• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Oda e Bejteve

kitrra 123

plak gjufurrak
Po bejte jane a der'zi
qe me mgjes do veç raki
po si ti shkruaj vargjet o xhan
nje ne Vlore nje ne Tirane 😝
doren mere avash avash
se nuk je keq me aq sa pash
mos me ngacmoni mor melun
se per bejte sot kam pune
lere tu bëfsha kurban
se per sot bejte skam
jam e lodhur pa frymezim
do veç gjume ky truri im
nat e dite vetem bejtoj
se kur shkruaj me s'pushoj 😝
Kush tngacmoje ty trente pika
Une jam plak sngacmoj cika
Zemra qan syri loton
Po takati me spunon
Kush ta vodhi ty frymezimin
Kush ti vuri shpyrtit tymin
Mos pafte diell e mos paft hane
Ju befte jeta derman
 

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
Kush tngacmoje ty trente pika
Une jam plak sngacmoj cika
Zemra qan syri loton
Po takati me spunon
Kush ta vodhi ty frymezimin
Kush ti vuri shpyrtit tymin
Mos pafte diell e mos paft hane
Ju befte jeta derman
oh ti plak gjufurak
hesht se per keto ju jeni flak
keni mall per çik rini
per çik qejf dhe dashuri
boll u struke mor lanet
nxire bishen e vertet
shpirt keni dhe ju mor xhan
pavarsisht se skeni derman
ah cme bere more plakush
mere goten plot ta mbush
nje dolli do e pijm me fund
qe termeti mos te tund
ki kujdes nga rakia
se te nxeh si djemuria😂😂😂😂
me kaq po e l tash xhan
se e shoh qe s'gjen derman 😝😂
 

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
Ah mu thaft gishti i holl 😂
se jam dhe goxha mollë 😝
si nuk bera nje bejte per ty
qe me plaçin keta dy sy 🤗
ti je shpirt ,je dashuri
na shperndan veç miresi
kur merzitesh veten se jep
vetem fjale te mira shkrep
je unike plot humor
vetem fshesa na bën zbor 😝
je pozitive sa me ska
je sherbet per bakllava
@Vajza per ty e kam
se je shpirt e te kam xhan 💋💋
 

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
Hilajso cke qe bertet
KUsh u bo kaq shpejt mbret
Po nis bejte me ty si fillim
Po e bej si pershkrim 😆
Ftyren kur ta pash
Ntok desh rash
Floket e lidhura si shtellunge leshi
Hunda rrumbullake porsi fund preshi 😆
Ca unaza mbante ne gishta
Sfliste me njeri ja merrte me miza
Si i urte i sillesha verdall
Me at kompliment ntok rash
Mora veten si fillim
Thash ti boj nje propozim
I dola nga para
Mos ti shkoj nga mbrapa
Ja pershendeta shoqesa tbukra moj vasha 😆
Sa nisja tja them
Çudi ngela n vend
Se di se qa pata
Por kisha qen n andrra 😆😆😆
Ca te them o i uruar
me nje mik jam e bekuar
je i mire sa ska njeri
e ke zemren dashuri
kur merzitem me ty chatoj
si nuk lodhesh se kuptoj
je aty sa here kam nevoj
me kete rast po te falenderoj
cte them me më martë lumi
se gjithmone mua me ze gjumi
bejten tani po e lexoj
ndaj direkt po te replikoj 🤗
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Te @elle n’Franc

A vesh @Senseo e ba si mis
Kurse un njashtu si isha
Morrme rrugen per Paris
Me ba foto si piklisha

N’tan Parisin bame resme
Hangme petlla me sheqer
Me tu duk vedi n’luguçesme
Kur kam pa kullen Eifel

Na ka ftu nji fens i joni
Me na çu gjithkun si fmija
Ju menoni ça te doni
Mu hala smë ka dal pija

Kalo mal e kalo fush
Tuj nga vrap porsi i marri
Me tu duk vedi n’Melgush
Kaq i madh ishte rrit bari

Sa e bukur duket bota
Kur e shef njikshtu nga larg
Ba mi pi edhe dy gota
Ju shkruj sante nga Nev York 😂
FB_IMG_1575937788251.jpg
 

Senseo

Spicy disaster.
Te @elle n’Franc

A vesh @Senseo e ba si mis
Kurse un njashtu si isha
Morrme rrugen per Paris
Me ba foto si piklisha

N’tan Parisin bame resme
Hangme petlla me sheqer
Me tu duk vedi n’luguçesme
Kur kam pa kullen Eifel

Na ka ftu nji fens i joni
Me na çu gjithkun si fmija
Ju menoni ça te doni
Mu hala smë ka dal pija

Kalo mal e kalo fush
Tuj nga vrap porsi i marri
Me tu duk vedi n’Melgush
Kaq i madh ishte rrit bari

Sa e bukur duket bota
Kur e shef njikshtu nga larg
Ba mi pi edhe dy gota
Ju shkruj sante nga Nev York 😂Shiko fotografinë 1704498
Kte kapelen do ta djeg ta dish 🤣🤣
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
E moj @NGU Me ket bejte
Cdeshe kshu se na trete 😆
E do speshell nga te tjerat
Thot me vete ja kam rrit vlerat 🤨

Gjith diten rri pushim
Kur vje darka gjen frymzim
Nuk ka dit pa u grric
Fjal te kqija me shumic 😆

Cke moj znj B qe s rri rehat
Si me pas buba n Bark
Ste le iher ta bojsh pushim
n'kalendar ta kem shenim 😆

Kisha fol noj fjal dashnije
Po çe do se sme ka hije

Dhe ky marko i shko nga pas
Domosdo un hapa mbrapsh 😆😆
Kur i nxjerr ato shal
Trut e kokes me te dal 🤪😆

Kae ene per sot
Heres tjeter do t boj zborr 😆
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
E kam pas dikur denim
Nbejte tregohu o Trim
S'kisha fjal e as frymzim
@Ivy Tja shlyja ket detyrim 😆

Eh kjo iva krejt diplomaci
Me fjalt t embla.kjo Mirsi
Nja dy bisha mban ne shpi
Kur vjen nata gjen qetsi

Asiher sdel nga vetja
Ca detaje ja kap.tek veshja 😆😆
Kujt tja prish e kujt tja ndreq
Si se nxorri ballkonin n shesh 🤪😆

E kshu ky muhabeti
Na ka lyp ene gjel deti
Po afrohet viti ri
Qe tja qoj per Angli 😆
 

NGU

Angel😈
E moj @NGU Me ket bejte
Cdeshe kshu se na trete 😆
E do speshell nga te tjerat
Thot me vete ja kam rrit vlerat 🤨

Gjith diten rri pushim
Kur vje darka gjen frymzim
Nuk ka dit pa u grric
Fjal te kqija me shumic 😆

Cke moj znj B qe s rri rehat
Si me pas buba n Bark
Ste le iher ta bojsh pushim
n'kalendar ta kem shenim 😆

Kisha fol noj fjal dashnije
Po çe do se sme ka hije

Dhe ky marko i shko nga pas
Domosdo un hapa mbrapsh 😆😆
Kur i nxjerr ato shal
Trut e kokes me te dal 🤪😆

Kae ene per sot
Heres tjeter do t boj zborr 😆
Hahahahahahaha te lumtt😋
 
Top