Oda e Bejteve

Xhelozi

Staf në FV.AL
Ankesa nuk kam mor xhan
se kam gjithe ate asgan
lum e lum kush me ka
jam e mire po cik bela
degjove ti @Xhelozi djal
dua burre veç me fjalè
se do thon gjyna lumadhja
kendon vetem si kunadhja 😝😝
Eh moj hila ti do dajak
Ku esht burri tja them dy fjal
Hila jote plot frymzim
Na bo bejte me nxitin
Te permend per cdo vakt
Djalosh king ene azgan 😆😆😆
E pa lodhur si perher
Mere mër se ngeli n Der 😆😆
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Eh moj hila ti do dajak
Ku esht burri tja them dy fjal
Hila jote plot frymzim
Na bo bejte me nxitin
Te permend per cdo vakt
Djalosh king ene azgan 😆😆😆
E pa lodhur si perher
Mere mër se ngeli n Der 😆😆
Hik @Xhelozi se sjam ketu
po iki ne stan per dru
sec mu fik vatra e shkret
ika se sharra nuk pret 😝
do viç ti me jep nje dore
se ketej po bije bore
u thava shume seç mberdhij
ky çobani sdo te vij
po iki tash me lezet
se asgeni po m pret 😝😂😂
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Hik @Xhelozi se sjam ketu
po iki ne stan per dru
sec mu fik vatra e shkret
ika se sharra nuk pret 😝
do viç ti me jep nje dore
se ketej po bije bore
u thava shume seç mberdhij
ky çobani sdo te vij
po iki tash me lezet
se asgeni po m pret 😝😂😂
Me prit se po vij
Tjap un "xhupin" mos merdhif 😆
Ndize🔥 tngrofemi pak
Qa t bejm taksirat
Masanej mbledhim dru
Fap e fap me i coptu
Marim rrugen per ne shpi
Hape deren mos bertit 😆
2-3 drru ti fus tek soba
Se xhelozi u bo copa 😆😆😆😆
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Me prit se po vij
Tjap un "xhupin" mos merdhif 😆
Ndize🔥 tngrofemi pak
Qa t bejm taksirat
Masanej mbledhim dru
Fap e fap me i coptu
Marim rrugen per ne shpi
Hape deren mos bertit 😆
2-3 drru ti fus tek soba
Se xhelozi u bo copa 😆😆😆😆
O te lumshin kembet o
caj drru e mos perto
fjalet e bukra mos i kurse
se ngela kallogre
cpo me vjen edhe ky bela
emrin gjume seç e ka
me ka hap kembe edhe duar
vrap e vrap per t perqafuar
spo duroj shume po tundohem
dhe nga oda po largohem
naten e mire o i uruar
ki kujdes mos fli zbuluar 😝😅😂
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
O te lumshin kembet o
caj drru e mos perto
fjalet e bukra mos i kurse
se ngela kallogre
cpo me vjen edhe ky bela
emrin gjume seç e ka
me ka hap kembe edhe duar
vrap e vrap per t perqafuar
spo duroj shume po tundohem
dhe nga oda po largohem
naten e mire o i uruar
ki kujdes mos fli zbuluar 😝😅😂
Oj tu cuc koken si kaush
Bejte me t bo
Mendja se cmu mbush 😆
Syrin si rrush si kjo askush
Hajde tek oda rakin na e mbush
Surratin si arush
Kur po t shof zemra mu bo prush 😆
Sikur un ste do kërkush 🤪
Mos refuzo her tjera
Se veq njeher t vje xhelozi nga dera 😆😆
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Oj tu cuc koken si kaush
Bejte me t bo
Mendja se cmu mbush 😆
Syrin si rrush si kjo askush
Hajde tek oda rakin na e mbush
Surratin si arush
Kur po t shof zemra mu bo prush 😆
Sikur un ste do kërkush 🤪
Mos refuzo her tjera
Se veq njeher t vje xhelozi nga dera 😆😆
lum si une seç po gezoj
ky @Xhelozi me bejtoj
tin tin tin e tan tan tan
Hila iso bukur mban 😝
sille goten ti mor xhan
qenke alamet jaran
zemra pam pam nuk pushon
me ca sy po me veshtron
qyqa gra e zuri kte
me ka kapur e s'më lë
cpate keshtu delenxhi
me kujdes ate raki
se do me besh hatan
dhe nga burri ti te ndan 😝😂😂
merre goten me ngadal
boll mi pe keto shal😝😂
prane oxhakut mos qendro
se do digjesh o xhan oo 😝😂😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Hilarious ty t'rente pika
Je ma e mira ner k'to cika
Je ma e mira ne mahall
Dalngadal po t'vi verdalle
Mos u ngut e mos me ik
Plaku per ty eshte ashik
Mos me ik mos u largo shume
Se nuk t'beje une ty zullum
Ne koke t'plakes te beje be
Per ty jap gjithcka mbi dhe
Dhe ca dite sa t'marr pensioni
T'blen ty plaku medaljonin
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Hilarious ty t'rente pika
Je ma e mira ner k'to cika
Je ma e mira ne mahall
Dalngadal po t'vi verdalle
Mos u ngut e mos me ik
Plaku per ty eshte ashik
Mos me ik mos u largo shume
Se nuk t'beje une ty zullum
Ne koke t'plakes te beje be
Per ty jap gjithcka mbi dhe
Dhe ca dite sa t'marr pensioni
T'blen ty plaku medaljonin
me keto bejte mor qejfli
me ke len pa gjume i zi
ah cme bere more plak
me kete bejte mora flak
do bejtojm une edhe ti
ah te ishe djemuri
cfare do pim kete here
do raki apo vere
me kujdes mor der'zi
mos te shikon plaka i ziu ti
se pastaj more melun
do na hapesh pune 😛😝
 

