Nuk ka mysliman ne Shkoder.

Lauri

Anunnak
Politikanet tane flasin per harmoni fetare!!
Ja shembulli i nje kishe ne kalane Rozafa ne Shkoder (Kisha e Shen Shtjefnit) qe u kthye ne xhami nga osmanet!!Kur nje grup besimtaresh katolike shkuan te benin meshe ne kete kishe per diten e Shen Shtjefnit,Kryemyftiu i Shkodres pelliti "Provokim ajo esht xhamia e Sulltan Fatihut"!!
Simboli otoman i shnderrimit te kishave ne xhamia eshte Shen Sofia,turqit qe me Kuran e njohin Jezusin si profet,i kan pershtatur kishat ne xhamia..si shtepia e Zotit.
Nuk ka myslimane ne Shkoder ku Kryemyftiu ka nene katolike dhe te gjithe konsumojne alkol!!

/Mirela Jubanikal_zpsdb7dc03c.png
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Nuk ka mysliman ne Shkoder.

Askush ste pyet si ke qene, por si je :p - Tani musliman elhamdulilah loool.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Nuk ka mysliman ne Shkoder.

Askush ste pyet si ke qene, por si je :p - Tani musliman elhamdulilah loool.

Pse te pyeti kush gje ty? Nuk quhet Mysliman alkolisti, apo perfaqsuesi islam -dje katolik e sot mysliman e neser gabel.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Nuk ka mysliman ne Shkoder.

Kush te pyeti ty se kush quhet musliman ? S'ka mbetur Islami ne ty t'na mesosh neve se kush quhet kush jo musliman, e dime ne shume mire :D

p.s. Pardje pagan, sot krishter, neser gabel, kush e di loool.
 

dangerous

* * *
Titulli: Nuk ka mysliman ne Shkoder.

@ Lauri ...
Perse lodhesh me disa qe mbajn kuranin para fytyre e prapa fshihen ne gabimet e tyre
I respektoj müslimanet me horizont , kultur por jo ata fanatiket e te zymt e shpirt kqinje.
y
y
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Nuk ka mysliman ne Shkoder.

Per keto tip myslimansh po flas pra, jo per islam ku kane deshire ta kthejne muhabetin.
Keta jane ata mysliman qe flasin per paqe e harmoni, dhe nga ana tjeter pallosin si gomari si ne rastin e temes. Qe ish-kisha ne kalane e Shkodres na i perket Sulltan Fatih M...t!
 
Titulli: Nuk ka mysliman ne Shkoder.

Te gjithe shqiptaret kane qene pagane, pastaj u bene te gjithe te krishtere, pastaj e kthyen e u bene muslimane.Kane nderruar fe e zakone por nje gje se ndryshojne kurre-Jane dhe mbeten shqiptare.Fete shkojne e vijne (sic kane shkuar e kane ardhur deri me sot) , shqiptaria eshte pergjithmone!
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Nuk ka mysliman ne Shkoder.

A i keni parasysh ata që mbajn Arme? DURT PثRPJET
 
Top