Oda e Bejteve

WxP

Hidrauliku
Cme ktheve mbrapa nja 18 vjet
Rrinim 40 ore ne internet
Me qitap bonim apelin
Bejteve i humbnim venin
Skish chit-chat po vetem rima
Me bejte bonim si trima
Ti e din qe une sta kthej
Me qef tmodh kom me tshoqnu
Damixhonin e veres me e shpu
Me u bo xurxull fare
Me fillu tu knu me kitare
E me ta heq ty marazin
E pastaj le te plasim :p
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Cme ktheve mbrapa nja 18 vjet
Rrinim 40 ore ne internet
Me qitap bonim apelin
Bejteve i humbnim venin
Skish chit-chat po vetem rima
Me bejte bonim si trima
Ti e din qe une sta kthej
Me qef tmodh kom me tshoqnu
Damixhonin e veres me e shpu
Me u bo xurxull fare
Me fillu tu knu me kitare
E me ta heq ty marazin
E pastaj le te plasim :p
ohoho he is my beast
na qenka dhe kitarist
kur te vish ne ode lugat
me kendo nje serenat
do kercej do behem zjarr
po kendove si Korçar
ah cme bere o @WxP
eshte ber Hila si mavri
naten mezi pres te bjer
qe te mbushim nje got ver
te ja marrim bejtes xhan
me kitare mor aman
pija mbrem seç me zuri
dhe ne gjumë mua me vuri
ndaj bejtoj qe me dit
me raft pika sa ke prit 😂😝
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Hajde zeno te çobani
se kam gruan te stani
atje ajo na pret
te dyve te na bej yzmet
eshte labe lesh verdhe
trupin do na e bej sterr
eshte xheloze eshte nevrike
te kafshon s'te ben per mike lol
o çoban u sherove
ter naten ç'mu merove
nuk gjete hiç qetsi
te rreh gruaja o mavri 😂
mos bej faj more lanet
se eshte labe dhe ta pret 😂
e degjove @L0v3rM4n
me merove dhe mua te shkren
desh me rrahu a der'zi
cfaj kam une qe je qejfli
me ngadal ate kallash
se me duket do e hash😂
se leshverdha eshte termet
qe te dy na hedh ne det 😂😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
hec te Hila more Lumadh
cila po te vjen verdall
shiko plaken ò lanet
veç ajo te do vertet
te ka ikur ty kjo moshe
veç per plaken je kaposh
po dhe Hila te ka xhan
se je plak mor plak shejtan
zgjate doren a der'zi
te buroj lum kjo raki
se do pi dhe do gezoj
bashke me ty po bejtoj
kur vjen ti ne Ode o plak
Hila ndizet ,merr shume flak
rrij larg saj more qejfli
se te dogji te beri hi 😂