kitrra 123

plak gjufurrak
me keto bejte mor qejfli
me ke len pa gjume i zi
ah cme bere more plak
me kete bejte mora flak
do bejtojm une edhe ti
ah te ishe djemuri
cfare do pim kete here
do raki apo vere
me kujdes mor der'zi
mos te shikon plaka i ziu ti
se pastaj more melun
do na hapesh pune 😛😝
Hajde gotat ti cingrrojme
E k'ta shpyrta t'i bashkojme
Tan forumin n'dasem ta ftojme
E ti shofim kah xhelozojne
Le te derdhet vera lum
Ta vershoje kete forum
Tere mileti te degjojne
Cifti i ri po festojne
Gotat t'mbushen me raki
Se kshu dasma ka hjeshi
Vallja kurre mos ta ndalet
Dashnia jone te rroje sa malet
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Hajde gotat ti cingrrojme
E k'ta shpyrta t'i bashkojme
Tan forumin n'dasem ta ftojme
E ti shofim kah xhelozojne
Le te derdhet vera lum
Ta vershoje kete forum
Tere mileti te degjojne
Cifti i ri po festojne
Gotat t'mbushen me raki
Se kshu dasma ka hjeshi
Vallja kurre mos ta ndalet
Dashnia jone te rroje sa malet
te lumte goja o derman
keto bejtet lezet kan
me kenaqe e gezove
oden shume ma nderove
po e mbyll me kete dolli
ja te paçim o qejfli
ika se pija me zuri
dhe ne gjume seç me vuri 😛
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Te gjithe gocat si flet rrufe
Votat PRO binin rreke
Votuan legjenden fak e fak
Than burre ma trim s'kem pas n'konak
legjend bossi legjendari
me vota t'grave u be i pari
Erdhi dimri do bjen bore
U be legjenda moderator
Pune e lehte tha c'ke o vlla
shpuzen n'dore mendjen hava
Fshi poshte e fshi larte
kesaj pune i thone art
Tash legjenda u be helem
i ka rene fukarallekut shkelem
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Te harrova moj aman
ode e bejteve moj xhan
nga mengjesi der ne drek
nuk kam kohe te vesh as brek
ky Dhjetor shume i ngarkuar
jan shume pune per tu mbaruar
jemi femra a der'zi
lum si keta qe jan djemuri
nat e dit tani keta rrine
as se prishin rehatin
bejn qejf keta lanet
hip e zbrit neper qytet
hajde mor @Imp4cT xhan
ketej nga Oda iso mbam
se me the jam urtesuar
ndaj po e mar bejten shtruar
kam pat pune more shejtan
as per bejte kohe shume skam 🙄
sa te kalojn edhe keto dit
nuk do shkulem sa te merzit
do thuash po kjo lanete
hiqu tutje se me trete 😝
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
@L0v3rM4n o yll o drit
hec ketu se te kam shpirt
ku ke humb more lanet
si e le vetem Zenon e shkret
dit e nat shkoj ne Stan
prit e prit per ty Jaran
here veshur me çitjane
here zhveshur pa fustane 😝
ah i zi cme ke ber
merova nje fshat te ter 😂
 
