Oda e Bejteve

Imp4cT

Antarë i Respektuar
@NGU o ylli Tetoves
Qe mua mke eklipsu
Pasha malet e Rugoves
Forte me ty jam dashuru

@NGU o luanesha zhigut
Qy cdo nate fort me tradhto
Mos ja bo qejfin armikut
Se vertete po me lendo


@NGU o infermjerja kembe madhe
Sa forte qe me ke mashtru
Blerim vllavi plote me halle
Ki icik meshire per mu

@NGU o te hongert harbini
Sot festen po ta uroj
Je e mire si lule blini
O sa fort qe t'dashuroj lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
@Hilarious mos harro zakonin
Ngrohe pak oden ene sallonin
Ka ngelur shkret e ka mbet bosh
Po te kerkon plaku qosh me qosh
Na e shtro sofren gotat me raki
Buke te nxehte, long, patelxhan turshi
Ulur gju me gju te ham me lakmi
E t'ja krisim kanges per dashni
Te degjohet zani n'pakufi
Ene tan FV-ja te na ken zili
Te thon me vete u kenaq plaku
N'bark ti grryej te gjithe meraku :lol: :lol:
 
@Hilarious gjeraqina
me je ber si 100 vitrinat
vizhu xhvishu cicat nxjerr
profili plot te rri perher lol
Loverboi ngeli aty
vdiq lumadhi per pakez cice
po pellet porsi viç lol
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
@Hilarious mos harro zakonin
Ngrohe pak oden ene sallonin
Ka ngelur shkret e ka mbet bosh
Po te kerkon plaku qosh me qosh
Na e shtro sofren gotat me raki
Buke te nxehte, long, patelxhan turshi
Ulur gju me gju te ham me lakmi
E t'ja krisim kanges per dashni
Te degjohet zani n'pakufi
Ene tan FV-ja te na ken zili
Te thon me vete u kenaq plaku
N'bark ti grryej te gjithe meraku :lol: :lol:
Gjumi sec me kish zën mua
ndaj ne Ode nuk erdha dot
ah keto bejtet e tua
me ke ber te dua fort
ne Ode sonte po te pres
plaken sot lere vetem
por kujdes nga ajo fshes
se pastaj per ty do tretem 😝
foli plakes urte e but
qe tek ne mos te dyshoj
sa te bej gati une drut
thuaj vetem ty te dashuroj
kur te afrohesh ne Ode
do i mbushim gotat plot
te bejtojm or i uruar
se malli na ka perveluar 😝
 
  • Haha
Reactions: NGU

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
@Hilarious gjeraqina
me je ber si 100 vitrinat
vizhu xhvishu cicat nxjerr
profili plot te rri perher lol
Loverboi ngeli aty
vdiq lumadhi per pakez cice
po pellet porsi viç lol
O çoban te keqen o
Lovin shume mos ma ngacmo😝
c'mi meruat keto cica
une nuk quhem as Mamica 😝
cme keni bere more lanet
me jan shfryre cicat e shkretë
mi keni permendur shume
edhe naten rri pa gjume 😂
ah coban more çoban
do viç sot ,te pres ne stan 😂
merre lulen se nga ajo s'ma mban
eshte e fort ajo lanet
me nje grusht na ben si pet 😂
qe kur te kam pare te nxire
s'me shkon mendja per te pire
se me kap me shtrin ne toke
me le lulja pa lesh ne koke 😂😂😂
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
@Hilarious a je kendej
Mos u anko pasandej
Dola ketej me te tregu
Nja dy jave kam me t'mungu
Ka nje jave kam nis pushim
Po beje joga e meditim
Ne mengjes po dal vrapim
E pasdite po ik ne GjYM
Me u ba gati jam tu mendu
Se 8 marsi eshte afru
E pret plaka me gezim
Thash ti baj surprizim
Se per festa ka merak
E ma sjelle shpirtin ne lak
Ty te drejten me t'kallzu
Qeto festa shpesh kan qellu
Veq sa u kry i 14 -ti
Qel - mshel syte erdh i 8-ti
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
@Hilarious a je kendej
Mos u anko pasandej
Dola ketej me te tregu
Nja dy jave kam me t'mungu
Ka nje jave kam nis pushim
Po beje joga e meditim
Ne mengjes po dal vrapim
E pasdite po ik ne GjYM
Me u ba gati jam tu mendu
Se 8 marsi eshte afru
E pret plaka me gezim
Thash ti baj surprizim
Se per festa ka merak
E ma sjelle shpirtin ne lak
Ty te drejten me t'kallzu
Qeto festa shpesh kan qellu
Veq sa u kry i 14 -ti
Qel - mshel syte erdh i 8-ti
Plak cfare thua a derezi
me ke do pi keto dite raki
lere plaken mos e luaj
pse po me ben keshtu te vuaj
hajd tek Hila ti me vrap
te dehemi e te behemi tap
te kendojm e te bejtojm
edhe diten ta agojm
ah cme ke bere ti lanet
srri dot Hila pa plakun e vet
si do vej kjo pune se di
març malet o plak qejfli
 