N'hall te madh Hile kam ra
Si tja beje me gjithe k'to sevda
S'di ke te le e ke te mbaje
Shpirti s'ma do qe t'i ndaje
Syri t'gjitha i lakmon
Ama takati si duron
Me marre Legen me qu n'mal
S'kam besim se i beje hall
Me marre Nicken me grabite
N'gjysme nate prej saj duhet me ike
Me marre Neven me provu
Kam dyshim muj me deshtu
Me marre Monen me rreziku
Droje qe shpirti mundet mem lshu
Hove hove po mendoje
Me mire goja te lengezoje
Me mire eshte me m'bet merak
Se masandej me i ra prap
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
N'hall te madh Hile kam ra
Si tja beje me gjithe k'to sevda
S'di ke te le e ke te mbaje
Shpirti s'ma do qe t'i ndaje
Syri t'gjitha i lakmon
Ama takati si duron
Me marre Legen me qu n'mal
S'kam besim se i beje hall
Me marre Nicken me grabite
N'gjysme nate prej saj duhet me ike
Me marre Neven me provu
Kam dyshim muj me deshtu
Me marre Monen me rreziku
Droje qe shpirti mundet mem lshu
Hove hove po mendoje
Me mire goja te lengezoje
Me mire eshte me m'bet merak
Se masandej me i ra prap
ah sa flak te ka marr pushka
lere rinin po shko te krushka 😂
se nuk ke shume takat
shko priti druret me sopat
me kujdes keto seksitime 😂
do te bej plaka therrime
si kaposh do te rrjep
dhe komposto nuk te jep 😂
mbaje mire more lanet
temperaturen ajo ta zbret
hajde tani more qejfli
dhe degjo mos pi raki
se fillon nga avazi
e nxjerr korbin nga kafazi 😂
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
O moj Oda rrumbullak
po vij me @Xhelozi flak
paska zjarr sot ky djal
aman t keqen mos me shal😝
hajd tek hila syri zi
mbushe goten me raki
do bejtojm te dy tok
do qajm hallet si dy shok
kujdes mos pi shume
se rakia te bn zullum
do fillosh te me ngacmosh😂
do me turresh si kaposh
me ngadal e me lezet
si bejtexhi ben termet😝
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
@Hilarious
Ty po tprisja
Nje frymzim e kisha
T hyja me ca rreshta
Disa gjera ti shprehja
Ulu moj shoqni nga nje raki ta pim
Te flasim e kuvendojm
Hallet ti sqarojm
Si kaposh nuk turrem
Vjen afer m ulesh
Mi thu dy tri llafe
Sikur do m'kallje 🤪😆
Nisi t behej tap
Rrobat ti thjeshtoj
Nishanin tja dalloj 😆
Cke moj hila qe mshikon
Njeher me afron
njeher me vazhdon
Nganjeher me embelson
si sheqer e si limon 😆
Mbaju hila mos u luhat
Urt e but e më avash
Ti si pul un si dash
Fjalt e tua si kallash
Je nje rrug nje kalimshe
Ti ne zbritje un ne hypje
Fikim dritat bejm stervitje 😆😆😆
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
@Hilarious
Ty po tprisja
Nje frymzim e kisha
T hyja me ca rreshta
Disa gjera ti shprehja
Ulu moj shoqni nga nje raki ta pim
Te flasim e kuvendojm
Hallet ti sqarojm
Si kaposh nuk turrem
Vjen afer m ulesh
Mi thu dy tri llafe
Sikur do m'kallje 🤪😆
Nisi t behej tap
Rrobat ti thjeshtoj
Nishanin tja dalloj 😆
Cke moj hila qe mshikon
Njeher me afron
njeher me vazhdon
Nganjeher me embelson
si sheqer e si limon 😆
Mbaju hila mos u luhat
Urt e but e më avash
Ti si pul un si dash
Fjalt e tua si kallash
Je nje rrug nje kalimshe
Ti ne zbritje un ne hypje
Fikim dritat bejm stervitje 😆😆😆
O ti dashi me kurore
do te ha ne fund dhjetorë
cme kenaqe te qelloft
me kete bejte jam shume soft
do te gris bluzen me dhune
do te bije ku te dhemb me shume 😂
se Hila ty te ka xhan
edhe dhuna te ben derman
rakin do ta pijm me fund
qe fustanin sot ta tund
ti ke ardhur porsi drit
une e veshur ne dinamit😝
nje gabim te besh mor djal
do ta humbesh ate shal😂
ec ketu plot dashuri
dhe me Hilan ziej raku
te shijon ky ballkazani
ma ka sjell rrushin cobani
eshte i fort por te gjen karar
a degjove o i vrare 😝
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
O ti dashi me kurore
do te ha ne fund dhjetorë
cme kenaqe te qelloft
me kete bejte jam shume soft
do te gris bluzen me dhune
do te bije ku te dhemb me shume 😂
se Hila ty te ka xhan
edhe dhuna te ben derman
rakin do ta pijm me fund
qe fustanin sot ta tund
ti ke ardhur porsi drit
une e veshur ne dinamit😝
nje gabim te besh mor djal
do ta humbesh ate shal😂
ec ketu plot dashuri
dhe me Hilan ziej raku
te shijon ky ballkazani
ma ka sjell rrushin cobani
eshte i fort por te gjen karar
a degjove o i vrare 😝
Sa shum akuza sheqer nga buza
Zemra mu thy .dhunen smunj me ta kthy
Ec e ulu ne preher mos me bej zehër 😆
Shalen te ta prek rakin ta kthej me eks
Ndize furren moj lanet
Misrin du ta pjek
Raki e fort nga ky ball kazani
Kte e pi veq shejtani 😆
Piva u bona spat
Zemren ma dogje flak
Me ket fustani qenke waw 😆
Thuje moj hila thuje
Se m plase si tritol fush kruje 😆
 
  • Haha
Reactions: NGU

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Po ku jeni a te vrare
a ju mart lumi ju mar
pse nuk vini ne keto ane
bejte te qendisni xhan
po ku je o @L0v3rM4n
prit e prit e ti nuk vjen
nga ke humbur ti @WxP
se na trete si qiri 😝
edhe ky @Xhelozi djali
nga keto ane harron te dali
@Ivy bukur si selvi
te shijon porsi kajsi
edhe ti me nuk po vjen
e lam vetem oden e shkren
me ka lën vetem dhe plaku
plaku @kitrra 123 gjufuraku
hajdeni mos pertoni
me pahir sot do bejtoni 😝
do ju qepem nuk ju ndahem
do filloj e me sdo mbahem
do e tund siç di vet
tju trondis porsi termet😝
 

