Nxjerr muzikë nga gjethja e pemës, blogeri i njohur zbulon shqiptarin që po çudit bot

Lauraa

Antar Aktiv
Nxjerr muzikë nga gjethja e pemës, blogeri i njohur zbulon shqiptarin që po çudit botën (VIDEO)

Screenshot_567-640x358.jpg

Blogeri i njohur Nuseir Yassin gjendet prej disa ditësh në Shqipëri dhe është duke bërë video interesante nga vendi ynë.

Sëfundmi ai ka shkuar në Alpe dhe ka zbuluar një të moshuar që nxjerr muzikë…nga gjethet e pemëve.

Duket e çuditshme, por personazhi i tij mund të bëjë këngë të Michale Jackson.

Për më tepër, ndiqni videon!

 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
I ndoqa tere komentet ne FB askush nuk u cudit aman sa e perdorim ne hiperbolen lol
Mua ne fakt me pelqeu shume video e Beses dhe Besimit.....
 
F

Frank

Ajo ne fakt nuk eshte nxjerrje muzike nga gjethet.
Muzike te atille mund te “prodhosh” me gishta, me çfaredolloj flete te holle(edhe plasmas), madje kam pare njerez qe e bejne nje gje te tille edhe me nje fije peri.
Thjesht ky zoteria meqe eshte ne mes te pyllit perdor gjethet sepse i ka me shumice.
Ai blogeri ka gjetur nje menyre per te marre like meqe bota e civilizuar edhe te feshkelleje ka kohe qe ka harruar e jo me kjo qe u duket diçka e pazakonte.
Gjithsesi flm qe na ben publicitet per Bujtinat tona ne menyre indirekte.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Si se dija une kete se eshte zbulim se do thyeja rrjetet boterore kur isha kalama tu rujt delet. Pa le gjthin t'i kur ta kuptonin ata se cfare beja me lekuren e shelgut ne pranvren e hershme.

Perkunder kesaj kujtoje se Shqiperia me turizem, malor, detar dhe jo vetem munde te beje tregim te sukseshem ne vitet e ardhshme.
 
Top