Dale dale a mavri
zabathur na qenke ti?
ndize zjarrin se po vi
shtrihu vete prane oxhakut
ti tregosh arat plakut
nen qeleshe me kendo
trupin dridhma e lengo
me shtrengo o zeno
me shtrengo e bejm kuvend
a je per 69? lol
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Dale dale a mavri
zabathur na qenke ti?
ndize zjarrin se po vi
shtrihu vete prane oxhakut
ti tregosh arat plakut
nen qeleshe me kendo
trupin dridhma e lengo
me shtrengo o zeno
me shtrengo e bejm kuvend
a je per 69? lol
yt tutje lanet
me keto stile ti te vret
jam e lodhur a der'zi
po ti je shume qejfli
nuk di une nga 69
di veç drejt dhe as ne kend 😝
e keshtu cte mollois
paske qn vertet nje pis 😂
di veç qejf o qerrata
mos me kto stila o pasha
seç u tremba u venita
paf ma beri edhe drita 😂
kena kohe pa loz letra
ca na ngacmon plage te vjetra 😝
u plak Zeno a derbardh
ska fuqi te vij verdall
iku vapa me gushtin thosh Jovani
po qe se ka pat keq shejtani 😝😂😂😂
 
O zeno o brez argjenda
qe ke harruar çesht gjashtenenta
ç'te ka gjetur a lumadhja ti
u mbylle ne shtepi?
ik dil e shijo rini
mo rri ne shtepi
dil o koce kerko çobanë
te tregoj te bej hatane
qenke ber si murgeshe
pakse zene goxha leshë
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
ah more melun degjove
Zenon fare çe merove
paske qen allah allah
me keta stila mashallah
leshi tani te mban ngroht
se u thava ne te ftoht
çke derbardh qe sme le rehat
ti per vete çan drru me spat
jam e brisht more i uruar
ftohem po te fle zbuluar
leshi mua me siguron
e ne spital me nuk shkon 😂
shif e bej a der'zi
mos e luaj hiç as ti
eshte ilaç 1me1
se po te zuri nuk te lë
e keshtu ti more djale
ska tani st'nxjerr dot shal
dhe ne stan nuk vij më
se me lesh ti s'm lë 😂
per dy muaj more dreq
leshin fap do ta heq
deri ateher mor jaran
nuk shkel m ne ate stan 😂😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Cuna cupa ku jeni mbet
Paskeni lane oden e shkret
Copa akulli paskan mbulu
Nje dore zjarr si paski vu
Si lihet oda kshu aman
Pa kujdes e pa kerkan
S'paski la e s'paski fshi
Ne tana anet gjurulldi
Ja une solla ca dru te thata
Hilarious ku t'zuri nata
Si sna sjell t'i pak zjarr
Se per te shpyrti ka mall
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Cuna cupa ku jeni mbet
Paskeni lane oden e shkret
Copa akulli paskan mbulu
Nje dore zjarr si paski vu
Si lihet oda kshu aman
Pa kujdes e pa kerkan
S'paski la e s'paski fshi
Ne tana anet gjurulldi
Ja une solla ca dru te thata
Hilarious ku t'zuri nata
Si sna sjell t'i pak zjarr
Se per te shpyrti ka mall
Oh kush me ka ardh mua
kete plakun shume e dua
po shiqyr a der'zi
na i ke thare keta di(dy) si(sy)
ngela une duke te prit
ja ku erdhe porsi drit
hec ketu te pijm raki
te pijm bashke si rini
po e marr kete dolli
per plaken more qejfli
do ta pish me fund kete got
qe plaka te mos rrij kot