WxP

Hidrauliku
Une per ty leja koken
Nji dit tbukur lash dhe rrogen
Erdha nshpi per dashni
Ti rrishe vetem shtri
Sec me ra cakmaku
Nuk e di pse zeno ma kapi🤣
 
Une per ty leja koken
Nji dit tbukur lash dhe rrogen
Erdha nshpi per dashni
Ti rrishe vetem shtri
Sec me ra cakmaku
Nuk e di pse zeno ma kapi🤣

A moj zeno te dhjefsha stilin
me tradhetove me bilbilin
po tani çfare do nga mua?
o dashnore e jo me grua? lol

Ps: Wxp zere se ja shkrujte ti lol
 
wxp merre shtruar,
zenua se pati menduar
merre çoje andej nga deti
atje beji adetin lol
degjove o zenoo
ik atje e renko
ik renko siç di vete
ik e beje termet lol
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
wxp merre shtruar,
zenua se pati menduar
merre çoje andej nga deti
atje beji adetin lol
degjove o zenoo
ik atje e renko
ik renko siç di vete
ik e beje termet lol
O çoban te hengert dheri
@WxP e kam si sheqeri
veç ai me embelson
terbimin tek une e zgjon
do ikim ne mal jo det
seç mu qepe mor lanet
a degjove gjetç belan
Zenon nga burri dot se ndan
jemi shpirt e jemi zemer
Une dhe ai i njejti emer


Ps: jalla degjove çoban 😂
 
L0verman o cun azgan
Njehere ja bere hâtan
Bejte i Bejm se e Kemi xhan
Po ku di gje ky hajvan lol

Ah e di moj e uruar
po une zenon e kam provuar
zenua vdes per çobanin
me mua ajo ben dolli
nuk pyet per wxp lol
 

WxP

Hidrauliku
wxp merre shtruar,
zenua se pati menduar
merre çoje andej nga deti
atje beji adetin lol
degjove o zenoo
ik atje e renko
ik renko siç di vete
ik e beje termet lol

Une shtruar e kopsitur
Shpejt ne rrjet re i coroditur
Nuk e di ne te thash
ne shtepi skam krevat

P.s Duhet me provoku qe tbesojm :p
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ah e di moj e uruar
po une zenon e kam provuar
zenua vdes per çobanin
me mua ajo ben dolli
nuk pyet per wxp lol
O çoban mbille te shkren
se e zgjova my laben
te kap dhe te hedh ne det
spyet m more lanet
mos me turpero te burri
Te perplas me boks te muri😛
ec nga oda nese do
bashke me Zenon atje bejto
se e mora si nje sfid
do te bej ty piramid 😛😝😂😂
 
Une shtruar e kopsitur
Shpejt ne rrjet re i coroditur
Nuk e di ne te thash
ne shtepi skam krevat

P.s Duhet me provoku qe tbesojm :p

Neper bejte jemi provuar
se une jam i martuar
zenua thote qe te don
por çobanin e mendon
kape o vlla se su be hataja
na shpeto nga belaja lol

heres tjeter beji yzmet
mos e ler vetem ne det
se eshte ngjale e rreshqet
pale se kush e pret :p
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ik se te pret jarani
ka nxjerr koken nga jorgani
ik o zeno e kunvendo
posht jorganit ti renko
shko laj ato mekate
se me mua kaq e pate lol
Ptu jazek more coban
leshverdhen po ta sjell ne stan
veç ajo te ujdis
e degjove more pis 😂
gesheret ka mar ne dore
thot se do ta pres ate kembor 😂
behu gati te renkosh
nga e keqa do gulçosh
do me kujtosh mor aman
o Zeno Laben ma mban
Une do vij si zonje e mire
do i them eshte qelbesire
bjeri se e paska hak
se na doli si zambak
ec tani e mos bej zhurm
@Daisy im te zhduk pa gjurme 😂😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
O moj Hile cfare te gjeti
Odes tende i humbi lezeti
Akullnaja paska vu
Qa u be qyqe mi gru
Po si mbahet soba kshu
Pa xixe zjarri e pa dru
Si pritet kshu moj musafiri
Nuk ndez llamp e nuk ndez qiri
Je pas kan kan nje zoje e rane
T'vishin ne ode qe te tane
Kapixhiku hin e dil
Ti shendrisje si kandil
Mu ke ba bredharake
Plot me hile e dinake
Me burra t'huej tu ladru
Oden tane ke harru
Hajde ciko ti te shpija
N'kapixhik t'presin njerezia
Vargu i tyre hiq pa nda
Me kojshi do biesh n'bela
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
O kush me paska ardh mua
prap me erdhe pa nje grua
ulu shpejt atje matan
me Zenon te nxjerresh sevdan
me mungove mor lanet
e lam vetem kete ode te shkret
svjen njeri qe te bejtoj
edhe Hila e harroj
ja te mblidhemi te tere
kjo dita ne ode te na zer
mere goten mor qejfli
ta mbush plot me raki
le ta ngrem dollin e pare
dhe pastaj bejtes tja marr
 
