• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nuri Seferi fiton ndaj serbit, shpalos flamurin shqiptar (Video)

MasteR

I'm offline


Nuri Seferi ka fituar duelin ndaj boksierit serb Dusan Krstin që në raundin e gjashtë.

‘Tysoni shqiptar’ kishte një përkrahje të madhe nga të pranishmit në Stadthalle Olten në Zvicër dhe kjo ishte një motiv i madh drejt fitores kundër boksierit serb.Seferi fitoi pas raundit të gjashtë, ku pastaj shkroi në Facebook: “Këtij këtu, me çetnikun në gjoks, ia tregova shqipen e vërtetë”.

Vlen të theksohet se Dushan Krstin në gjoksin e tij ka tatuazh Mlladicin, por kjo duket vetëm sa e bëri Seferin më të uritur për fitore. /Telegrafi/

 
Top