• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Oda e Bejteve

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
Ahahahhahaha je e madhe moj aman
Tek e tek ua mban🤣
Merre lehte merre shtruar
Je talente pa zbuluar
Ti ben bejte per lezet
Dhe ku tdo byca i vret
Po sduruan te vrasin veten
Ngaterrojne poezin me bejten

(sens shakaje se mos na vjen ndonje me pushke aman😝)
Ah te keqen moj kajsi
mire e ka ky @WxP
je mire plot lezet
vajze si ty nuk gjen dot leht
po ca tu bej ketyre te uruar
bejtet seç mi kan sfiduar
e shikoj qe sgjejn derman
se janë bela moj xhan
ja shiko kete @marko lanetin
me kete bejten sec me treti
nuk jam mjeke mor lumadh
kot e ke qe me vjen verdall
ec tani se paske pune
ne forume do te gjesh grun 😝
 

NGU

Angel😈
Ngu flokzeza,shtat selvi
e bukur seksi si peri
gjithe forumin e tundon
me ato shal i fikson
eshte terheqse dhe e zgjuar
eshte shpirt xhani e duruar
por sa vjen nata e gjat
kjo shejtane srri rehat
me Xhelozin replikojn
nje forum te dy ngatrojn
zihen ,grrinden pa merzi
seç u buron nje dashuri😂
hidh e prit secili me fjal😝
nuk ka rob qe keta ti ndal 😂
dhe me kaq bejten mbarova
veç per Ngun u frymezova
shpresoj bejten ta pelqesh
qe ne mengjes te te bej me qesh 😘
Hahahahahhhhah zemer tii❤❤
 

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
ah cna u bene te gjithe Mc
v,l na mbetet me zgjedh kush eshte me i miri :D
 

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
Kendshem kendshem 😬

...yoyo @Hilarious moj e djallzuar
Me ket bejt me ke fiksuar
Paske trunin tjeter nivel
Po me markon nuk ja del
Se te bej vargje te lezetshme
Kur i lexon ti flet me vete
Mos ma qaj ti hallin mua
Gra si ty as nuk i dua
Vish perparsen e dil ne pune
Se ne bejte te vej ne gjum 🤯 😴 💤
Shi si ben ky Marko djali
sikur Hilariousin nuk e don
shtt se ne endrra do te dali
dot nga ajo nuk shpeton 😝😂
se me bejte do te shkund
ne dybek do te tund
hec tani dhe mos bej fjal
se nga vetja tash po dal 😝😂
me qetesi dhe dashuri
si Hilarious ska njeri 😝😂😂
 

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
V,l ???? Varja Librat e ktyre Mc
me kto rima

bukur,qarte,paster
 

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
Mc ose [ Em si ] quhen ata qe bejne rima pa limit

Une sjam V.l
Une jam F.r
 

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
@Hilarious 🤦🏻‍♂️Bokur bokur 👩‍⚕️

Marko nuk ben kot
Por macet si ty nuk i duron dot
Mjau mjau gjith diten e gjate
Do zgjedh @NGU se esht si cokollate,
Shkundja jote eshte e leht
Friken ja kam @Ivy se eshte si termet
Kishte belin si shkendije
Po e tundi do na shkundi.. 🤣
Shi sa embel qe me flet
me thot mace plot lezet
mos me perkedhel kaq shume aman
se te grric andej nga smban 😂
me pelqen qe me sfidon
me lezet po me frymezon
mere goten me raki more lanet
se keshtu bejtet kan lezet
po e pi me fund o xhan
se ti qenke djal shejtan
a do me or lumadh
se ne mejdan do te dal
 

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
Qe po vjen ali baba me vinjolin
spo din se kujna me ja ba golin
:p
me ja shti ne rrejte kadale kadale
i kalon topi ner shale :D
 
Top