kitrra 123

plak gjufurrak
@Hilarious ori bi
Ne ode tende me nuk vi
Ka mbet oda qyqe shkret
Nuk ka ktu me lezet
Do dal n'forum andej sheshit
Nuk kalohet me prej leshit
Ka kris seksi u beme hor
Cunat rrin me cifte n'dore
Cupat sillen e vallezojne
Gotat plot sperme cingerrojne
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
@Hilarious ori bi
Ne ode tende me nuk vi
Ka mbet oda qyqe shkret
Nuk ka ktu me lezet
Do dal n'forum andej sheshit
Nuk kalohet me prej leshit
Ka kris seksi u beme hor
Cunat rrin me cifte n'dore
Cupat sillen e vallezojne
Gotat plot sperme cingerrojne
Plak mor plak gjufurrak
Oden ma paske ber flak
na pervlove a i zi
sa hap syt me ben te pi
c'eshte ky seksllëk more lanet
te paska nxeh plaka e shkret
leri djemt qe te gezojn
edhe cupkat ti pushkatojn
sa çiloz qe je dhe ti
te ka Hila plake qejfli
Edhe leshi mor i uruar
te mban ngrohte kur je zbuluar 😂
me sherret mo u perzi
se te fut plaka ne kusi
e fillon te rrjep te gjallë
ta qit misrin ty ne ball 🤣🤣
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Ja ky Zhigo lanet
per kete @NGU seç mu tret 😂
me ka ven me shpatulla per muri
shpejt nje bejte @NGU-s thuri
nuk ke faj ti more xhan
po Hila ste ben derman 😂
Po shkruaj sikur je ti
per kete @NGU plot dashuri
je e bukur dhe e mire
je cik grifsh embelsire
zemren sec na ke marë
sa krokodila per ty @ZHIGO ka vrare 😝😂
shume po vuan Zhigo djali
zemren Ngu kur do ja fali
nate e dite te dy fillojn
zihen grinden me s'pushojn
Ngu o drit zemer mire
te Ka Hila embelsire
qendro keshtu gjithmone
miresi vetem buron 😍😍😍😍
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Kush na mblodhi sonte
ky çobani jone
me @Legally_Sweet
o ç'po e martojm .
Ike edhe ti
o coban i zi
me le mua qiqe
vetem me oii
kush do me mbaj iso
kush do me bejtoj
me kallash ne stan
kush do me pushkatoj 😂
o te hengert dheri
cfare na bere keshtu
Lega si sheqeri
do te shqep ne drru
rrihe moter rrihe se e ka hak
kape nga kallashi
se aty hap flak
e cfare t'ju them
hajde me trashegime
mua ketu me keni edhe ne hidherime😜
 

kitrra 123

plak gjufurrak
@Hilarious oj viruse
Ku je fsheh oj puse
Po trokase moj me rrapllime
Ke ba oden karantine
Dil ketej o lul pranvere
Mos i vno shul ksaj dere
Kendej plaku kur tkalon
Ka merak te te shikon
Dil mi dreq ti ne penxhere
Si ma e mira rreze pranvere
Dil te njomim synin pak
Mos te vdesim me merak :p
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
@Hilarious oj viruse
Ku je fsheh oj puse
Po trokase moj me rrapllime
Ke ba oden karantine
Dil ketej o lul pranvere
Mos i vno shul ksaj dere
Kendej plaku kur tkalon
Ka merak te te shikon
Dil mi dreq ti ne penxhere
Si ma e mira rreze pranvere
Dil te njomim synin pak
Mos te vdesim me merak :p
Plaku im gjufurrak
qe me bejte me ndez flak
ndalu pak o i bekuar
virusi na ka izoluar
jemi larg une edhe ti
shtrengo plaken per dashni 😝
mbaje mire e me kimet
ne keto dite te ben yzmet
ah cna beri ky mavri
ngelem kycur ne shtepi
te meroj dhe ty o plak
qe me Hilen je manjak 😝
dhe pse larg jemi te dy
ti puth Hila ata sy
te kam te mire edhe asgan
edhe pse cik donzhuan 😝
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Plaku im gjufurrak
qe me bejte me ndez flak
ndalu pak o i bekuar
virusi na ka izoluar
jemi large une edhe ti
shtrengo plaken per dashni 😝
mbaje mire e me kimet
ne keto dite te ben yzmet
ah cna beri ky mavri
ngelem kycur ne shtepi
te meroj dhe ty o plak
qe me Hilen je manjak 😝
dhe pse larg jemi te dy
ti puth Hila ata sy
te kam te mire edhe asgan
edhe pse cik donzhuan 😝

