OKB: Liria e shprehjes duhet të përdoret në një mënyrë që respekton të gjitha besimet fetare

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Si nuk tha njeri gjynah qe humbin jeten njerez nga gjera te tilla. 😐

Cudi, edhe ato 2 muslimanet ne france qe u vrane nuk tha askush gjynah. Perse valle?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Edhe? Pse se vure ne dukje qe ne fillim? Mos u kap pas fjalrve te mia. Jane perhere pa te keq. Besoj je njeri i drejt. 😊

Nuk u kapa me fjalet e tua. Per shkak se besoj se jam i drejte, edhe shprehem lirshem dhe i drejtperdrejt, nuk u iki temave dhe as pyetjeve sic po bejne te tjeret.
 

Endrra

VIP
Ja psh @Loverboy per lirine e fjales do jetoje si mbret ne France .. por kur ta ngaterrosh ate me shpifjen pa fakte une do te te hidhja ne gjygj .. jo per gje po te me paguaje ca shuma te majme .
Keshtu funksjonon shteti laik duam apo sduam ne.
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Ja psh @Loverboy per lirine e fjales do jetoje si mbret ne France .. por kur ta ngaterrosh ate me shpifjen pa fakte une do te te hidhja ne gjygj .. jo per gje po te me paguaje ca shuma te majme .
Keshtu funksjonon shteti laik duam apo sduam ne.
Perse nuk shkojne keta fetaret ne vende arabe lol
Po u pelqen vendet krishtere
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Edhe une fola per vete. Sepse mu drejtove mua ne fund.
 

Endrra

VIP
Perse nuk shkojne keta fetaret ne vende arabe lol
Po u pelqen vendet krishtere
Se di .. mua me pelqen te jetoj ne qatar .. por smund te jetoj ngaqe kane ligjet e tyre fetare.. dhe e di qe eshte e pandryshueshme .. ligji .. eshte ligj respektohet sipas vendit .
Une sjam e marre te dal tu them atyre .. jeni komplet gabim se po me ofendoni Kulturen time europiane ... ska sens
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jo, ti me bere quote ka ndryshim.

Po ti bere pyetje, pyetjet per kend jane, apo ne momentin qe poston ti, sduhet askush te te citoje?
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Se di .. mua me pelqen te jetoj ne qatar .. por smund te jetoj ngaqe kane hixhabin.. dhe e di qe eshte e pandryshueshme .. ligj .. e ligji respektohet sipas vendit .
Une sjam e marre te dal tu them atyre .. jeni komplet gabim se po me ofendoni Kulturen time europiane ... ska sens
Po pra dhe keto qe mbulohen kembe e koke duhen denuar rreptesisht.

Shqiperia ka dy lloj veshjesh, perendimore dhe veshjet e arta te perendise ato popullore. Kjo e fundit duhet perhapur e mbrojtur.
Ato carcafet denuar e zhdukur
 

Endrra

VIP
Po pra dhe keto qe mbulohen kembe e koke duhen denuar rreptesisht.

Shqiperia ka dy lloj veshjesh, perendimore dhe veshjet e arta te perendise ato popullore. Kjo e fundit duhet perhapur e mbrojtur.
Ato carcafet denuar e zhdukur
Ate them dhe une .. cne duam te promovojm Kulturen dhe veshjen e huaj .. kur ne veshjet kombetare nga veriu ne jug .. asnje nga ato nuk tregon hire.. pra shami .. fustane te gjata .. Menge te gjata.. pse po shkombtarizohemi dhe marrim nje veshje arabe .. se kuptoj .
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Ate them dhe une .. cne duam te promovojm Kulturen dhe veshjen e huaj .. kur ne veshjet kombetare nga veriu ne jug .. asnje nga ato nuk tregon hire.. pra shami .. fustane te gjata .. Menge te gjata.. pse po shkombtarizohemi dhe marrim nje veshje arabe .. se kuptoj .
Si agjen i huaj
Ta mbeshtesh mendimin o agjente franceze 😜 lool lool lool


Ende po pres per veren e djathin lol
Te kam sjell ullin, uzo, greek kafe loollool etj lol


Shkembejme disa spiunlleqe lol


Veshjet popullore duhen veshur e perhapur ne mas :) paramendo si do dukej vendi yne :)
Paramendo sikur te zgjidhnim njerez qe do te miren e kombit. Njerez qe mbronkulturen vendase, gjuhen, edhe dialktet.


Turqlite e grekoservavicet do asgjesoheshin :)
Sdo kishe shkolle arabe a medrese a prifterinj grek

SIKUR
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Top