sikur ka ren ne gjum, si perfundim= PJO as po as Jo
Futbollisti_Gr = hyn cdo dit, nuk meret shpesh me proxy sepse nuk din komandat mir, nuk sillet keq, por mosha vjeter, si perfundim = PO
Julian_it = hyn cdo dit, bon shum budalliqe, i sherben shum serverit edhe i vetmi gjithmon me proxy floode. Te gjith e dim si eshte kshuqe si perfundim = PO
HaR0MsI = tani ka vazhduar te hyje perseri shpesh edhe se lexova nje tem qe kishte pasur ca probleme e nuk mund te sherbente shum serverit, meret me proxy,
i sherben serverit, bon nganjeher budalliqe por si perfundim, PRO
Te gjith kto mendimet e siperme qe kam shkruajtur ngelen vec mendime per Ircop e jo si njerez e si cuna sepse sinqerisht nuk i njof te gjith...
Po per adminet duhet te shkruajm e te japim mendimet?
 
Redaktimi i fundit:

WxP

Hidrauliku
Titulli: Nuk jam i qart...

Shume dakort me Timi, kto jan pak a shume edhe ato qe une mendoj vetem me nje ndryshim te vogel pamvarsisht se server ben idjotsira po perpiqet edhe eshte aty kur ka floode e kam par disa here. Kurse Enea edhe pse e kam njoh realisht them se eshte i afte po jo aktiv... megjithate se kam te qarte se nuk kam pas mundesi te shof kohet e fundit.

Une mendoj se pervec hax0r edhe ARMAGGEDON te tjeret admin mund te jen te pa prekshem,
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Enea po hyn kohet e fundit pothuajse cdo dit, sinqerisht kohen se kam matur por pak rendesi ka. Server ka ca koh qe nuk merret me me proxyt si me pare, megjithate sic e kam shkruajt me siper kto jan mendimet e mija...
Sa per dy adminet e permendur jam PRO po u hoqen te dy....
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Nuk jam i qart...

Pro te hiqen qe te dy, edhe une ...
 

alfa-5

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Albteam cun i mire, pervec atyre qe ka shellit dhe javave as un me thon te drejten sdi a a e i dho, por mendoj se esht me i mir se DarkSouli po te doje
DarKSouL = njef mir komandat meret me serverin po na ndihmon me ca gjera ne shell e me cs. Kohet e fundit pak i zen me shkollen, si perfundim = Esht fmi nga mend PRO
Burn = meret me serverin aktiv sillet mir = Cun njish PRO
Server = hyn shpesh e nuk meret me floode, le nick e iken = JO
Busy = Ket se njof fare, se di a egiston e kush esht JO te modhe
SIRIUS = nuk hyn cdo dit, kur hyn meret me proxy, ben si i fort shpesh me userat e thjesht o me Aopet, si perfundim = JO
Shijaksi = nuk hyn cdo dit, kur hyn nuk meret me proxy e vec se gerricet me Aopet shpesh edhe ktij i duket vetja si i fort me akses, si perfundim = JO
Enea = Hyn shpesh, komandat i di, meret me proxy e spame, kujdeset per serverin, si perfundim = PO
albix` = nuk hyn shpesh, edhe se komandat i din nuk meret gjithmon me proxy, sjellja e mir por nuk mjaftojn per te qen oper, si perfundim = JO
n3xt = hyn cdo dit meret me proxy por sric e tha wxp me siper e votuam si shpetimtar por sa ka mar operin sikur ka ren ne gjum, si perfundim = plus do shtoja un me duket sikur ka ra ne gjum letargjik ... Jo
Futbollisti_Gr = hyn cdo dit, nuk meret shpesh me proxy sepse nuk din komandat mir, nuk sillet keq, por mosha vjeter, si perfundim = Do shtoja cun i rrespektum, i muhabetit, i pershtatshem PO
Julian_it = hyn cdo dit, bon shum budalliqe, i sherben shum serverit edhe i vetmi gjithmon me proxy floode. Te gjith e dim si eshte kshuqe si perfundim = Menimi im dihet per ket :) Vetem un e kuptoj... PO
HaR0MsI = tani ka vazhduar te hyje perseri shpesh edhe se lexova nje tem qe kishte pasur ca probleme e nuk mund te sherbente shum serverit, meret me proxy,i sherben serverit, bon nganjeher budalliqe por si perfundim, PRO
Te gjith kto mendimet e siperme qe kam shkruajtur ngelen vec mendime per Ircop e jo si njerez e si cuna sepse sinqerisht

2 Adminet posht dakord nese hiqen te dy
Pertoja pranaj i rash shkurt nga Timi :p
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Gjithmon ky ngel mendimi im personal..

DarKSouL = PO
Burn = PO
Server = JO
Busy = JO
SIRIUS = JO
Shijaksi = JO
Enea = PO
albix` = JO
n3xt = JO
Futbollisti_Gr = JO
Julian_it = PO
HaR0MsI = PO
Te gjith kto mendimet e siperme qe kam shkruajtur ngelen vec mendime per Ircop.