Ah moj Hile oj katile
Si sme bere njehere zile
Zanin krejt ta kam harru
E ne shpirte permallu
N'qafe na mori ky izolim
Zemra flake e shpirti tim
Mendje shkreta mrri hava
Mjan tha syte TY pa te pa
Kur te ike kjo dergje e shkrete
Vjen ty plaku me t'zatet
Do vjen plaku veq ty me t'pa
T'kalojme jeten ne sevda
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
@kitrra 123 o ti plak qejfli
hajd tek Hila o dashni
se me mori malli mua
per ato bejtet e tua
hajde te pres ketu ne Ode
qe te pijm ndonje got
te bejtojm sa te agoj
edhe plaka mos te dyshoj
merakun tek ajo e kam
se kur nxehet ben hatan
diten nuk na le shteti
ka ven rregulla xhaxhi Edi
kufizime ane e mban
off sa mall per plakun kamm 😘
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Karantine moj kjofshe mallku
Si sna le me u bashku
E pa shpirte paske qene
Ndave plakun edhe Hilen
Karantine u djegsh ne zjarr
Si na le keshtu me mall
Keshtu mbylle moj si na mban
Dy shpirta t'dashtun si i ndan 😘
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
@Daisy

Oh sa ngjites flirti tend, si covid nentembedhjet,
e infekton kete zemren time dhe gati sa s’me vret,
me fute thelle ne mendime, se si nuk e di as vet,
me kapin ethet kur te shoh… djerset porsi det!

Te dua prane, sic duan kinezet lakuriqt e nates,
edhe pse me acaron si mushkonjat e Divjakes!
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
E ka pare kush Hilen
Ate zemer katilen
Qe shfrytezon karantinen
Per tme kthyer shpinen
:p
Plake qejfli e me taban
kujdes plaken mor aman
ka filluar po dyshon
me keto bejtet ne telefon
shume pasthirrma dhe ofshama
ah mor plake te rente flama
me kujdes e dashuri
se te shkrin plaka o qejfli
une jam large por ate ke prane
me gershere ta ben hatan
kur te mbaroj karantina
do e kallim si benzina
do bejtojme sa te bjere nata
do te shkrij me syt e zjarrta 😂
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
@Hilarious
Eh moj hila
Ku na mbete
Me kto vargje se na trete
U bo koh pa shkrujt n ket tem
Hala ngelesh po e njej
Inspirim ke me ngel


P.s sa me hy n valle iher
Xhelo djali kapedani
trim i Zenos partizani
nga humbe ti a derzi
merr shpejt goten me raki
nxehu cik qe te fillosh
bejtet bukur te mi bejtosh
se dhe vallen do e hedhim
bashke shamine do e dredhim
sa te me vij edhe çobani
se po e pres ketu te stani
@L0v3rM4n po ku mbete
Zenon tende sec e trete 😂
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Xhelo djali kapedani
trim i Zenos partizani
nga humbe ti a derzi
merr shpejt goten me raki
nxehu cik qe te fillosh
bejtet bukur te mi bejtosh
se dhe vallen do e hedhim
bashke shamine do e dredhim
sa te me vij edhe çobani
se po e pres ketu te stani
@L0v3rM4n po ku mbete
Zenon tende sec e trete 😂
Me raki e me çifteli
Nga dera tkam hy
Se nuk shkoj neper stane
Burr zakoni dal n mejdane
A mrapft pika mu
Se kam qen te pritu
Bejte me t bejtu
Por fillova me mendu
Rakin me ty me fillu
Ball kazani me t coptu
Hila mbi tavolina tu kendu .....

