O sa mire qe jam SHQIPETAR

Зngjεll

___________
O sa mire qe jam shqiptar

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cFU_5pTSXH0]YouTube - o sa mire qe jam shqiptar[/ame]


Faleminderit Nena ime .....
Ne kete vend krenare me linde .....
 

Зngjεll

___________
Titulli: O sa mire qe jam SHQIPETAR

SHQIPERI O NENA IME

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IG6Mm4g0ASQ]YouTube - SHQIPERI O NENA IME[/ame]
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: O sa mire qe jam SHQIPETAR

engjell s'ka si vendi yt kudo qe te vemi mos ta mohojme qe jemi shqiptare dhe te jem krenar per token ton
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: O sa mire qe jam SHQIPETAR

e bukur tema sidomos kenga e pare eshte fantastike e adhuroj kur lujme futboll me italjan un ngrej volumin kur fitojme hahah me kete kenge ta marin vesht qe si shqiperia ska
 
Top