e uruara te bej qef
se eshte ber telef
ec me Hilan ulu ketu
sa te sjell Jarani dru
do ngjitem çik der ne stan
te kerkoj cik ate belan
me tradhtoj mua te shkren
te mart lumi @L0v3rM4n 😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Na mbush gotat moj kunadhe
Te t'kallzon plaku ca halle
Jam ne hall moj hall te zi
Si t'ja baj me plaken s'di
Mej kallxu se jam ra n'dashni
Thot mos u beje ti axhami
Po kush t'don ty o plakush
A se sheh se je kerkush
Hajt plakush mos ja le seri
Kam ra une te kam ba njeri
I thash po m'dojne cikat n'forum
Trus Faqen tha futja gjume
Cikat me ty kan ba hajgare
Ke ba veten per pese pare
N'hall te madhe Hila kam ra
Se njemend kam ra n'sevda
Po kerkush nuk po beson
E sevdaja posht po shkon
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Na mbush gotat moj kunadhe
Te t'kallzon plaku ca halle
Jam ne hall moj hall te zi
Si t'ja baj me plaken s'di
Mej kallxu se jam ra n'dashni
Thot mos u beje ti axhami
Po kush t'don ty o plakush
A se sheh se je kerkush
Hajt plakush mos ja le seri
Kam ra une te kam ba njeri
I thash po m'dojne cikat n'forum
Trus Faqen tha futja gjume
Cikat me ty kan ba hajgare
Ke ba veten per pese pare
N'hall te madhe Hila kam ra
Se njemend kam ra n'sevda
Po kerkush nuk po beson
E sevdaja posht po shkon
hec te Hila more Lumadh
cila po te vjen verdall
shiko plaken ò lanet
veç ajo te do vertet
te ka ikur ty kjo moshe
veç per plaken je kaposh
po dhe Hila te ka xhan
se je plak mor plak shejtan
zgjate doren a der'zi
te buroj lum kjo raki
se do pi dhe do gezoj
bashke me ty po bejtoj
kur vjen ti ne Ode o plak
Hila ndizet ,merr shume flak
rrij larg saj more qejfli
se te dogji te beri hi 😂
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
O @WxP hajd tek Hila a der'zi
se ngela me pleqeri
asnjeri ne Ode nuk vjen
edhe Hila bejte s'gjen
mbeta vetem djale mbeta
per çik bejte seç u treta
zgjate goten me raki
le te ngrem nje dolli
le ta pim per rini
per dashnit ne pleqeri
hajde ketu more derbardh
mos me bej te vij verdall
po me zuri kjo e shkret
Hila behet si termet
mos u tremb se nuk demtoj 😂
po u afrove te kafshoj 😝😂
 
O zeno me tabjate
nga kullose kesaj nate?
une i ziu u semura
me ka hyp temperatura
nuk me do asnje labe
ngela vetem si pule shirake
lem te digjem te pervelohem
se flasim kur te sherohem 😔
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
O zeno me tabjate
nga kullose kesaj nate?
une i ziu u semura
me ka hyp temperatura
nuk me do asnje labe
ngela vetem si pule shirake
lem te digjem te pervelohem
se flasim kur te sherohem 😔
Tu beft zenua mor lanet
cmu be copa zemra e shkret
hajd medet cm ka gjet
ti jeton dhe ne kurbet
Zeno ty te ka shume xhan
nuk te ndrron ty mor jaran
do te pres sa te sherohesh
qe me Zenon te terbohesh 😝
veç rri shtrire te mos mundohesh
edhe shpejt te me sherohesh😘
 

