o Zote ndimo ndimo jep begati ndomove te varferve ne kete gjendje mirezore

fshatari

Anetar
o Zote te lutem ndimo ndimo ndimo vetem ndimo jepe begati jepe lumturi jepe cdo te mir sepse ndima jote eshte e pazavendesueshme kam qajtur kur e kam ndegjuar kete kenge te interpretuar ne menyre fantastike te pa aritshme nga i madhi Ilir Shaqiri ju lutem antar ndegjoni dhe komentoni lidhje me kete kenge te mrelullueshme por edhe te dhimbeshme cka nuk mundem dote ti mba lotet pasi zemra me dhembe Zoti i ndimofte te gjithe te varferit pasi edhe keshtu nuk jetohet.


[youtube]j5A6LaY7tNk[/youtube]
 
A

arbnooor

me te vertet e dhimbeshme por keshtu e ka jeta dikush qan e dikush qesh por me shum dua lumturi dhe shendet
 

fshatari

Anetar
me te vertet e dhimbeshme por keshtu e ka jeta dikush qan e dikush qesh por me shum dua lumturi dhe shendet

o ZOTE ndimo vetem ndimo
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Tema spostohet tek video muzikore sepse ska asgje per diskutim ..
klm
 

fshatari

Anetar
Top