Po per adminet duhet te shkruajm e te japim mendimet?
ARMAGEDDON = JO
Hax0r = JO
Kjo eshte pergjigja ime.
 

SaK

Antarë
Titulli: Nuk jam i qart...

armageddon dhe haxor menoj qe nga admin te kthehen ne status ircop

ndersa per ircop :raph, shijaksi , busy, sirius jo
Per n3xt ta shofim edhe per ca koh si do shkoj po ja futi gjumit fare ta heqim
 

alfa-5

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

E o plako nes ebusy esht njoni dihet qe jam po, nuk jam aspak dakord qe ka sjellje arrogante ndaj te tjereve, i pari qe e degjoj nga ty e degjoj. Nejse Po ket, tjeret si lun topi dhe adminet me i kalu oper
 

SiL3nT

Antarë
Titulli: Nuk jam i qart...

Mbeshtes mendimin e Timi-t persa i perket ircop/csop

Per adminat po jap mendimin tim

[14:39] -OperServ- Num Nick
[14:39] -OperServ- 1 AlbTeam/Te rri
[14:39] -OperServ- 2 hax0r/Te hiqet
[14:39] -OperServ- 3 illyrian/Te hiqet
[14:39] -OperServ- 4 LuXor/Webmaster
[14:39] -OperServ- 5 Never/Te rri
[14:39] -OperServ- 6 TiRoNci_MiZeRje/Weblesh
[14:39] -OperServ- 7 Url/Webmaster
[14:39] -OperServ- 8 Xp3rt/Te rri
[14:39] -OperServ- End of Admin list.

Pak a shume ato qe that dhe ju dolen :)...

DarkSoul/Nuk e njoh po derisa merret le te rri.
Burn/Te rri.
Server/Te hiqet.
Busy/Te hiqet.
Enea/Te rri, nuk e kam par shume online por kur hyn interesohet.
albix/Te hiqet.
n3xt/Te rri.
Futbollisti_Gr/Se di.
Juliani_IT/Te rri.
HaRoMsI/Te rri.
Sirius/Te hiqet.
Po Njoni kush eshte ?

Kto eshte mendimi im pak a shume..
 

SiL3nT

Antarë
Titulli: Nuk jam i qart...

Mbeshtes mendimin e Timi-t persa i perket ircop/csop

Per adminat po jap mendimin tim

[14:39] -OperServ- Num Nick
[14:39] -OperServ- 1 AlbTeam/Te rri
[14:39] -OperServ- 4 LuXor/Webmaster
[14:39] -OperServ- 5 Never/Te rri
[14:39] -OperServ- 7 Url/Webmaster
[14:39] -OperServ- 8 Xp3rt/Te rri
[14:39] -OperServ- 2 hax0r/Te hiqet
[14:39] -OperServ- 3 illyrian/Te hiqet
[14:39] -OperServ- 6 TiRoNci_MiZeRje/Weblesh

[14:39] -OperServ- End of Admin list.

Pak a shume ato qe that dhe ju dolen :)...

DarkSoul/Nuk e njoh po derisa merret le te rri.
Burn/Te rri.
Enea/Te rri, nuk e kam par shume online por kur hyn interesohet.
n3xt/Te rri.
Juliani_IT/Te rri.
HaRoMsI/Te rri.
Server/Te hiqet.
Busy/Te hiqet.
albix/Te hiqet.
Sirius/Te hiqet.
Futbollisti_Gr/Se di.
Po Njoni kush eshte ?

Kto eshte mendimi im pak a shume..
 
Redaktimi i fundit:

WxP

Hidrauliku
Titulli: Nuk jam i qart...

Perfundimisht mendoni se duhen hequr: Server, albx`, Sirius, n3xt i cili akoma se ka haberin ku eshte. Pastaj ngelet per tu diskutuar Njoni dhe Futbollisti...(pak a shume jemi ne kte pike) Mendimi im eshte qe nuk duhen levizur meqenese ka mosperputhje idesh, te ridiskutohen ne nje etap tjeter nese nuk reflektojne.
Per sa i perket dy admineve Armageddon dhe Haxor une them te hiqen dhe jo ti kalojm oper se duket sikur po tallemi dhe nuk do kene vlere veprimet.
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Ok ateher, ne shell ty hyj un e te veproj? e pastaj te hap nje tem tek zona ircop per vendimin o duhet te presim Sak te veproje ai?
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Nuk jam i qart...

Isoj eshte si ti si sak mjafton te bim dakort rreth nevojave qe lindin... Gjykoj se duhet shtohet edhe AL3X pasi te hiqen jo si csop por si local oper e cdo gje vjen me grad der tek csopi...
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Nuk jam i qart...

Ok levizjet i bera, 2 gjera akoma. Hiq haxor e armaggedon nga zona admin e shto al3xi tek forumi i ircop. Mbas nji jave hiqi edhe 5 ircopet e hequr, flm..
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
ehhhhhhhhh cme ngjalle nostalgji :D
 
Top