Ptu jazek more coban
leshverdhen po ta sjell ne stan
veç ajo te ujdis
e degjove more pis 😂
gesheret ka mar ne dore
thot se do ta pres ate kembor 😂
behu gati te renkosh
nga e keqa do gulçosh
do me kujtosh mor aman
o Zeno Laben ma mban
Une do vij si zonje e mire
do i them eshte qelbesire
bjeri se e paska hak
se na doli si zambak
ec tani e mos bej zhurm
@Daisy im te zhduk pa gjurme 😂😂

Une jam burre a'e vrare
pale sa femra kam pare
sikur te kisha frike
nuk do gjuaja perdite lol
nje labe qe pate ti
u dogj u be hi
ndaj te them o lante
labja jote hall me vete...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
T'ngreme dollin mori me fun
Te rrekej bejtja si lum
Ja po sjelle une ca thengjill
Ik ti ndiz ndonje kandil
Mos beje zhurme se zgjohet plaka
E odes tende i hy flaka
Po mori vesh qe jam ketej
N'pushkatim do na veje
Hajde tash me m'kallxu
Ku je kan kah ke ladru
Si s'te ra ne mend per mu
Ka nje vit qe m'je largu
Ne forum shume je lazdru
Si ste ra ne mend per mu
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
T'ngreme dollin mori me fun
Te rrekej bejtja si lum
Ja po sjelle une ca thengjill
Ik ti ndiz ndonje kandil
Mos beje zhurme se zgjohet plaka
E odes tende i hy flaka
Po mori vesh qe jam ketej
N'pushkatim do na veje
Hajde tash me m'kallxu
Ku je kan kah ke ladru
Si s'te ra ne mend per mu
Ka nje vit qe m'je largu
Ne forum shume je lazdru
Si ste ra ne mend per mu
te rent pika sa bertet
me mungove more lanet
po shume ty ste kam kerkuar
se plaka me ka friksuar
sma mban nga ajo mor xhan
se per ty e djeg dynjan
do na shtrij te dyve ne toke
do na ler pa lesh ne koke
me kujdes edhe tani
se na vjen pa u ndi
me than qe te kishte mbyt
ti kish hedh thonjt ne fyt
se me tjeter te kishte pa
si ste ha mortja jalla 😂
ctu desh mish i njom ty derzi
kur ke mushk ne shtepi
ec tani na merr ca dru
qe ti kemi pastaj ketu😝😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Leri llafet lere plaken
Sa ma kap lemza t'ngraten
Mos nxjerr kajde arsyetime
Ulu k'tu se ke ndeshkime
Te kam pa andej m'forum
Fishkellimat pas si plum
Tan djemuria tuj t'ardhe pas
Ty te shkonte buza n'gaz
Kishe vene ene syreta
Ku i pate mend e shkreta
N'tesha t'ngushta ishe hy
Ftyre e faqe ly e ngjy
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Leri llafet lere plaken
Sa ma kap lemza t'ngraten
Mos nxjerr kajde arsyetime
Ulu k'tu se ke ndeshkime
Te kam pa andej m'forum
Fishkellimat pas si plum
Tan djemuria tuj t'ardhe pas
Ty te shkonte buza n'gaz
Kishe vene ene syreta
Ku i pate mend e shkreta
N'tesha t'ngushta ishe hy
Ftyre e faqe ly e ngjy
A te raft plasja mor plak
edhe ti paske marr flak
mos mu afro shum mor xhan
se nuk e zbath kete fustan
mjaft me pe ter imtesi
ytt andej mor plak qejfli
se do na hapesh pune
do pelcasi sherr e dhune
flas per ty mor i uruar
se plaka te ka zdrukthtuar
do te bej cop e çik
ste jep hiç asnje pik😂
 
Top