🤣🤣
 
Xhelo djali kapedani
trim i Zenos partizani
nga humbe ti a derzi
merr shpejt goten me raki
nxehu cik qe te fillosh
bejtet bukur te mi bejtosh
se dhe vallen do e hedhim
bashke shamine do e dredhim
sa te me vij edhe çobani
se po e pres ketu te stani
@L0v3rM4n po ku mbete
Zenon tende sec e trete 😂
Ah moj zeno mikja ime
me ke kapur ne mendime
po ta ngre nje dollii
ne kete ore pa njeri
ja keshtu nga interneti
te ma gezoç siç e do adeti 😊

Ti e di si e kullandrisim
me dolli e me kenge
atje ne te shenjtin vend
hajde zeno me kerko
me kerko moj gjeraqine
si vasiliqia aline 😜
 
Redaktimi i fundit:

Xhelozi

Staf në FV.AL
@Arfenilla
Eh moj arfa nga ke hup
Se shpirtin ma ke kput
Tu t'prit per cdo dit
Trunin krejt ma ke fik
E kshu nisem me bisedu
Ti fol un rri si drru
Nsyt e tu isha dashuru
Ahh medet qa mke bo mu
Mduhet harta me u orientu
Se Shum keq m'ke tranu
Dita dites me mungon
Se kjo zemer mo s'duron
Eh qa t ben dashnija
Gjeta ngushllim te rakija
Per cdo dit me nje qoshe
Pi raki e pjek qofte
Per cdo dit u bona tap
Kthehu arfa se bona hatan 🤣🤣@ZHIGO Un denimin e kryva ktu se profilin e ka t mbyllur . Kaq per rakin se si t vije ndrru ka me na hy 🤣🤣🤣🤣🤣
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Erdha serbes per qejfin tim
E lumtur e plot gezim
Te thur vargje , te marr valle
Oh c’mu grisén kto 👡

I hoqa fare e Bejten vazhdova
Zemren e kam plot un mendova
Kur cté shoh o miqte e mi
Tradhti nga burri im @Xhelozi

Ti sot me premtove besnikeri
Po sot me dogje shkrumb e hi
Mos me thuj e ke nga Rakija
Se lettren e divorcit prit tani nga via

Hajde Coban e Hila me merrni ne preher
Se shume mu ka lendu kjo zemer 😭🤬
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Erdha une o milet
sot me bejte do e djeg
paraqituni ne ode
bashke ta kthejme ndonje got
sa te me kap nje cik frymezimi
kam mbajt shenim si Abedini
ja ta bej nje cik apelin
po therras te parin sheqerin(@kitrra 123 )
po ku humbe a der'zi
per mua nuk kujtohesh ti
si me le keshtu te shkret
te humbte pushka ne det
i dyti eshte my boçi
ke humb edhe ti @WxP
me ke tret por si qiri
per bejtet plot dashuri
nis fillo te mendosh
se nga molla s'do shpetosh
te vetme mua me ke
molle diabeti jeshile
ja keshtu more amani
bejtet shpejt te mi qani
se nuk me mban zemra mavria
po me plas nga dashuria 😝
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Erdha serbes per qejfin tim
E lumtur e plot gezim
Te thur vargje , te marr valle
Oh c’mu grisén kto 👡

I hoqa fare e Bejten vazhdova
Zemren e kam plot un mendova
Kur cté shoh o miqte e mi
Tradhti nga burri im @Xhelozi

Ti sot me premtove besnikeri
Po sot me dogje shkrumb e hi
Mos me thuj e ke nga Rakija
Se lettren e divorcit prit tani nga via

Hajde Coban e Hila me merrni ne preher
Se shume mu ka lendu kjo zemer 😭🤬

@Xhelozi Gezuar pervjetorin lool
U mbush 1 muaj e 4 dite 😜😍😘
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Kam harru krejt oden e bejteve . Veq @Bebw vjen dhe na e kujton 🤗🤗
He çfarë konkluzioni nxorre brenda ksaj kohe 🤣🤣

Kush je Ti ah çje ti vetem un e di
Kto Kohe , kto dite , kto jave , kte muaj
Nuk kam pat nevoj tme thote kush Te dua
Ama kisha dike qe me mori ne gjirin e tij
Me pyet a Je mire ? A fjete mire ?
Si u ngryse ? Si u gdhive ?

Miredita , Naten e mire .
Gjume te embel ...si po i kalon kto dite me dhimbje ?

Un duke i then po dal nuk dua Te stresoj me problèmet e mia
Ai duke me then do jem ktu me ty per Te ndare dhimbje e gezime...

Për ca ishte pyetja ? Per ca konkluzione fole ?🤔
Se di vertet komplet e harrova .
Di qe dike te jetes virtuale pjese te relitetit tim e bera. 😊

Me ty nuk dua te jem çift javor ,as mujor, as vjetor..
dua vetem te eci me ty dore per dore qe nga koha qe jemi njohur .

Ndaj kte divorcin Ti loqka jeme harroje .
😜😘

P.s xhan xhan o kafsha me e eger ne pyll ❤
 
Top