WxP

Hidrauliku
Une xpija prej verteti
Me kte Hila sec me gjeti
Bejtexhesha me fuqi termeti
Pertypa celsin prej sikleti
Kur u shfaq si transeti lol
Me lexet e mori kthesen
Mke harru po me hek shpresen
A e mban mend se kush jam
Nje Molle jeshile une kam
Si simbol i freskise
Molle jeshile e laberise
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Une xpija prej verteti
Me kte Hila sec me gjeti
Bejtexhesha me fuqi termeti
Pertypa celsin prej sikleti
Kur u shfaq si transeti lol
Me lexet e mori kthesen
Mke harru po me hek shpresen
A e mban mend se kush jam
Nje Molle jeshile une kam
Si simbol i freskise
Molle jeshile e laberise
O pasha seç me skuqe
nga jeshile u bera e kuqe
cte te them o lanet
fap ma beri zemra e shkret
afrohu ta mbush ate got
Ç'ma nderove Oden sot
Ne siklet ti mos rri
cfare do,verë apo raki?
mos mungo shume ketu
merr dhe hidhi zjarrit drru
O @WxP more qejfli
me Hilan vetem pi
se ska gjume nga marazi
pak nga pak si bomb do plasi😝
 
Tu beft zenua mor lanet
cmu be copa zemra e shkret
hajd medet cm ka gjet
ti jeton dhe ne kurbet
Zeno ty te ka shume xhan
nuk te ndrron ty mor jaran
do te pres sa te sherohesh
qe me Zenon te terbohesh 😝
veç rri shtrire te mos mundohesh
edhe shpejt te me sherohesh😘
Manxurane penxherese
hiqma bluzen se po vdese
prekem zeno me ferko
futi duart ledhato
mu tha buza a e vrare
xhishu shpejt me shuj zjarre
se çobani keshtu e ka
nuk sheronet pa gra
eja zeno shtrihu prane
te ta gdhime ne divane lol
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Manxurane penxherese
hiqma bluzen se po vdese
prekem zeno me ferko
futi duart ledhato
mu tha buza a e vrare
xhishu shpejt me shuj zjarre
se çobani keshtu e ka
nuk sheronet pa gra
eja zeno shtrihu prane
te ta gdhime ne divane lol
😂 a melun e degjove
Zenon sec e seksitove 😂
pritem se po vij xhan
do te boksoj ne divan
paske zjarr te pashuar
po marr uje te destiluar
mos u zhvish mor edepsez
ta pres kemben der ne rrez😂
sherohu pastaj te shikojm
do kendojm e do bejtojm 😝
 
😂 a melun e degjove
Zenon sec e seksitove 😂
pritem se po vij xhan
do te boksoj ne divan
paske zjarr te pashuar
po marr uje te destiluar
mos u zhvish mor edepsez
ta pres kemben der ne rrez😂
sherohu pastaj te shikojm
do kendojm e do bejtojm 😝
Hajde zeno te çobani
se kam gruan te stani
atje ajo na pret
te dyve te na bej yzmet
eshte labe lesh verdhe
trupin do na e bej sterr
eshte xheloze eshte nevrike
te kafshon s'te ben per mike lol
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ledian kush ma ka hidhru
O çdo i shqepi ne drru
dilni para mor lanet
se nga prapa kjo ju vret 😝
si ja bet Ledias kete
te gjalle jo nuk ju lë
as nuk qan e as nuk qesh
ne kok do ju ler pa lesh 😂
Ledia eshte vajze e papar
shume e mire nuk ka te shar
e degjuat seç na gjeti
Iku Zenua nga mileti 😝
 
Top